v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 20/5
Anmälan omtenta stänger
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 21/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22/5
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23/5
IMSX16, MMSX21, Presentation, HC1, HC3, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKDES-3, TKMAS-3, TKSAM-3, TKTFY-3
EENX16, Obligatorisk, FL51, FL61, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKDAT-3, TKTFY-3, Jonas Sjöberg
TIFX11, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
IMSX16, MMSX21, Presentation, HC1, HC2, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKDES-3, TKMAS-3, TKSAM-3, TKTFY-3
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24/5
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
SEEX16, Presentation, EA, EB, ED-blocket, ED-blocket, TKAUT-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKKEF-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
TIFX11, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
MCCX11, MC2 Kollektorn , MC2-Huset, TKAUT-3, TKELT-3, TKMED-3, TKTFY-3, MCCX11 - Kandidatarbetesredovisningar
EENX16, Obligatorisk, TKAUT-3, TKDAT-3, TKTFY-3
v 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 25/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 27/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 28/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 29/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 30/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 31/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 1/6
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 3/6
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 4/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6/6
Helgdag/ Holiday
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 8/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 10/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 11/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14/6
v 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 15/6
Kurssignatur | Kursnamn |
EENX16 | Kandidatarbete vid Elektroteknik |
IMSX16 | Kandidatarbete vid Industri- och materialvetenskap |
MCCX11 | Kandidatarbete vid Mikroteknologi och nanovetenskap |
MMSX21 | Kandidatarbete vid Mekanik och maritima vetenskaper |
Kurssignatur | Kursnamn |
SEEX16 | Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap |
TIFX11 | Kandidatarbete vid Fysik |