Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 43 | Ons 2020-10-21 v 43 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:15 | Dansstudion, H2A, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Lena Gejke | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Examination, Grupp 1, IH1A, Jonas Jones, LBIDI1-3, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | GF1, GID1, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Dan Wiorek, Gymnastiksal 2, Idrottshall 1-2, Laboration, Praktik, T1A, TCIDT1-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:45 | Cecilia Stålman, Idrottshall 3, L1A, LBIDI1-2, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:30 | Annan ort, SASM33-1, SM3A, VFU-tid | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K2A, KAVFU3, VFU i skolor, VFU-period | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, K1A, KBVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L2A, L2B, L2C, L2D, LDVFU1, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Distans, NAPEDA, NAPEDA, Självstudier | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1B, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 11:00 | Institutionsledning (gamla), Institutionsledning chefer+UP, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:30 | Grupp 1, Joakim Åkesson, Lärosal 1309, SBSM11-3, Seminarium, SM1A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 16:00 | Håkan Larsson, Lärosal 1305, Zoom-möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 19:00 | *Student, Grupprum 3306, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:15 | H2A, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | FATRÄF, FATRÄF4, Lotta Hertzberg, Stockholms Fotbollsförbund, Teori, Urban Helsing | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Examination, Grupp 2, IH1A, Jonas Jones, LBIDI1-3, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Alexander Persson, BSg1, GF1, GID1, Idrottshall 3, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gymnastiksal 1, H1A, HCIDH1-2, Praktik, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Anders Frisk, Dan Wiorek, Dansstudion, Gymnastiksal 2, Idrottshall 1-2, Laboration, Martin René, Praktik, T1A, TCIDT1-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Lärosal 1504, Maria Ekblom, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 3303, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:30 | H2A, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1C, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 17:00 | *Student, Grupprum 3305, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Idrottshall 3, Vakant, Volleyboll personal | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Filminspelning, Gymnastiksal 1, Louise Ekström | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | FATRÄF, FATRÄF4, Fotboll, Lotta Hertzberg, Praktik, Skytteholms IP, Urban Helsing | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | H2A, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Extern bokning, Idrottshall 2, Sveriges olympiska kommitté | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | Dansstudion, Körträning, Saga Blomberg | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 15:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:45 | DAIVST1, DAIVST1, Filip Larsen, Föreläsning, Handledarkollegiet, Lärosal 1309 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:00 | AML-möte, Arbetsmiljö & likabehandling, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Alexander Persson, BSg1, GF1, GID1, Idrottshall 1-2, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GF1, Gymnastiksal 2, L1A, LBIDI1-4, Praktik, Tage Sterner | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GF1, Idrottshall 3, L1B, LBIDI1-4, Martin René, Praktik | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Gymnastiksal 1, H1B, HCIDH1-2, Praktik, Sanna Magnusson | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Bibliotek, Datorsal 1421, Grupp 1D, L5A, L5B, LAIDI4-2, Workshop | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:45 | L1D, LBIDI1-2, Lärosal 2303, Magnus Kilger, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:45 | Dansstudion, Grupp 2, Joakim Åkesson, SBSM11-3, Seminarium, SM1A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | *Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30 - 15:00 | Kristjan Oddsson, Lärosal 1504, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45 - 16:45 | Gymnastiksal 1, H1C, HCIDH1-2, Självstudier, Träningsformer | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:30 | GF1, Gymnastiksal 2, L1A, LBIDI1-4, Praktik, Tage Sterner | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | Cecilia Stålman, Distans, H1B, HCIDH1-2, Muntlig examination, Träningsformer, Zoom | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 20:00 | *Student, Grupprum 1455, Studietid | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45 - 18:00 | Extern bokning, GIH HIF, Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, KTH CL-sektionen | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 20:00 | Extern bokning, Ombytesrum, Springtime | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Extern bokning, Filip Fergin, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Fredrik Relander, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 20:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 1, Skidgympan | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Jan Wiklund Reklam AB | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll |