v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juni 10
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juni 11
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juni 12
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juni 13
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juni 14
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 15
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juni 16
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juni 17
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juni 18
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juni 19
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juni 20
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juni 21
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 22
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juni 23
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juni 24
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juni 25
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juni 26
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juni 27
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juni 28
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 29
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juni 30
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juli 1
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juli 2
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juli 3
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juli 4
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juli 5
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juli 6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juli 7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juli 8
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juli 9
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juli 10
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juli 11
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juli 12
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juli 13
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juli 14
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juli 15
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juli 16
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juli 17
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juli 18
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juli 19
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juli 20
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juli 21
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juli 22
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juli 23
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juli 24
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juli 25
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juli 26
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juli 27
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Juli 28
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juli 29
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juli 30
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juli 31
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 1
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Aug. 2
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Aug. 3
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Aug. 4
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Aug. 5
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Aug. 6
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Aug. 7
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Aug. 9
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Aug. 10
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Aug. 11
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Aug. 12
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Aug. 13
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Aug. 14
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 15
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Aug. 16
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Aug. 17
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Aug. 18
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Aug. 19
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Aug. 20
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Aug. 21
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 22
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Aug. 23
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Aug. 24
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Aug. 25
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Aug. 26
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Aug. 27
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Aug. 28
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Aug. 29
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Aug. 30
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Aug. 31
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 1
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 2
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 3
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 4
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 5
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 6
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Sep. 7
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 8
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 11
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 12
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 13
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Sep. 14
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 16
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Nils Rieger
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 17
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Kemi-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 18
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 19
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 20
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Sep. 21
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 22
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 23
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Sep. 24
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Sep. 25
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Puvaneswari Teluchina-Appadu
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Puvaneswari Teluchina-Appadu
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Sep. 26
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Sep. 27
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Sep. 28
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Sep. 29
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Sep. 30
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 1
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 2
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 3
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 4
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Okt. 5
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 6
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 7
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 8
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 11
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Okt. 12
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 13
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 14
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TIF395, Kvantfysik, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 16
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 17
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 18
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Okt. 19
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 20
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 21
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 22
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 23
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 24
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Okt. 25
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Okt. 26
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Okt. 27
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Okt. 28
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Okt. 29
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Okt. 30
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Okt. 31
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 1
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Nov. 2
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 3
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 4
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson, Intro
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 5
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 6
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Andreas Heinz, Optik
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson, Termo
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 7
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 8
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Nov. 9
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 10
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Raimund Feifel, Kvant
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 13
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 14
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Nov. 16
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 17
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 18
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 19
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 20
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 21
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SB3, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Maskinteknik, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Maskinteknik, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 22
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Nov. 23
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Nov. 24
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Nov. 25
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Enrique Rozas Garcia
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Nov. 26
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB1, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Nov. 27
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
MPCAS-1, MPCAS-2, TKGBS-2, TKGBS-3, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Nov. 28
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Nov. 29
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Nov. 30
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 1
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 2
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 3
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Kemi-Huset, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 4
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 5
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 6
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Dec. 7
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 8
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 9
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A pch B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 10
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 13
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Dec. 14
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 16
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 17
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, ED-blocket, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 18
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 19
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Kemi-Huset, Kemi-Huset, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 20
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3, Zoom
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Dec. 21
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 22
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 23
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 24
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Dec. 25
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Dec. 26
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Dec. 27
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Dec. 28
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Dec. 29
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Dec. 30
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Dec. 31
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 2
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 3
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Jan. 4
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 5
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 6
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 7
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 8
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 9
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 10
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Jan. 11
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 12
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 13
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 14
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 15
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 16
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 17
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Jan. 18
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 19
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.