v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 26/11 
Frukostmöte, Fysiologi, nutrition & biomek., Institutionsmöte-FysNutrBiom, Lärosal 1506
09:30
08:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
Anna Rosén, Distans, K1A, Lärosal 1309, PASUL1-2, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
10:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Examination, Gustaf Rönquist, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, LTIV - labbyta golv, Maria Fernström, Praktik
17:00
08:00
Betygskonferens, Björn Särnbrink, Grupprum 3306, Jonas Jones, Martin René, Rudi Zangerl, Självvärderingsmöte, Tage Sterner
12:00
08:30
Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 1-2
12:00
08:30
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lilla Djurgårdsakademien
12:00
08:30
Annika Semb Granhed, Distans, FLf1, IH1A, Jacob Lindstam, Johnny Takats, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Marlene Bigren, Omexamination, Praktik, Zoom
11:30
08:45
Bosön, Daniele Cardinale, Föreläsning, MAMDTI, MAMDTI
12:00
09:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
13:00
09:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
13:00
09:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00
09:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:00
09:30
Distans, Distansundervisning, NAKVAN, NAKVAN, Rui Wang, Zoom-undervisning
11:30
10:00
Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Isabell Hertzberg, Praktik, RDf
11:30
10:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Hälsodidaktik, Kurskrav, Rasmus Karlander, Seminarium
11:30
10:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School
12:00
10:00
Lärosal 1504, Stipendienämndsmöte, Susanne Löthman
13:00
10:00
Lärosal 2303, Möte, Vakant
13:00
10:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
12:30
10:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:30
10:30
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
19:00
12:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
16:00
12:15
Distans, Distansundervisning, Laboration, NAKVAN, NAKVAN, Zoom
14:45
12:30
DAFKVA1, DAFKVA1, Föreläsning, Håkan Larsson, Lärosal 1505, MAFKD1, MAFKD1, Masterprogram termin 1
14:30
13:00
Distans, Erik Hemmingsson, Föreläsning, MALHFA, MALHFA, Zoom
14:30
13:00
Gymnastiksal 1, Handledning, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans
14:30
13:00
BSg1, Distans, IH1A, LBIDI1-5, Sanne Sejlert, Zoom-undervisning
14:30
13:00
BSg1, Distans, Fredrik Svanström, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Praktik, Zoom
14:30
13:00
Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Hälsodidaktik, Kurskrav, Rasmus Karlander, Seminarium
14:30
13:00
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
14:30
13:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
16:00
13:00
Aulan, Föreläsning, Kristjan Oddsson, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1
16:30
13:00
Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
16:30
14:30
Extern bokning, Idrottshall 1, Resolvia
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 2, Tieto Sweden AB
18:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Spårvägen Friidrott
19:00
17:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
19:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy
21:00
19:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00