v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 21/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 22/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 23/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 8/7
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 4/8
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 12/8
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 19/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 20/8
Omtentamen/ Re-exm
Information, FL62, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
08:00
Programinformation, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
17:00
10:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 21/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL71, FL72, FL73, KS101, KS11, KS31, KS32, KS41, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 22/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
08:00
Räknestuga, FB, FL41, FL51, FL52, FL71, FL72, FL73, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Pascal, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
14:00
13:15
Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Dragosföreläsning
15:00
14:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 23/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Lunchföreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Mottagning, Lunchföreläsning med Sveriges Ingenjörer - gratis lunch
13:00
12:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 24/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 26/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF31, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Dragostenta
14:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 27/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
16:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 28/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, GD-Salen, MVF33, MVH11, MVH12, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, ZBASS-1, Kåraktivitet
17:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 29/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, KS31, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 30/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Introduktion, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Fysik intro
11:45
10:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, Kåraktivitet
17:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 31/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 2/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
TIF276, Introduktion, GD-Salen, TKTFY-1, Hans Malmström, Johanna Timhagen, Jonathan Weidow, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, Isak Bengtsson; Kursintro
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 3/9
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
13:00
12:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 4/9
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 5/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 6/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
TIF276, Gästföreläsning, GD-Salen, TKTFY-1
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 9/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Studiestartsträff , KB, TKKEF-1, TKTFY-1
13:00
12:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM GR 1
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM GR 2
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 10/9
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Studieteknik, TKTEM-1, TKTFY-1
15:00
13:15
TIF276, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Fackspråk
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 11/9
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, FL73, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, Isak Bengtsson
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, FL73, TKTFY-1, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 12/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Studiestartsträff , KB, TKKEF-1, TKTFY-1
13:00
12:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, ZBASS-1, Kåraktivitet, Mottagningskampen:Finalen 15-20
20:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 13/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Jonathan Weidow, Föreläsning 1
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 16/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Studiestartsträff , KB, TKKEF-1, TKTFY-1
13:00
12:00
MVE670, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 17/9
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 18/9
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, FL73, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, Isak Bengtsson
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, FL73, TKTFY-1, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 19/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 20/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Jonathan Weidow, Föreläsning 2
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 23/9
TMA970, Föreläsning, SB-H1, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
TIF276, Seminarium, KE, TKTFY-1, Hans Malmström
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 24/9
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL51, FL52, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
TIF276, Föreläsning, HB1, TKTFY-1, Fredrik Höök, Hållbar utveckling
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 25/9
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 26/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 27/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 30/9
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 1/10
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL61, FL62, FL63, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL61, FL62, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, SB-H1, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 2/10
MVE670, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
TIF276, Övning, FL61, FL71, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, Isak Bengtsson
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, TKTFY-1, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 3/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 4/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 7/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 8/10
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL61, FL62, FL63, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL61, FL62, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 9/10
MVE670, Föreläsning, SB-H1, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
TIF276, seminarium, FL61, FL71, TKTFY-1, Hans Malmström, Johanna Timhagen, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, Isak Bengtsson
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
TIF276, seminarium, FL71, FL72, TKTFY-1, Hans Malmström, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 10/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 11/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 12/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 13/10
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 14/10
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Jonathan Weidow, Föreläsning 3
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 15/10
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL61, FL62, FL63, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL61, FL62, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 16/10
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
TIF276, Övning, FL61, FL71, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, Isak Bengtsson
15:00
13:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
TIF276, Övning, FL71, FL72, TKTFY-1, Leyla Beckerman, Sofia Reiner, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, TKTEM-1, TKTFY-1, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 17/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 18/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Jonathan Weidow, Föreläsning 4
11:45
10:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 21/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
TIF276, Övning, FL61, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.004
15:00
13:15
TIF276, Övning, FL61, TKTFY-1, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 22/10
MVE670, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
TMA970, Räkneövning, FL61, FL62, FL63, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
MVE670, Räkneövning, FL61, FL62, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
TMA970, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
TIF276, Övning, FL61, TKTFY-1, Leyla Beckerman, TKTFY-1.001
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 23/10
MVE670, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova, TKTEM-1.001
11:45
10:00
MVE665, TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall
15:00
13:15
TIF276, Övning, FL71, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 24/10
TMA970, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
MVE670, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 25/10
MVE670, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 26/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 28/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 29/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 30/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 31/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 1/11
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 4/11
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Fackspråk
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Josef Rizell, Leyla Beckerman, TKTFY-1.001
17:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 5/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
SEE125, Föreläsning, Övning, HB105, HB3, KD1, KD2, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.004, X
17:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 6/11
FFM516, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Ulf Gran
09:45
08:00
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002, Y
17:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 7/11
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Rebecka Rilemark, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
11:45
08:00
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, HB1, TKTEM-1, TKTFY-1
15:00
13:15
SEE125, Övning, HB105, HB110, KD1, KD2, TKTFY-1
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 8/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL61, FL63, FL64, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
SEE125, Övning, KB-D41, KB-D43, KD1, KD2, TKTFY-1
15:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 11/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
SEE125, Föreläsning, Övning, GD-Salen, HB105, HB110, KD1, KD2, TKTFY-1
15:00
13:15
FFM516, Föreläsning, HB3, TKTFY-1, Ulf Gran
16:00
15:15
FFM516, Föreläsning, HB3, TKTFY-1, Gäst
17:00
16:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 12/11
FFM516, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Ulf Gran
08:45
08:00
FFM516, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Gäst
09:45
09:00
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, HB1, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Josef Rizell, Leyla Beckerman, TKTFY-1.001
17:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 13/11
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Leyla Beckerman, TKTFY-1.004, X
11:45
08:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Rebecka Rilemark, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
17:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 14/11
SEE125, Övning, HB105, HB110, SB-D409, TKTFY-1
09:45
08:00
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002, Y
17:00
13:15
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 15/11
SEE125, Övning, ED2480, KB-D41, KB-D43, MT10, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL51, FL52, FL61, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL62, FL71, FL72, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1
16:00
15:15
TIF276, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1
17:00
16:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 18/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
10:45
10:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
11:45
11:00
SEE125, Föreläsning, Övning, GD-Salen, HB105, HB110, KB-D43, KD1, TKTFY-1
15:00
13:15
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
16:00
15:15
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
17:00
16:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 19/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
SEE125, Övning, HB105, HB110, KB-D41, KD2, TKTFY-1
15:00
13:15
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
16:00
15:15
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1
17:00
16:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 20/11
FFM516, Föreläsning, HB2, TKTFY-1, Ulf Gran
08:45
08:00
FFM516, Föreläsning, HB2, TKTFY-1, Gäst
09:45
09:00
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
FFM516, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Gäst
14:00
13:15
FFM516, Föreläsning, KE, TKTFY-1, Gäst
15:00
14:15
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 21/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, HB4, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
SEE125, Övning, KD1, KD2, SB-D409, SB-D509, TKTFY-1
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 22/11
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL62, FL63, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL62, FL71, FL72, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 25/11
Anmälan omtenta Jan. öppnar
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
SEE125, Föreläsning, Övning, GD-Salen, KD1, KD2, MT10, TKTFY-1
15:00
13:15
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 26/11
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
SEE125, Övning, HB105, HB110, KD1, KD2, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Johanna Timhagen, Josef Rizell, TKTFY-1.001
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 27/11
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Rebecka Rilemark, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
11:45
08:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002, Y
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 28/11
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7002, F7101, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.004, X
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 29/11
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL62, FL63, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL61, FL62, FL71, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
SEE125, Övning, KB-D41, KB-D43, KD1, KD2, TKTFY-1
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 2/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
SEE125, Föreläsning, Övning, KB-D41, KB-D43, KD1, KD2, KE, TKTFY-1
15:00
13:15
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 3/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, HB1, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Rebecka Rilemark, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 4/12
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002, Y
11:45
08:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7002, F7101, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.001, Josef Rizell
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 5/12
SEE125, Övning, HB105, HB110, KD1, KD2, TKTFY-1
09:45
08:00
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, HB4, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, F7103, TKTFY-1, Johanna Timhagen, TKTFY-1.004, X
17:00
13:15
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL62, FL63, FL72, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 6/12
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL62, FL63, FL64, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL62, FL64, FL72, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
SEE125, Övning, HB105, KD1, KD2, TKTFY-1
15:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 9/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
SEE125, Föreläsning, Övning, GD-Salen, HB105, HB110, MT10, MT11, TKTFY-1
15:00
13:15
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, HB2, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 10/12
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
09:45
08:00
SEE125, Övning, HB105, HB110, KB-D41, KB-D43, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Sofia Reiner, TKTFY-1.002, Y
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 11/12
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Josef Rizell, Leyla Beckerman, TKTFY-1.001
11:45
08:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Rebecka Rilemark, TKTFY-1.003, Isak Bengtsson
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 12/12
SEE125, Övning, HB105, KD1, KD2, TKTFY-1
09:45
08:00
MVE700, TMA976, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, EP-lab Fysiklab, F7101, TKTFY-1, Leyla Beckerman, TKTFY-1.004, X
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 13/12
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL61, FL62, FL63, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
FFM516, Räkneövning, FL51, FL61, FL71, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
MVE700, TMA976, Räkneövning, FL71, FL72, FL73, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 16/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Ulf Gran
11:45
10:00
SEE125, Föreläsning, Övning, HB105, KD1, KD2, KE, TKTFY-1
15:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 17/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
SEE125, Övning, HB105, KD1, KD2, TKTFY-1
11:45
10:00
TIF276, Datorövning, F-T7203, F-T7204, TKTFY-1, Uppsamlingstillfälle
15:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 18/12
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
08:45
08:00
FFM516, Föreläsning, GD-Salen, TKTFY-1, Gäst
09:45
09:00
FFM516, Räkneövning, FL51, FL61, FL71, TKTFY-1, Ambjörn Joki, Eric Nilsson, Viktor Bekassy
11:45
10:00
MVE700, TMA976, Föreläsning, KE, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 19/12
SEE125, Övning, ED2480, HB105, HB110, TKTFY-1
09:45
08:00
MVE700, TMA976, Storgruppsövning, HB4, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 20/12
MVE700, TMA976, Föreläsning, GD-Salen, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 23/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 24/12
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 25/12
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 26/12
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 27/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 28/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 29/12
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 30/12
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 31/12
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 1/1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 2/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 3/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 5/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 6/1
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 10/1
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 11/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 13/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 14/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 15/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 16/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 17/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 18/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 19/1
Kurssignatur | Kursnamn |
FFM516 | Mekanik 1 |
MVE665 | Matematisk programvara |
MVE670 | Linjär algebra |
MVE700 | Matematisk analys, fortsättning |
SEE125 | Programmeringsteknik och numerisk analys |
Kurssignatur | Kursnamn |
TIF276 | Fysikingenjörens verktyg |
TMA970 | Inledande matematisk analys |
TMA976 | Matematisk analys, fortsättning |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.