v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 28/8
Omhemtentamen, Asyl- och flyktingrätt
00:00
08:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 29/8
Omhemtentamen, Asyl- och flyktingrätt
13:00
00:00
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
12:00
10:30
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 30/8
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 31/8
Föreläsning, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Föreläsning, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
16:30
15:00
v 35
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/9
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
12:00
10:30
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/9
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/9
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Maria Bexelius, Annan plats
12:00
08:30
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/9
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
15:40
15:00
v 36
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/9
Gruppövning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, MR2 basgrupp, Helen Lindberg, INAKTIV Helen Lindberg, Annan plats
12:00
08:30
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/9
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
12:00
10:30
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/9
v 37
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/9
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Annan plats
12:00
08:30
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/9
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
15:40
15:00
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/9
v 38
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/9
Gruppövning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, MR2 basgrupp, Helen Lindberg, INAKTIV Helen Lindberg, Annan plats
12:00
08:30
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 25/9
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, Zoom
12:00
10:30
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 26/9
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Maria Bexelius, Annan plats
12:00
08:30
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 27/9
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
15:40
15:00
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 28/9
v 39
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 29/9
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/10
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/10
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Maria Bexelius, Annan plats
12:00
08:30
v 40
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/10
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
15:40
15:00
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/10
v 41
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/10
Gruppövning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, MR2 basgrupp, Helen Lindberg, INAKTIV Helen Lindberg, Annan plats
12:00
08:30
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/10
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/10
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, 108
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, 108
12:00
10:30
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Maria Bexelius, Annan plats
16:30
13:00
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/10
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
15:40
15:00
v 42
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/10
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/10
Gruppövning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, MR2 basgrupp, Helen Lindberg, INAKTIV Helen Lindberg, Annan plats
12:00
08:30
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/10
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, 108
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg, 108
12:00
10:30
Gruppövning, Asyl- och flyktingrätt, MR2 basgrupp, Maria Bexelius, Annan plats
16:30
13:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/10
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
14:30
13:00
Seminarium, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius, 219
16:30
15:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/10
Hemtentamen, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg
00:00
08:00
v 43
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/10
Hemtentamen, Mänskliga rättigheter – en kritisk analys, Helen Lindberg
13:00
00:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/10
Kursintroduktion, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 218
12:00
10:30
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/10
Hemtentamen, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius
00:00
08:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/11
Hemtentamen, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius
13:00
00:00
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/11
v 44
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/11
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
16:30
15:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/11
Föreläsning, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 220
14:30
13:00
Föreläsning, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 220
16:30
15:00
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/11
v 45
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/11
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 108
11:30
10:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
16:30
15:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/11
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 220
14:30
13:00
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 220
16:30
15:00
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/11
v 46
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/11
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, Zoom
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, Zoom
16:30
15:00
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/11
v 47
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/11
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
16:30
15:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/11
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 219
14:30
13:00
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 219
16:30
15:00
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/11
v 48
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/12
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Emma Molin, 220
14:30
13:00
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Emma Molin, 220
16:30
15:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/12
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/12
Workshop, Examensarbete för kandidatexamen, mänskliga rättigheter, Funktionshinder och mänskliga rättigheter, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Mänskliga rättigheter och demokrati, Rasism och diskriminering, Hannah Holgersson, 220
12:00
10:30
Workshop, Graduate Seminar in Current Research on Human Rights and Democracy, Human Rights and Democracy Clinic, Part I, Human Rights and Democracy in Politics , Hannah Holgersson, 220
16:30
15:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/12
Workshop, Graduate Seminar in Current Research on Human Rights and Democracy, Human Rights and Democracy Clinic, Part I, Human Rights and Democracy in Politics , Hannah Holgersson, 219
15:30
14:00
v 49
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/12
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 108
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 108
16:30
15:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/12
Föreläsning, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 219
14:30
13:00
Föreläsning, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 219
16:30
15:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/12
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 108
14:30
13:00
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 108
16:30
15:00
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/12
v 50
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/12
Föreläsning, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
10:00
08:30
Föreläsning, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 219
12:00
10:30
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/12
Omtentamen, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius
00:00
08:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/12
Omtentamen, Asyl- och flyktingrätt, Maria Bexelius
13:00
00:00
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/12
v 51
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 25/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 26/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 27/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 28/12
v 52
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 29/12
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 1/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 3/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 4/1
v 1
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 5/1
Seminarium, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson, 221
14:30
13:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 8/1
Salstentamen, Rasism och diskriminering, Helen Lindberg, 219
12:00
09:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 9/1
Hemtentamen, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson
00:00
08:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 10/1
Hemtentamen, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson
13:00
00:00
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 11/1
v 2
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 12/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 15/1
Föreläsning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 108
12:00
10:30
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 16/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 17/1
Kursintroduktion, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, Zoom
10:00
08:30
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, Zoom
12:00
10:30
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 18/1
v 3
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 19/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 22/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 23/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 24/1
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 219
09:30
08:00
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 221
11:30
10:00
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 25/1
v 4
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 26/1
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/1
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 30/1
Föreläsning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 108
12:00
10:30
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 31/1
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 219
10:00
08:30
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 219
12:00
10:30
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/2
v 5
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/2
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/2
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
10:00
08:30
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
12:00
10:30
v 6
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/2
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
10:00
08:30
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
12:00
10:30
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/2
v 7
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/2
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 19/2
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 221
12:00
10:30
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 221
14:30
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 20/2
Omtentamen, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson
00:00
08:00
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 218
14:30
13:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 21/2
Omtentamen, Klimatförändring och mänskliga rättigheter, Johanna Ohlsson
13:00
00:00
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 22/2
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
10:00
08:30
Föreläsning, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 108
12:00
10:30
v 8
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 23/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 29/2
v 9
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 1/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 4/3
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 108
12:00
10:30
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 108
14:30
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 5/3
Grupphandledning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 108
14:30
13:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 6/3
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 7/3
Salstentamen, Fred, konflikt och religion, Sara Gehlin, 218, Salstentasalar
12:00
09:00
v 10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 8/3
Öppen föreläsning, Kvinnor och mänskliga rättigheter, Hanna Stenström, Helen Lindberg, 219-220
14:30
13:00
Öppen föreläsning, Kvinnor och mänskliga rättigheter, Hanna Stenström, Helen Lindberg, 219-220
16:30
15:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/3
Omtentamen, Rasism och diskriminering, 220
12:00
09:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/3
Framläggning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 218
12:00
09:00
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/3
v 11
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 18/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 19/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 20/3
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 21/3
Framläggning, Uppsatsarbete, Emma Sundkvist, 221
16:30
08:30
v 12
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 22/3
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 25/3
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 26/3
Föreläsning, Internationell humanitär rätt, Helen Lindberg, 108
14:30
13:00
Föreläsning, Internationell humanitär rätt, Helen Lindberg, 108
16:30
15:00
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 27/3
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 28/3
Föreläsning, Mänskliga rättigheter, teknologi och övervakning, Susanne Wigorts Yngvesson, 220
10:00
08:30
Föreläsning, Mänskliga rättigheter, teknologi och övervakning, Susanne Wigorts Yngvesson, 220
12:00
10:30
v 13
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 29/3