Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 48 | Mån 2020-11-23 v 48 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Distans, Grupp 1, H1B, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Dansstudion, Distans, L1B, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Saga Blomberg, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Anders Frisk, Distans, L1D, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K2A, KAVFU3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Arbetsseminarium, Distans, Jacob Lindstam, Johnny Takats, K1A, L2A, L2B, L2C, L2D, Magnus Kilger, Marlene Bigren, PASUL1-2, Sanne Sejlert, Seminarium, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45 - 12:15 | DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 1309, Seminarium, Örjan Ekblom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, Grupp 2, H1B, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Dansstudion, Distans, IH1A, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Saga Blomberg, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, L1A, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Anders Frisk, Distans, Handledning, L1D, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Björn Särnbrink, BSg1, Distans, L1B, LBIDI1-5, Praktik, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Distans, GID4, GL1, RDf, Sanna Magnusson, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Distans, Jacob Lindstam, Johnny Takats, K1A, L2A, L2B, L2C, L2D, Litteraturseminarium, Magnus Kilger, Marlene Bigren, PASUL1-2, Sanne Sejlert, Seminarium, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 13:00 | Daniel Roe, Lärosal 1504, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:00 | Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fri träning, Vakant, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Fotboll, GIH IF, Idrottshall 1-2, Studentgrupp | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Grupp 3, Handledning, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, T2A, TATRÄ3-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Alexander Ovendal, Grupp 1, Handledning, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, T2A, TATRÄ3-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:30 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Aulan, Eva Andersson, H2A, HBFOF3-2, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Betygskonferens, Fredrik Svanström, Grupprum 1455, Karin Redelius, Magnus Kilger, Marie Nyberg | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, Grupp 1, H1A, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gymnastiksal 1, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Distans, GF2A, GID4, Gymn-forts, Gymnastiksal 2, Tage Sterner, Zoom-undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Dansstudion, Distans, GID4, GL1, Praktik, RDf, Saga Blomberg, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Anders Frisk, Distans, Handledning, Idrottshall 3, L1B, LBIDI1-5, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Aulan, Eva Andersson, H2A, H2B, HBFOF3-2, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Grupp 4, Handledning, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, T2A, TATRÄ3-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:00 | Alexander Ovendal, Grupp 2, Handledning, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, T2A, TATRÄ3-3 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Distans, Grupp 2, H1A, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | BSg1, Distans, Jacob Lindstam, L1A, LBIDI1-5, Praktik, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Distans, GF2A, GID4, GL1, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | Gymnastiksal 1, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30 - 16:30 | Aulan, Eva Andersson, H2B, HBFOF3-2, Redovisning | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30 - 18:00 | Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kvällsgymnasterna | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Peter Wiwen-Nilsson | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman |