Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 20 | Fredag 2024-05-17 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annika Semb Granhed, Friluftsliv, IH1A, L1A, LAID06, Marlene Bigren, Martin René, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Bjerkefors, Grupp 1, Grupp 2, Lärosal 1506, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1309, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | Jonas Jones, L1C, LAID06, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Anna Bjerkefors, Grupp 2, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anders Frisk, Björn Särnbrink, Britta Thedin Jakobsson, Jonas Jones, Kerstin Hamrin, Kerstin Stenberg, Styrelserum 1418, Utbildningsråd | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Anna Bjerkefors, Grupp 1, Lärosal 1305, SASM22-4, SM2A | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Distans, Isabell Hertzberg, L-lyft GY 5, UBIDGY | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 17:30 | 1302 ab, Möte, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:30 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 20:30 | Barometer, GIH IF, Idrottshall 2, Idrottshall 3, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 00:00 | Fest, Oscar Horwath, Restaurang |