u 18
030
060
062
101
105
1108
1109
1111
1114
1204
1216
1311
1316
141
1413
1414
1416
1418
1419
1425
1426
1427
144
1515
1516
1517
1520
1521
1522
1523
1524
1525
1548
161
1615
1616
1617
162
1620
1621
1622
1623
1624
163
1639
1647
165
168
169
214
217
217a
217b
220
225
226
231
301B
311
312
313
314
316
318
320
324
502 Gymsal
504
610
611
702
703
704
705
706
801
804
Abs test
AdobeC
Annet rom
CampAlesu
CampKrsund
Digital
DMMH
Eks-Krstn
eksamen
ekstern
Frøset
fysak
glassg
Hiksu
johnstua
kapellan
kontor
Lekeplass
møterom
norsk
Parken
S_ballslet
S_barnehag
S_Garasjen
S_hovedbyg
S_Nord
S_olavsg
S_Parken
S_sør
streaming
test-rom
Tungagård
ute
uten rom
wiseflow
zoom
østkroken
Tirsdag 30.4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
3MDK papirprosjekt
10:00
08:00
2KF, 2MF, 2NF1-2, Referansegruppemøte BKMNSTM
Sluttvurdering
(Gjelder bare referansestudentene)
10:00
08:30
Studieprogramledermøte, digitalt
10:00
08:30
1K, BLNHB1020, eksamensforberedelser, aber, paw, rlu
10:15
08:30
4K, BLFOR4030, eksamensforberedelse, ano, mdo
12:15
08:30
09:45
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
13:00
09:00
15:00
09:00
1A-B, BHKKK1013, Eksamen for oppmeldte studenter med eksamensrett. Se din Studentweb for nærmere informasjon.
15:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
BHKKK1013 - PEK3 1AB
16:00
09:00
12:00
09:15
1MSP, MSIST4030, Rådgivning, iam, tpa
13:00
09:15
1MSP, MSIST4030, Rådgivning, iam, tpa
13:00
09:15
1MSP, MSIST4030, Rådgivning, iam, tpa
13:00
09:15
1MSP, MSIST4030, Rådgivning, iam, tpa
13:00
09:15
Meta-Narrative analysemøte #2
11:00
09:30
Instituttråd RNS
11:30
09:30
12:30
09:30
12:00
09:45
12:30
09:45
13:00
09:45
13:00
09:45
13:00
09:45
13:00
09:45
11:00
10:00
11:00
10:00
Jakobsli bhg
Signe Lehn signe.lehn@ou.trondheim.kommune.no
12:00
10:00
2NF1, BKNSRL2023, Samfunnsvitenskapelig metode - en innføring, man
12:00
10:15
Arbeidsmøte rapport/evaluering prosjekt
12:00
10:15
3G1, BDSTM3040, Oppsummering og eksamensforberedelse, mse
12:00
10:15
3G2, BDSTM3040, Oppsummering og eksamensforberedelse, cbom
12:00
10:15
3KUBB, BHFOR3590, Sluttseminar før muntlig, cme, oiob, oth
12:15
10:15
Sluttseminar før muntlig eksamen
12:15
10:15
3MDK, BHFOR3510, Papirprosjekt (eksamensforberedende)
15:00
10:15
11:30
11:00
Grillstad FUS bhg ann Kristin Danielsen 92692605
12:30
11:00
12:15
11:30
12:30
11:30
12:30
11:30
12:30
11:30
12:30
11:30
Fagforbundet Ung trøndelag
dinamhf@gmail.com
14:00
11:45
13:00
12:00
14:00
12:00
15:00
12:00
klassestyrer 3 hel
13:30
12:15
3KUBB, BHFOR3590, Sluttseminar før muntlig, hkb, oiob, oth
13:15
12:30
13:45
12:30
2NF2, BKNSRL2023, Samfunnsvitenskapelig metode - en innføring, man
14:15
12:30
2MF, BMSRL2023, utgår, akbw
14:15
12:30
3G1-2, BDSTM3040, Oppsummering og eksamensforberedelse , ahn, gsr
14:15
12:30
14:30
12:30
Ped instituttråd
14:30
12:30
14:30
12:30
15:00
12:30
16:00
12:30
4K, BLFOR4030, avslutning og oppsummering av studieåret, ano, mdo, mso
15:30
12:45
Møte med studiegruppe 3 i 1B
14:00
13:00
16:00
13:00
16:00
13:00
16:00
13:00
16:00
13:00
16:00
13:00
1MSP, MSIST4030, klassens time, ava, kfr
14:00
13:15
Ledelse 3 Maltro
15:45
13:15
16:15
13:15
Referansegruppemøte 3KUBB
14:30
13:30
Arbeidsmøte rapport/evaluering prosjekt
15:00
13:45
1MSP, MSIST4030, Eksamensseminar, ava, tpa
15:00
14:15
2MF, BMSRL2023, utgår, akbw
16:15
14:30
3MDK papirprosjekt
16:00
15:00
18:00
15:00
1A-C, 1KF, 1MF, 1NF, BFBUL1003, Oppsamlingsheat for ak B1-PD2 Observasjon og ak B1-PD4 didaktikk. Kun for de som ikke har gjennomført arbeidskravene i egen klasse, map
18:30
15:00
1A-C, 1KF, 1MF, 1NF, BFBUL1003, Oppsamlingsheat for ak B1-PD2 Observasjon og ak B1-PD4 didaktikk. Kun for de som ikke har gjennomført arbeidskravene i egen klasse, map
18:30
15:00
1A-C, 1KF, 1MF, 1NF, BFBUL1003, Oppsamlingsheat for ak B1-PD2 Observasjon og ak B1-PD4 didaktikk. Kun for de som ikke har gjennomført arbeidskravene i egen klasse, map
18:30
15:00
Korøving for ansatte
16:30
15:15
Caeca Regina
Generalforsamling
Linda Horne
19:00
16:00
19:00
16:00
20:00
16:00
Yoga med El Ri. Åpent for ansatte
17:45
16:15
19:30
16:30
Dronning Mauds Credo kompetansesenter
19:00
17:00
Gretatrimmen
19:00
17:30
21:45
18:30
Salt IF
21:00
19:00