v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 28/12
Självstudier/Self studies
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 29/12
Självstudier/Self studies
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 30/12
Självstudier/Self studies
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 31/12
Nyårsafton/Holiday
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 1/1
Nyårsdagen/Holiday
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 2/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 4/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 5/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 6/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 8/1
Självstudier/Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 9/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 11/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 12/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 13/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 14/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 15/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 16/1
Tentamen LP2/Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 18/1
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Introduktion, TKBIO-3
11:45
10:00
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 19/1
BBTX01, KBTX10, Kandidatarbete vid Biologi och bioteknik, Kandidatarbete vid Kemi och kemiteknik, Information, HB1, 0, Hörsalslängan, TKBIO-3, TKKEF-3, TKKMT-3
09:45
09:00
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKBIO-3, TKDAT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:15
17:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 20/1
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
11:45
10:00
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
15:00
13:15
IEK415, Industriell ekonomi, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
15:00
13:15
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2
15:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 21/1
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
11:45
10:00
IEK415, Industriell ekonomi, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
11:45
10:00
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2
11:45
10:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 22/1
TMA982, Linjära system och transformer, Övning, EL41, 0, ED-blocket, TKBIO-3, TKELT-2
15:00
13:15
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Laboration, TKBIO-3
17:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25/1
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
11:45
10:00
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Laboration, TKBIO-3
17:00
13:15
TMA982, Linjära system och transformer, Övning, HC2, 0, Hörsalslängan, TKBIO-3, TKELT-2
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26/1
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2, Irina Pettersson
09:45
08:00
MVE370, Matematik och samhälle, Lektion, MVH12, Pascal, 0, 0, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKBIO-3, TKDAT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:15
17:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27/1
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
11:45
10:00
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Föreläsning, TKBIO-3
15:00
13:15
IEK415, Industriell ekonomi, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
15:00
13:15
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2, Irina Pettersson
15:00
13:15
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2
17:00
15:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28/1
IEK415, Industriell ekonomi, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-3, TKITE-2, TKITE-3
11:45
10:00
Kandidatarbete, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Zoom-länk finns på Fackspråks kandidatsida, Kandidatarb Fackspråk förel.1
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 29/1
TMA982, Linjära system och transformer, Föreläsning, TKBIO-3, TKELT-2, Irina Pettersson
09:45
08:00
TMA982, Linjära system och transformer, Övning, EL41, EL42, 0, 0, ED-blocket, ED-blocket, TKBIO-3, TKELT-2, Irina Pettersson
15:00
13:15
KMG042, Modellorganismer i molekylärbiologi, Laboration, TKBIO-3
17:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 30/1
Kurssignatur | Kursnamn |
BBTX01 | Kandidatarbete vid Biologi och bioteknik |
IEK415 | Industriell ekonomi |
KBTX10 | Kandidatarbete vid Kemi och kemiteknik |
KMG042 | Modellorganismer i molekylärbiologi |
Kurssignatur | Kursnamn |
MVE370 | Matematik och samhälle |
TMA982 | Linjära system och transformer |