Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 19 | Ons 2024-05-08 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | Förberedelse, Gymnastiksal 2, Martin René | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Distans, IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:30 | Förberedelse, Gymnastiksal 1, Icke lärarledd, IH1A, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:30 | Kristjan Oddsson, Lärosal 1505, Restexamination, T3A, TBTRÄ6-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | SR/BP-råd, SRBP-rådet, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Anna Bjerkefors, Bosön, Gästföreläsare, MBBINK, MBBINK , Studiebesök | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Grupp 2, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Lärosal 1309, Omtentamen, Vakant 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:15 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gy - Gymnastik, Gymnastiksal 2, Martin René, T1A, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | 1302b, Seminarium, T2A, TAORGA, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 14:00 | Fredrik Svanström, Lärosal 2303, Studiebesök | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 13:15 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 3, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Grupp 1, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Gy - Gymnastik, Gymnastiksal 2, Martin René, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Egen träning, Sofie Kierkegaard, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 16:30 | Distans, Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:15 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Examination, Gustaf Rönquist, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Abram Katz, Andreas Flodin, Erik Hemmingsson, Maria Ekblom, Mikael Quennerstedt, Möte, Paul Sjöblom, Sanna Nordin-Bates, Sara Hoy, Styrelserum 1418, Toni Arndt | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Förberedelse, Gymnastiksal 1, Icke lärarledd, L1B, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Förberedelse, Icke lärarledd, Idrottshall 3, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:30 | Gymnastiksal 2, T1A, T1B, TATRD2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 16:45 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Fredrik Svanström, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Distans, Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 1, L-lyft GY 3, L-lyft Högst.1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 17:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-05-09 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor |
Ändrad den senaste timmen.