030
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
060
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
062
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
101
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
105
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1108
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1109
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1111
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1114
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1204
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1216
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1311
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1316
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
141
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1413
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1414
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1416
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1418
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1419
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1425
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1426
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1427
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
144
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1515
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1516
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1517
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1520
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1521
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1522
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1523
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1524
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1525
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1548
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
161
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1615
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1616
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1617
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
162
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1620
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1621
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1622
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1623
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1624
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
163
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1639
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1647
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
165
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
168
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
169
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
214
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
217
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
217a
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
217b
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
220
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
225
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
226
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
231
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
301B
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
311
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
312
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
313
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
314
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
316
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
318
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
320
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
324
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
502 Gymsal
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
504
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
610
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
611
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
702
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
703
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
704
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
705
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
706
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
801
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
804
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Abs test
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
AdobeC
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Annet rom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
CampAlesu
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
CampKrsund
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Digital
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
DMMH
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Eks-Krstn
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
eksamen
u 24
1KF
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
1KF, BKKKK1013, Eksamen for oppmeldte studenter med eksamensrett. Se din Studentweb for nærmere informasjon., Se studentweb, sae
15:00
09:00
ekstern
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Frøset
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
fysak
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
glassg
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Hiksu
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
johnstua
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kapellan
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
kontor
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lekeplass
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
mangle rom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
møterom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
norsk
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Parken
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_ballslet
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_barnehag
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_Garasjen
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_hovedbyg
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_Nord
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_olavsg
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_Parken
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
S_sør
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
streaming
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
test-rom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tungagård
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
ute
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
uten rom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
wiseflow
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
zoom
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
østkroken
u 24
Mandag 10.6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00