1302 ab
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
1302 ab, FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, T3A, TBTRÄ6-2
16:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
1302 ab, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A
14:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
1302 ab, Möte, Vakant
17:30
15:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
1302a
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
1302a, 1302b, Sebastian Zander, Workshop
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
1302 ab, FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, T3A, TBTRÄ6-2
16:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
1302 ab, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A
14:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
1302 ab, Möte, Vakant
17:30
15:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
1302b
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
1302a, 1302b, Sebastian Zander, Workshop
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
1302 ab, FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, T3A, TBTRÄ6-2
16:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
1302b, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A
11:30
10:00
1302 ab, Karin Hägglund, SBSM33-2, SM3A
14:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
1302 ab, Möte, Vakant
17:30
15:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
3122 - Studion
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Abisko
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Aerobt lab
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Annan ort
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/5
Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
Annan ort, Annan verksamhet, Emma Oljans
13:00
09:00
Annan ort, GAIHG1-2, Marlene Bigren, SU1A, SU1B
16:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/5
Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/5
Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/5
Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/5
Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/5
Aulan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Aulan, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1
11:45
09:00
Aulan, Datorsal 1421, IH1A, Kerstin Hamrin, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen
16:30
13:00
Aulan, Extern bokning, Marathongruppen
20:30
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Aulan, Extern bokning, Marathongruppen
20:30
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Aulan, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1
12:45
10:00
Aulan, Extern bokning, Linnéuniversitetet
19:30
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Aulan, Extern bokning, TSM Running
14:00
09:00
Biblioteket
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Björkvik (Ingarö)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
BMC Labb
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 4, Grupp 5, Grupp 6, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO
14:30
13:00
Alexander Ovendal, BMC Labb, Demonstration, Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, Henrik Petré, T1A, T1B, TATBIO
16:30
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Bogesundslandet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Bosön
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Brunnsviken
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Brunnsviken, Jacob Lindstam, L1B, L1C, LAID06, Martin René, Undervisning
11:30
08:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Dans och cirkushögskolan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Dansstudion
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Dansstudion
12:00
10:30
Dansstudion, Extern bokning, Therese Mei Mei
21:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Dansstudion, Fri-trän., Motionärer, Vakant
13:00
11:45
Dansstudion
14:00
13:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
20:30
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Dansstudion
08:30
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Dansstudion
15:00
13:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Datorsal 1421
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
12:30
08:00
Aulan, Datorsal 1421, IH1A, Kerstin Hamrin, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen
16:30
13:00
Datorsal 1421, Ingen, Kerstin Hamrin, LAID07, Lärosal 2247, Tentamen
17:30
16:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Distans
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Distans, Gästföreläsare, SASM22-4, SM2A
11:30
10:00
Distans, Grupp 1, Gästföreläsare, SASM22-4, SM2A
14:00
12:30
Distans, Grupp 2, Gästföreläsare, SASM22-4, SM2A
16:00
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Distans, Distansundervisning, IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1
11:00
08:00
Björn Särnbrink, Cecilia Stålman, Distans, Eva Fors, Filip Larsen, Fredrik Tinmark, Kerstin Hamrin, Manne Godhe, SACO-möte
11:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Distans, Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 3, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL
17:00
15:00
Distans, FAKSHJ, FAKSHJ, Frågestund, Maria Fernström
17:00
16:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Distans, Isabell Hertzberg, L-lyft GY 5, UBIDGY
16:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Ej klart
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Fjällen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Flottsbro
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Friluftsförråd
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Föreläsningssal 100-280p
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
GIH.
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
FAH Institutionsledning, GIH., Institutionsledningsmöte
10:30
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 1303A
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 1303A
12:30
10:45
Examination, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, IBGID4-4, IH2A, Isabell Hertzberg, Jacob Melin, Johnny Takats, Lärosal 1309
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 1303A
14:30
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 1303A
14:45
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 1303B
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Examination, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, IBGID4-4, IH2A, Isabell Hertzberg, Jacob Melin, Johnny Takats, Lärosal 1309
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 1310
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 1310
12:45
11:30
Alla klasser, Arb.markn., Grupprum 1310, Narda Ontiveros
15:30
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 1310
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Alla klasser, Arb.markn., Grupprum 1310, Narda Ontiveros
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Grupprum 1310
14:45
12:45
Grupprum 1310
16:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 1310A
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 1310A
12:00
09:00
Grupprum 1310A
13:00
12:00
Grupprum 1310A
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Grupprum 1310A
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 1455
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 1455
12:15
10:00
Grupprum 1455
15:15
12:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Cassandra Spoonberg, Grupprum 1455, Lotsmottagning
16:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 1455
11:30
08:30
Grupprum 1455
15:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 2236 (Ds)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 2236 (Ds)
12:30
09:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 2236 (Ds)
13:00
10:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
14:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 3303
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 3303
11:00
08:00
Filminspelning, Grupprum 3303, Louise Ekström
16:00
11:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 3303
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 3303
12:00
09:00
Grupprum 3303
17:00
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Grupprum 3303, Möte, Vakant
12:00
10:00
Grupprum 3303
15:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 3305
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 3305
12:00
10:00
Grupprum 3305
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 3305
15:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 3305
12:00
09:00
Grupprum 3305
14:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Grupprum 3305
15:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Grupprum 3305
13:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 3306
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 3306
14:15
11:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 3306
14:15
11:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 3306
10:00
08:30
Grupprum 3306
14:15
11:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Grupprum 3306
15:15
12:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
13:00
10:00
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
16:15
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
13:00
10:00
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
16:30
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
12:00
09:00
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
15:30
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
12:30
09:30
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Gymnastiksal 1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Anders Frisk, Gymnastiksal 1, Rd - Rörelse & Dans, T1A, TATRD2
09:45
08:15
Anders Frisk, Gymnastiksal 1, T1B, TATRD2
11:30
10:00
Cecilia Stålman, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer
12:45
11:45
Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
19:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Gymnastiksal 1
13:00
10:00
Gymnastiksal 1
14:15
13:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA
19:30
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Anders Frisk, Gymnastiksal 1, T1A, T1B, TATRD2
09:45
08:15
Anders Frisk, Gymnastiksal 1, Rd - Rörelse & Dans, T1A, T1B, TATRD2
11:30
10:00
Fri-trän., Gymnastiksal 1, Lena Gejke, Motionärer
12:45
11:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
Examination, Gymnastiksal 1, Kerstin Hamrin, L1B, LAID07
11:30
08:30
Egen träning, Gymnastiksal 1, Personal
12:45
12:00
Examination, Gymnastiksal 1, Kerstin Hamrin, L1C, LAID07
16:00
13:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy
21:00
19:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant
12:45
11:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Gymnastiksal 2
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Gymnastiksal 2
12:30
10:30
Gymnastiksal 2
16:15
13:15
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
21:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
Gymnastiksal 2
12:00
10:00
Gymnastiksal 2
15:00
12:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, IDLA
18:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1A, Tobias Björn
14:30
08:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1B, Tobias Björn
13:00
08:00
GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Jacob Melin, SU1B, Tobias Björn
14:30
13:00
Gymnastiksal 2
16:00
14:30
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF
21:00
19:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
Gymnastiksal 2
11:00
09:30
Gymnastiksal 2
12:30
11:00
Gymnastiksal 2
15:30
12:30
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola
19:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Charlotte Nyström, Extern bokning, Gymnastiksal 2
16:00
14:00
Hammarbybacken
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Hellasgården
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Hjorthagens IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 19/5
Idrottshall 1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 13/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
12:00
10:30
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School
15:00
13:00
Extern bokning, Försvaret, Idrottshall 1
17:30
15:30
Brinkens IF, Extern bokning, Idrottshall 1
20:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Karl Wichman
21:00
20:00
David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1
22:00
21:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 14/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
10:00
08:30
Extern bokning, Idrottshall 1, Stockholm International School
11:45
10:15
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Extern bokning, GIH IF, Idrottshall 1, Idrottshall 2
17:00
13:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
22:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 15/5
Extern bokning, Idrottshall 1, Stockholm International School
11:00
09:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
13:30
12:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
15:15
13:45
Camilla Thonérfelth, Extern bokning, Idrottshall 1
20:00
19:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 16/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
14:30
13:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
16:15
14:45
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Idrottshall 2, SSIF
19:30
18:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
21:00
19:30
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1, Idrottshall 3
22:30
21:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 17/5
Idrottshall 1-2
11:30
09:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
18:30
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 19/5
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
17:00
12:00
Idrottshall 1-2
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 13/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
12:00
10:30
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 14/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
10:00
08:30
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 15/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
13:30
12:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
15:15
13:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 16/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
14:30
13:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
16:15
14:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 17/5
Idrottshall 1-2
11:30
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 19/5
Idrottshall 1-3
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 19/5
Idrottshall 2
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
12:00
10:30
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School
15:00
13:00
Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2
22:30
21:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
10:00
08:30
Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm International School
12:00
10:15
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Extern bokning, GIH IF, Idrottshall 1, Idrottshall 2
17:00
13:00
Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll
22:00
20:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm International School
11:00
09:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
13:30
12:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1C, LAID06
15:15
13:45
Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
14:30
13:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, LAID06, Undervisning
16:15
14:45
Extern bokning, Idrottshall 2, Taptum AB
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Idrottshall 2, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll
21:30
19:30
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2
22:30
21:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Idrottshall 1-2
11:30
09:00
Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2
12:45
11:45
Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3, Wembley
20:30
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Idrottshall 3
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School
11:00
09:00
Dugga, Gy - Gymnastik, Idrottshall 3, Martin René, T1A, T1B, TATRD2
14:30
12:30
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman
22:30
21:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
GAIHG1-2, Icke lärarledd, Idrottshall 3, SU1A, SU1B
12:00
10:30
Idrottshall 3
13:30
12:00
Icke lärarledd, Idrottshall 3, IH1A, L1A, L1B, L1C, LAID06
16:00
13:30
Idrottshall 3
17:00
16:00
Extern bokning, Håkan Lönnberg AB, Idrottshall 3
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1A, Tobias Björn
14:30
08:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1B, Tobias Björn
13:00
08:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School
15:00
13:15
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1, Idrottshall 3
22:30
21:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Idrottshall 3
10:30
08:30
Idrottshall 3
13:30
10:30
Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3, Wembley
20:30
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Idrottsmuseet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
KMH Kungliga Musikhögskolan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Konstfack
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
KS Karolinska sjh
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
KTH
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lappland
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lill-Jansskogen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
LTIV - Balkong
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
12:30
08:00
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv, Projektarbete
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
LTIV - golv
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
12:30
08:00
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv, Projektarbete
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
LTIV - klimatrum
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Forskning, LTIV - klimatrum, Toni Arndt
10:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Forskning, LTIV - klimatrum, Toni Arndt
10:00
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Manne Godhe
17:15
11:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 1305
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Alexander Ovendal, Grupp 2, Lärosal 1305, Seminarium, T2A, TATRA4
14:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Eva Andersson, Examination, Lärosal 1305, MBBINK, MBBINK , Toni Arndt
12:30
09:00
Louise Ekström, Lärosal 1305, Utbildning
15:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Eva Andersson, Examination, Lärosal 1305, MBBINK, MBBINK
12:00
08:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Anna Bjerkefors, Grupp 2, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A
12:30
11:00
Anna Bjerkefors, Grupp 1, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A
15:00
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 1309
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Emma Forsén Mantilla, H1, HAHPSY, Lärosal 1309
10:00
09:15
Examination, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, IBGID4-4, IH2A, Isabell Hertzberg, Jacob Melin, Johnny Takats, Lärosal 1309
16:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
DAVETFE, DAVETFE, Föreläsning, Jonna Nilsson Horre, Karin Redelius, Lärosal 1309, Toni Arndt
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1309, Staffan Hultgren
16:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 1504
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504
12:00
10:00
Lärosal 1504, M2, MASAR1, Sanna Nordin-Bates
14:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Jin Lavesson, Lärosal 1504, Möte
12:45
09:00
Grupp 1, Hans Rosdahl, Lärosal 1504, T2A, TATRA4
14:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504, Seminarium
12:00
10:00
Lärosal 1504, Möte, Toni Arndt
16:00
14:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Fysiologi, nutrition & biomek., Lärosal 1504, Work Together
10:00
08:00
Alexander Ovendal, Cecilia Åkesdotter, Dan Wiorek, Lasse ten Siethoff, Lärosal 1504, Susanne Wolmesjö, Utbildningsråd
12:00
10:00
DAVETFE, DAVETFE, Föreläsning, Lärosal 1504, Toni Arndt
15:30
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 1505
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Aulan, Datorsal 1421, IH1A, Kerstin Hamrin, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen
16:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1505
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 1506
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO, Lärosal 1506
12:00
10:00
Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO, Lärosal 1506
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Elisabeth Möller, Förberedelse, Lärosal 1506
12:30
12:00
E-PABS, E-PABS torsdagsseminarium, Lärosal 1506
14:00
12:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Anna Bjerkefors, Grupp 1, Grupp 2, Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A
10:30
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 2247
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Examinator, LBSUL3-1, Lärosal 2247, Tentavakter
11:30
08:00
Aulan, Datorsal 1421, IH1A, Kerstin Hamrin, L1A, L1B, L1C, LAID07, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen
16:30
13:00
Datorsal 1421, Ingen, Kerstin Hamrin, LAID07, Lärosal 2247, Tentamen
17:30
16:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Lärosal 2247, RD-gruppen, RD-möte
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Lärosal 2303
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Examination, FAREHA, FARESI, Lärosal 2303, Ulrika Tranaeus
15:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, Lärosal 2303, T3A, TBTRÄ6-2
12:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
GAIHG1-2, Jacob Melin, Lärosal 2303, SU1A, Tobias Björn
16:30
14:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
GAIHG1-2, Jacob Melin, Lärosal 2303, SU1B, Tobias Björn
16:30
14:30
Extern bokning, Lärosal 2303, TSM Running
20:00
18:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 1210
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 1330
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 1433
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 1454
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 4306 (tegelhögen)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Mötesrum 4405 (Tegelhögen)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Närområde GIH
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ombytesrum
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Partnerområde
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Personalrummet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Psykologi-lab
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ramundberget
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Rektors arbetsrum
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Restaurang
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Fest, Oscar Horwath, Restaurang
00:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Simhall
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning
09:30
08:00
L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning
11:15
09:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning
09:30
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning
11:15
09:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Skytteholms IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
SSSK
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stadion
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stadion1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stockholms Fotbollsförbund
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stora Skuggan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Studio Lèchelon
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Styrelserum 1418
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Anna Rosén, Britta Thedin Jakobsson, Daniel Roe, Eva Fors, Fredrik Svanström, John Hellström, Styrelserum 1418, Utbildningsråd
10:00
08:30
Forskning- och Innovationsråd, Lina Nilsson, Marcus Moberg, Sofia Brorsson, Styrelserum 1418, Toni Arndt, Ulrika Tranaeus
15:00
13:00
Göran Kenttä, Möte, Styrelserum 1418
18:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Institutionsledningsmöte, Ledningsråd RKS - alla, Styrelserum 1418
10:30
08:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Avdelningsmöte, Birgitta Edenius, Carina Sundman, Heléne Karlsson, Karin Jäppinen, Lotta Haglund, Malin Ekstrand, Monika Janvari, Sofie Demir, Styrelserum 1418, Ulla Viitala
11:00
09:00
Andreas Flodin, Maria Ekblom, Möte, Styrelserum 1418
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Anna-Lena Borgström, Möte, Styrelserum 1418
15:00
13:30
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418
10:00
09:00
Anders Frisk, Björn Särnbrink, Britta Thedin Jakobsson, Jonas Jones, Kerstin Hamrin, Kerstin Stenberg, Styrelserum 1418, Utbildningsråd
14:30
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Styrketräningsrum
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Annan verksamhet, Elin Ekblom Bak, Styrketräningsrum
16:15
15:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer, Styrketräningsrum
11:45
09:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
SU Stockholms Universitet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Södertörns HS
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Tennisplan 1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Egen träning, Sofie Kierkegaard, Tennisplan 1
13:00
12:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Extern bokning, Stockholm Netball Club, Tennisplan 1
18:00
17:00
Tennisplan 2
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ugglevikskällan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ute
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Valfri
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
VFU i skolor
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor
17:00
08:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Wembley
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley
19:00
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3, Wembley
20:30
17:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Zoom.
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
Cecilia Åkesdotter, T2A, TAORGA, Zoom.
11:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Fredrik Svanström, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Undervisning, Zoom.
17:00
15:00
Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft Högst.1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom.
17:00
15:00
Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom.
17:00
15:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ågesta
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Årsta golf
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Åstrands-lab
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
ÖIP - Östermalms IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
ÖIP konstgräs
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Östermalms IP ishall
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Östermalms IP rundbana
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Abisko
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Annan ort
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Balance City
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Björkvik (Ingarö)
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Bogesundslandet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Bolindersvallen - Kallhäll
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Bosön
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Bruksvallarna
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Brunnsviken
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Dans och cirkushögskolan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Distans
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
Distans, Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5
16:45
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ej angiven plats
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Eriksdalsbadet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Extern
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
F&S Hagastan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Feelgood GrevTureg. 34
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Fjällen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Flottsbro
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Friluftsförrådet Tegelhögen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Frånvarande
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Fältstudier
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
GIH
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Hammarbybacken
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Hellasgården
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Hjorthagens IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Idrottsmuseet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Internat externt
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Järlagården
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
KMH Kungliga Musikhögskolan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Konradsberg
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Konstfack
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
KS Karolinska sjh
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Liljansskogen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Motoriklab Astrid Lindgrens Sjh
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Nämdöfjärden
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Närområde GIH
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Partnerområde
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ramundberget
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Resarö
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Skansen
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Skytteholms IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
SSSK
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stadion
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Stockholms Fotbollsförbund
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
SU Stockholms Universitet
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Södertörns HS
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Tibblebadet Täby
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ugglevikskällan
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ute
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Valfri
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
VFU i skolor
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Ågesta
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
Årsta golf
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
ÖIP - Östermalms IP
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5
ÖIP - Östermalms IP rundbana
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 19/5