Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 21 | Torsdag 23/5 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 00:00 | Aulan, Dansstudion, Idrottshall 1-3, Konferens, Lärosal 1505, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Gymnastiksal 2, Konferens, LTIV - golv, LTIV - klimatrum, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Fredrik Svanström, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1B, L1C, LAID06, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Fredrik Svanström, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Distans, Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 3, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft Högst.1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 17:30 | Distans, FAKSHJ, FAKSHJ, Maria Fernström, Presentation | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Lärosal 2303, TSM Running | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
Fredag 24/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 19:00 | Dansstudion, Konferens, Lärosal 1505, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 21:00 | Aulan, Idrottshall 1-3, Konferens, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | IH1A, Jonas Jones, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Gymnastiksal 2, Konferens, LTIV - golv, LTIV - klimatrum, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Erik Hemmingsson, H2, HAHEKO, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | IH1A, L1A, LAID06, Sanne Sejlert, Undervisning, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:30 | Konferens, Lärosal 1506, Lärosal 2247, Lärosal 2303, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri träning, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:45 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Håkan Larsson, Lärosal 1504, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:00 | Håkan Larsson, Lärosal 1506, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Eva Andersson, Lärosal 2303, Möte |