Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 16 | Torsdag 2024-04-18 v 16 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | 1302a, 1302b, Anders Hellborg, Service | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Internat, SMOVE | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Extern bokning, Futura skolan Stockholm, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Grupprum 3303, Grupprum 3305, Horea Arizcurinaga, Lärosal 1504, MAHPE1, MAHPE1, Monika Janvari, Petra Mohn, Susanne Johansson | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Admin RKS, Institutionsadmin möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Lärosal 2247, Möte, Peter Schantz | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:15 | Distans, FAFAH2, FAFAH2, Kristina Larsson, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 13:00 | Annan ort, Annan verksamhet, Emma Oljans | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Ext.delt., FAMSF2, Lärosal 1305, Staffan Hultgren | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 17:00 | Annan ort, Kerstin Hamrin, Konferens, Martin René | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:45 | Gymnastiksal 1, Projekt, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 11:15 | GAIHG1-2, Marlene Bigren, Simhall, Simning, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Hälsopromotionsprogram-råd, Hälsopromotionsprogramråd, Mötesrum 4306 (tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Alexander Ovendal, Cecilia Åkesdotter, Dan Wiorek, Lasse ten Siethoff, Mötesrum 1454, Susanne Wolmesjö, Utbildningsråd | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 13:00 | Kristin Andersson, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Idrottshall 3, SU1A, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Grupprum 3306 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:30 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Dansstudion | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 12:45 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 12:45 | Egen träning, Gymnastiksal 1, Personal | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Christopher Engdahl, Fysisk aktivitet, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 13:15 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:00 | Ingen, Ingen, Lärosal 1506, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | E-PABS, E-PABS torsdagsseminarium, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Jonas Jones, K1A, LAUV09, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Idrottshall 3, SU1B, Tobias Björn | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Astrid Hultin Svensk, Daniel Buller, Grupp 10, Grupp 11, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, Grupprum 1455, Grupprum 2236 (Ds), Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Handledning, John Berg, Josefin Englund, L2A, L2B, L2C, LBSUL2-3, Lärosal 1309, Lärosal 2247, Magnus Schoultz | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Isak Lidström, Lärosal 1505, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1310A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 1310 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | Alexander Ovendal, Aulan, GAIHG1-4, Omtentamen, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 14:15 | Jonas Mikaels, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 16:30 | Grupprum 1303A | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Alla klasser, Arb.markn., Benjamin Kröger, Grupprum 1303B | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Katarina Offnegårdh, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Daniel Roe, GAIHG1-3, Idrottshall 3, SU1B, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Cecilia Stålman, Distans, L-lyft GY 3, Sanne Sejlert, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Jacob Melin, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | L-lyft Högst.1, Tobias Björn, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | L-lyft GY 1, Tobias Björn, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Taptum AB | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 21:00 | Lärosal 1506, RIU-möte, Susanne Wolmesjö | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:30 | Extern bokning, Idrottshall 1, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Aulan, Extern bokning, Linnéuniversitetet | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Lärosal 2303, TSM Running | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:30 - 21:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:30 - 22:30 | Extern bokning, Handelshögskolan, Idrottshall 2 |