Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Tis 2024-04-23 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
06:30 - 14:30 | Alexander Ovendal, Projekt, Östermalms IP ishall | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Distans, FAFAH2, FAFAH2, Kristina Larsson, Lena Kallings | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, SU1A, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:30 | Institutionsledningsmöte, Ledningsråd RKS - alla, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:30 | IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:30 | 1302 ab, Anders Wainikka, Grupprum 1303A, SM1A, SMIJ1A, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | E-PAPS exekutiva grupp, Möte, Mötesrum 1330 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Aulan, Erik Hemmingsson, H2, HAHEKO, Lärosal 2247 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Eva Andersson, Lärosal 1305, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Isak Auran, Lärosal 1309, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Cecilia Stålman, GAIHG1-1, Idrottshall 3, Sanne Sejlert, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Gymnastiksal 2, SU1B, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:30 | Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45 - 12:00 | John Hellström, Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Dansstudion, GAIHG1-1, Ingen, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 14:30 | Grupprum 3305 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Erik Hemmingsson, H2, HAHEKO, Lärosal 2247 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 14:30 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:15 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 13:30 | Anders Wainikka, Grupprum 1303A, Tentamen | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:45 | Bs - Bollspel, Dan Wiorek, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 16:30 | Distans, Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:45 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Cecilia Stålman, Idrottshall 3, K1A, LAUV09 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Eva Fors, GAIHG1-3, Gymnastiksal 2, SU1A, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | 1302b, Cecilia Åkesdotter, Isak Auran, Seminarium, T2A, TAORGA | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | IBGID4-4, IH2A, Johnny Takats, Lärosal 1309, Ute | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Alexander Ovendal, Fredrik Tinmark, Henrik Petré, Laboratorieföreståndarmöte, LTIV - golv, Marcus Moberg, Marjan Pontén, Niklas Psilander, Olga Tarassova | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Högre seminariet, Lärosal 2303, Rörelse, kultur & samhälle | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Extern bokning, GIH IF, Idrottshall 1, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, IDLA | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Håkan Lönnberg AB, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Adrenalin.nu, Extern bokning, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:30 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, IDLA | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 22:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | Extern bokning, Fredrik Bergstedt, Idrottshall 3 |