Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 21 | Ons 2024-05-22 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:30 | Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Kalle Torniainen, LTIV - golv, LTIV - klimatrum, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Fredrik Svanström, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1B, L1C, LAID06, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 00:00 | Idrottshall 1-3, Konferens, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Examination, Gymnastiksal 1, Kerstin Hamrin, L1A, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:45 - 10:30 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:45 | Aulan, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Bosön, ETU, ETU, Filip Larsen, William Apró | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:15 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Björg Helgadottir, Grupprum 3306, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:45 | Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 12:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Avdelningsmöte, Lärosal 1504, Sebastian Zander | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 11:45 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:00 | Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Kalle Torniainen, LTIV - golv, LTIV - klimatrum, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Dansstudion, IH1A, Isabell Hertzberg, LAID02 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Examination, Hans Rosdahl, Lärosal 2303 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:45 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 14:45 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Egen träning, Sofie Kierkegaard, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:45 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:45 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Anders Frisk, Dansstudion, L4C, LAIDI3-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Jin Lavesson, Lärosal 1309, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gisela Nyberg, Grupp 2, Grupprum 1455, H3, HAFOF5-4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alexander Ovendal, Examination, Lärosal 1305, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Examination, Hans Rosdahl, Lärosal 2303, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Daniel Roe, Eva Fors, Examination, GAIHG1-3, Gymnastiksal 1, Gymnastiksal 2, Magnus Schoultz, Projektarbete, Sanne Sejlert, SU1A, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Emma Forsén Mantilla, Erik Hemmingsson, H1, HAHPSY, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 14:00 | Annan verksamhet, Kamaran Saeed, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Kalle Torniainen, LTIV - golv, LTIV - klimatrum, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Alexander Ovendal, Lärosal 1506, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Examination, Hans Rosdahl, Lärosal 2303, T2A, TATRA4 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Distans, Gustaf Rönquist, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 21:00 | After work, Personalrummet, Torbjörn Lundgren | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 00:00 | Aulan, Dansstudion, Konferens, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:30 | Göran Kenttä, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 21:00 | Eva Andersson, Konferens, Lärosal 1506, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:30 | Barometer, GIH IF, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Camilla Thonérfelth, Extern bokning, Gymnastiksal 2 |