Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 18 | Tis 2024-04-30 v 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 10:00 | Anders Hellborg, Gymnastiksal 1, Service | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Institutionsledningsmöte, Ledningsråd RKS - alla, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:45 | Aulan, IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | 1302 ab, Undervisning, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, Lärosal 1506, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Fredrik Svanström, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1B, L1C, LAID06, Lill-Jansskogen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Björn Särnbrink, Distans, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 14:00 | Lärosal 1309, Möte, Nader Vaziri | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gymnastiksal 1, T1A, T1B, TATRD2, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06, Sanne Sejlert, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 17:00 | Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong, LTIV - golv | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | John Hellström, Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:15 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 13:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:00 | Anders Hellborg, Gymnastiksal 1, Service | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:30 | Björn Särnbrink, Bs - Bollspel, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 15:30 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Aulan, Cecilia Stålman, Föreläsning, IH1A, L1A, L1B, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 1302b, Cecilia Åkesdotter, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Idrottshall 3, L4A, LAIDI3-5, Sanne Sejlert, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Göran Kenttä, Lärosal 1504, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Aulan, Föreläsning, Henrik Petré, IH1A, L1A, L1B, L1C, LAID07 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Håkan Lönnberg AB, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 22:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | Extern bokning, Fredrik Bergstedt, Idrottshall 3 |