Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Tis 28/5 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 17:00 | Eva Andersson, Forskning, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Högre seminariet, Högre seminariet, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Håkan Lönnberg AB, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Brinkens IF, Extern bokning, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 22:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 29/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Cecilia Stålman, Gymnastiksal 2, K1A, LAUV09, Omtentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Hans Rosdahl, Lärosal 1309, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | H2, HAHAL1, Projektarbete, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Lärosal 2303, MBBINK, MBBINK , Tentavakter | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 16:30 | Britta Thedin Jakobsson, Examination, Johnny Takats, L4A, L4B, LAIDI3-5, Magnus Schoultz, Zoom lektion | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Björn Särnbrink, Examination, Idrottshall 3, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Gisela Nyberg, Grupp 4, H3, HAFOF5-4, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, Lärosal 1506, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Anders Frisk, Examination, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Emma Oljans, John Berg, Karin Hägglund, Lärosal 1505, Muntlig examination, SBSM33-2, SM3A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Fredrik Svanström, L1B, L1C, LAID06, Sanne Sejlert, Ågesta | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Möte, Sebastian Zander, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:45 | IH1A, Jonas Jones, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Alexander Ovendal, Examinationsgenomgång, LTIV - Balkong, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Egen träning, Sofie Kierkegaard, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alexander Ovendal, Examinationsgenomgång, LTIV - Balkong, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Examination, Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Gisela Nyberg, Grupp 1, H3, HAFOF5-4, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 3305, Grupprum 3306, IBGID4-4, IH2A, Jacob Melin | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 16:45 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | LTIV - golv, LTIV - klimatrum, Möte, Susanne Löthman | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Alexander Ovendal, Examinationsgenomgång, LTIV - Balkong, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 20:00 | Föreläsning, Louise Ekström, Lärosal 1506 |
Ändrad den senaste timmen.