Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 21 | Mån Maj 20 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Dugga, Gy - Gymnastik, Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Examination, Gymnastiksal 1, IH1A, Kerstin Hamrin, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Aulan, Emma Oljans, L4A, L4B, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | 1302 ab, FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Gisela Nyberg, H3, HAFOF5-4, Lärosal 1305 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Cecilia Åkesdotter, Lärosal 2303, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Lärosal 1504, Maria Ekblom, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Lärosal 1505, Möte, Sebastian Zander | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Föreläsning, Jonas Mikaels, Lärosal 1309, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Dugga, Gy - Gymnastik, Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 11:30 | Cecilia Stålman, Eget arbete, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | GAIHG1-3, Handledning, Lärosal 2247, Magnus Schoultz, Projektarbete, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Cecilia Stålman, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 12:45 | Anders Frisk, Dansstudion, L1C, LAID02 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Eva Fors, GAIHG1-3, Handledning, Lärosal 2247, Projektarbete, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, Idrottshall 3, L1B, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jonas Mikaels, Lärosal 1506, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Alexander Ovendal, Handledning, Henrik Petré, LTIV - Balkong, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Cecilia Åkesdotter, Lärosal 2303, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45 - 16:45 | Gymnastiksal 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 17:30 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 15:30 | Annika Semb Granhed, Friluftsförråd, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:00 | Fredrik Svanström, Friluftsförråd, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1B, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Alla klasser, Arb.markn., Grupprum 1310A, Narda Ontiveros | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, GK Hermes, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Brinkens IF, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Karl Wichman | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2 |