Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Tis  
Gå till nästa dag

Tid 08:00 - 18:00
Tid
v 48 Ons 2020-11-25 v 48
08:00 - 09:15 Dansstudion, H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson
08:00 - 09:30 Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans
08:00 - 09:30 BSg1, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Sanne Sejlert, Zoom-undervisning
08:00 - 10:00 Distans, Gymnastiksal 2, L2C, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
08:00 - 16:00 Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
08:00 - 17:00 Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
08:30 - 10:00 Distans, Grupp 2, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
08:30 - 11:00 Institutionsledning (alla), Institutionsledning (gamla), Styrelserum 1418
09:00 - 12:00 BMC Labb, Föreläsning, Gästlärare, MAMDTI, MAMDTI
09:15 - 10:15 H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
09:30 - 11:30 Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Idrottshall 3, Martin René, Zoom
09:45 - 12:00 Alexander Ovendal, Grupp 1, Grupp 2, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 2303, Seminarium, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
10:00 - 11:30 FATRÄF, FATRÄF-4, Föreläsning, Lotta Hertzberg, Lärosal 2247, Urban Helsing
10:00 - 11:30 Gymnastiksal 1, Handledning, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans
10:00 - 11:30 BSg1, Distans, Jacob Lindstam, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Zoom
10:00 - 11:30 BSg1, Distans, Fredrik Svanström, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Praktik, Zoom
10:00 - 11:30 Alexander Persson, Grupprum 3306, Jonas Mikaels, Magnus Kilger, Möte
10:15 - 12:15 Dansstudion, Distans, L2D, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
10:30 - 11:30 H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
10:30 - 12:00 Distans, Grupp 1, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
11:45 - 12:45 H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
12:00 - 13:30 FATRÄF, FATRÄF-4, Fotboll, Idrottshall 1-2, Lotta Hertzberg, Praktik, Urban Helsing
12:30 - 14:00 Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, RDf, Sanna Magnusson, Zoom
13:00 - 14:30 Anna Bjerkefors, BMC Labb, Föreläsning, MAMDTI, MAMDTI
13:00 - 15:00 Distans, Grupp 1, Grupp 2, HCIDH1-4, Maria Fernström, Presentation, Tränarutbildning år 1, Zoom
13:00 - 15:00 Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
13:00 - 15:15 Alexander Ovendal, Grupp 3, Grupp 4, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 2247, Seminarium, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
13:00 - 16:30 Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
13:30 - 15:00 Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, Betygskonferens, Eva Fors, Grupprum 3306, Rasmus Karlander, Sanne Sejlert
14:30 - 17:30 Distans, FATRÄF, FATRÄF-2, Föreläsning, Janne Ferner, Zoom
16:45 - 18:00 Extern bokning, GIH HIF, Gymnastiksal 2
17:00 - 18:00 Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy
17:00 - 18:00 Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan
17:00 - 18:00 Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1
17:00 - 19:00 Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy