v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Aug. 28
Kursintroduktion, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Aug. 29
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Aug. 30
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 220
14:30
13:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 31
Kursintroduktion, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 108
11:30
10:00
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 108
14:30
13:00
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 108
16:30
15:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 1
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 3
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 4
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
20:00
17:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 5
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 108
11:00
10:00
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 108, 217-218, 221-222
12:30
11:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 6
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 7
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 8
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 10
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 11
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 12
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 13
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 14
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 218
11:30
10:00
Fältstudium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Göran Gunner, Sara Gehlin, Annan plats
16:00
13:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 15
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
16:30
15:00
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 17
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 18
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 19
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 20
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 21
Teologgruppshelg, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Annan plats
00:00
08:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 22
Teologgruppshelg, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Annan plats
00:00
00:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 24
Teologgruppshelg, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Annan plats
22:00
00:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 25
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 26
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 218
16:30
15:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 27
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Rikard Roitto, Zoom
09:00
08:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, Annan plats
18:00
09:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 28
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, Annan plats
18:00
09:00
Svenska Kyrkans Teologgrupp, Sv Kyrkans Teologgrupp, 218
12:50
12:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 29
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 218
11:30
10:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 1
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 2
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, Zoom
16:30
15:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 3
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
18:00
15:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 4
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 5
Hemtentamen, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin
00:00
08:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 6
Hemtentamen, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin
13:00
00:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 108
14:30
13:00
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 8
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 9
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 10
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Zoom
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 11
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Rikard Roitto, Zoom
09:30
08:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 12
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 13
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 15
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 16
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Svenska Kyrkans Teologgrupp, Sv Kyrkans Teologgrupp, 220
20:00
17:30
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 17
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 18
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 19
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 20
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 22
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 23
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 108
14:30
13:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
20:00
17:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 24
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 25
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Rikard Roitto, Zoom
09:30
08:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 220
14:30
13:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 26
Svenska Kyrkans Teologgrupp, Sv Kyrkans Teologgrupp, 218
13:00
11:50
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 27
Salstentamen, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Anna Massarsch, Annan plats
12:00
09:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 29
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 30
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 31
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 1
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 108
14:30
13:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 2
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 108
11:30
10:00
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 108
14:30
13:00
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 108
16:30
15:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 3
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 5
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 6
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 7
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 8
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Zoom
09:30
08:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
16:30
15:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 9
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 10
Omtentamen, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 219
12:00
09:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 12
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 13
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 14
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Zoom
09:30
08:00
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 219
11:00
10:00
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 217-222
12:30
11:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 15
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 16
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 17
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 19
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 20
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, SKT, Svenska kyrkans teologgrupp, 218
12:50
11:50
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 21
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 22
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Zoom
09:30
08:00
Föreläsning, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Sara Gehlin, Zoom
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 23
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 24
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 26
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 27
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 28
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 29
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 218
11:30
10:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 30
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 220
11:30
10:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 220
14:30
13:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, 220
16:30
15:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 1
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 3
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 4
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
18:00
15:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 5
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 6
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Rikard Roitto, Zoom
09:30
08:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 218
11:30
10:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 7
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 8
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 10
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 11
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
09:30
08:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, 108
11:30
10:00
Fältstudium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Sara Gehlin, Annan plats
16:30
13:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 12
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 13
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 209
14:30
13:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 14
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 15
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 17
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 18
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 219
14:30
13:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 19
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 219
11:00
10:00
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, 217-222
12:30
11:00
Seminarium, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Sara Gehlin, Zoom
14:30
13:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 20
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 21
Salstentamen, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 219
12:00
09:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 22
Gudstjänstseminarium, Pastor, Pastoralteologiska moment, Ida-Maria Brengesjö, Rikard Roitto, Zoom
09:30
08:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 24
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 25
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 26
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 27
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 28
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 29
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 31
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 2
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 3
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 4
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 5
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 7
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 8
SKT, Svenska kyrkans teologgrupp, 218
13:00
12:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 9
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 10
Omtentamen, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 219
12:00
09:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 11
Hemtentamen, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Sara Gehlin
00:00
08:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 12
Hemtentamen, 5IN205, Teologi, religion och kyrka i Sverige, Frida Mannerfelt, Sara Gehlin
20:00
00:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 14
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 15
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 16
Kursintroduktion, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, Joel Appelfeldt, 219
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 218
14:30
13:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 218
16:30
15:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 17
Kursintroduktion, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
09:30
08:00
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
11:30
10:00
VFU-seminarium, VFU1, Ann Westblom, Rikard Roitto, 219
14:30
13:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 18
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 218
14:30
13:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 218
16:30
15:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 19
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
09:30
08:00
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 21
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 22
Svenska Kyrkans Teologgrupp, 219
13:00
11:30
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
18:00
15:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 23
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 24
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 25
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 26
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
14:30
13:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 28
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 29
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 30
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, Zoom
14:30
13:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, Zoom
16:30
15:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 31
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
09:30
08:00
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 1
Aktiviteter med Equmeniakyrkan, Pastor, Pastoralteologiska moment, Tyst retreat för pastorskandidater, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, Annan plats
00:00
08:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 2
Aktiviteter med Equmeniakyrkan, Pastor, Pastoralteologiska moment, Tyst retreat för pastorskandidater, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, Annan plats
00:00
00:00
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 4
Aktiviteter med Equmeniakyrkan, Pastor, Pastoralteologiska moment, Tyst retreat för pastorskandidater, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, Annan plats
18:00
00:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 5
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 6
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 7
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 8
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 9
Omtentamen, 5EN213, Nytestamentlig grekiska, Hanna Stenström, 220
12:00
09:00
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 11
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 12
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 219
14:30
13:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 13
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 219
09:30
08:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, Zoom
14:30
13:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, Zoom
16:30
15:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 14
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
16:30
15:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 15
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 16
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 18
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 19
Seminarium/Examination, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 209, 218, 222
09:30
08:00
Seminarium/Examination, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Ann-Christine Falk, 209, 218, 222
11:30
10:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, 219
14:30
13:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, 219
16:30
15:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 20
Andligt forum, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
12:00
10:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, 219
14:30
13:00
Teologgrupp, Pastor, Pastoralteologiska moment, Cicci Hagevi, 219
18:00
15:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 21
Kursintroduktion, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Hannah Holgersson, 219
09:30
08:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 22
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 23
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 25
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 26
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 27
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
10:30
09:00
Seminarium, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, Zoom
14:30
13:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 28
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 29
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Mars 1
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
00:00
08:00
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Mars 3
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
00:00
00:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Mars 4
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
18:00
00:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Mars 5
Föreläsning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, Zoom
14:30
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Mars 6
VFU-seminarium, VFU1, Ann Westblom, Rikard Roitto, 219
14:30
13:00
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
16:30
15:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Mars 7
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Mars 8
Öppen föreläsning, 5MR290, Kvinnor och mänskliga rättigheter, Hanna Stenström, Helen Lindberg, 219-220
14:30
13:00
Öppen föreläsning, 5MR290, Kvinnor och mänskliga rättigheter, Hanna Stenström, Helen Lindberg, 219-220
16:30
15:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Mars 10
Aktiviteter med Equmeniakyrkan, Pastor, Pastoralteologiska moment, Bön- och offerdag, Cicci Hagevi, Linnéa Lidskog, Annan plats
18:00
08:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Mars 11
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Mars 12
Framläggning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, Zoom
14:30
13:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Mars 13
Framläggning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
09:30
08:00
Framläggning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
11:30
10:00
Sv Kyrkans Teologgrupp, 221
12:50
12:00
Framläggning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
14:30
13:00
Framläggning, 5EN323-324, Evangelierna och breven, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 221
16:30
15:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Mars 14
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Mars 15
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Mars 17
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Mars 18
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Mars 19
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
10:30
09:00
Gudstjänst, Kapellet
12:00
11:00
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, Zoom
14:30
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Mars 20
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Mars 21
Salstentamen, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 209, Salstentasalar
16:00
13:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Mars 22
Seminarium, 5EN324, Evangelierna och breven, språklig kurs, Hanna Stenström, 218
11:30
10:00
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Mars 24
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
00:00
08:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Mars 25
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
00:00
00:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Mars 26
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
00:00
00:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Mars 27
Verksamhetsförlagd utbildning, VFU1, Annan plats
18:00
00:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Mars 28
Föreläsning, 5PB215, Ecklesiologi, religionspedagogik och homiletik, Rikard Roitto, Zoom
16:30
15:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Mars 29
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Mars 31