u 19
217a grupperom biblilotek
217b grupperom bibliotek
324 møterom
A-1418 KH Konstruktiv verksted
A-1419 KH Plastisk verksted
A-1515 musikk, grupperom
A-1516 musikk, grupperom
A-1517 musikk, grupperom
A-1520 Musikk
A-1521 Musikk
A-1522 musikk, grupperom
A-1523 musikk, grupperom
A-1524 musikk, grupperom
A-1525 Drama og musikk
A-1548 møterom
A-1620 Musikk
A-1621 Grupperom
A-1622 Grupperom
A-1623 Grupperom
A-1624 Grupperom
A-1647 møterom
H-161 møterom
H-162 Klasserom RLE
H-165 Klasserom
H-214 Klasserom
L-1114 Drama
L-1216 møterom
M-702
M-703 Klasserom norsk
M-704 Grupperom
M-705 Grupperom
M-706 Grupperom
Se studentweb
Fredag 10.5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
11:30
08:30
NECEC2201, tth, NECEC-V
11:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
BHKKK1013, Eksamen for oppmeldte studenter med eksamensrett. Se din Studentweb for nærmere informasjon., 1C, 1D, Eksamen
15:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 - 1CD, Eksamensrom
16:00
09:00
PEK 1C, agn
15:30
09:15
oth, tmib, lsf, amb, tah, vho, akbw
12:00
10:00
12:00
10:00
12:00
10:00
13:00
10:00
12:30
10:45
12:00
11:00
NECEC2201, tth, NECEC-V
13:15
11:15
TEadmin
12:30
11:30
TEadmin
12:30
11:30
TEadmin
12:30
11:30
TEadmin
12:30
11:30
12:30
11:30
13:15
11:30
irn
14:00
12:00
15:00
12:00
15:00
12:00
15:00
12:00
15:00
12:00
15:00
12:00
BKMNSTM2043, Oppsummering og eksamensforberedelse, tah, 2MF
13:15
12:30
15:30
12:30
15:30
12:30
16:00
13:00
BKMNSTM2043, Etterarbeid praksis og forberedelse til muntlig eksamen, oth, tah, 2MF
15:15
13:30
Øving til muntlig eksamen, oth
15:15
13:30
Øving til muntlig eksamen, oth
15:15
13:30
16:00
15:00
18:00
15:00
Jørgen Moe
Konfirmasjon
18:00
16:00
Jon Petter 1NF
20:45
17:15