Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Mån 2024-05-13 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:30 | Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 1302a, 1302b, Sebastian Zander, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Annan ort, Annan verksamhet, Emma Oljans | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | Examination, FAREHA, FARESI, Lärosal 2303, Ulrika Tranaeus | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:15 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 16:00 | Filminspelning, Grupprum 3303, Louise Ekström | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:45 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Cecilia Stålman, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:15 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Alexander Ovendal, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Dugga, Gy - Gymnastik, Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Lärosal 1504, M2, MASAR1, Sanna Nordin-Bates | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Forskning- och Innovationsråd, Lina Nilsson, Marcus Moberg, Sofia Brorsson, Styrelserum 1418, Toni Arndt, Ulrika Tranaeus | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Examination, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, IBGID4-4, IH2A, Isabell Hertzberg, Jacob Melin, Johnny Takats, Lärosal 1309 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Annan ort, GAIHG1-2, Marlene Bigren, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Aulan, Datorsal 1421, IH1A, Kerstin Hamrin, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:15 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 16:15 | Annan verksamhet, Elin Ekblom Bak, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:30 | Extern bokning, Försvaret, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:30 | Datorsal 1421, Ingen, Kerstin Hamrin, LAID07, Lärosal 2247, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Brinkens IF, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:30 | Aulan, Extern bokning, Marathongruppen | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Therese Mei Mei | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Karl Wichman | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-05-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Toni Arndt | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Cassandra Spoonberg, Grupprum 1455, Lotsmottagning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Institutionsledningsmöte, Ledningsråd RKS - alla, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Brunnsviken, Jacob Lindstam, L1B, L1C, LAID06, Martin René, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Cecilia Åkesdotter, T2A, TAORGA, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, Lärosal 2303, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:45 | Jin Lavesson, Lärosal 1504, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Gästföreläsare, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:45 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Icke lärarledd, Idrottshall 3, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 17:15 | Forskning, LTIV - klimatrum, Manne Godhe | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:00 | Dansstudion, Fri-trän., Motionärer, Vakant |
Ändrad den senaste timmen.