Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Ons 15/5 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 08:30 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Distans, Distansundervisning, IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1A, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:45 | Anders Frisk, Gymnastiksal 1, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelningsmöte, Birgitta Edenius, Carina Sundman, Heléne Karlsson, Karin Jäppinen, Lotta Haglund, Malin Ekstrand, Monika Janvari, Sofie Demir, Styrelserum 1418, Ulla Viitala | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:30 | Eva Andersson, Examination, Lärosal 1305, MBBINK, MBBINK , Toni Arndt | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Distans, Eva Fors, Filip Larsen, Fredrik Tinmark, Kerstin Hamrin, Manne Godhe, SACO-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302b, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Anders Frisk, Gymnastiksal 1, Rd - Rörelse & Dans, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Egen träning, Sofie Kierkegaard, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:30 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | 1302 ab, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Andreas Flodin, Maria Ekblom, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Louise Ekström, Lärosal 1305, Utbildning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 15:15 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Lärosal 1504, Möte, Toni Arndt | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | GAIHG1-2, Jacob Melin, Lärosal 2303, SU1A, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF |