v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Maj 20
Anmälan omtenta stänger
SSY052, SSY310, Reglerteknik, Reglerteknik, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2
11:45
10:00
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Redovisning, EL43, ES53, ED-blocket, ED-blocket
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Maj 21
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
SSY310, Reglerteknik, Övning, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2
17:00
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Maj 22
SSY310, Reglerteknik, Räknestuga, SB3-L111, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2
17:00
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Maj 23
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTFY-3
16:30
09:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Maj 24
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
SEEX16, Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap, Presentation, EA, EB, ED-blocket, ED-blocket, TKAUT-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKKEF-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTFY-3
17:00
08:00
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTFY-3
16:30
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Maj 25
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Maj 27
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Maj 28
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Maj 29
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Maj 30
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Maj 31
Tentamen LP4/ Exam SP4
MVE347, Miljö och matematisk modellering, Inlämningsuppgift HU, kl 23:59 DEADLINE 2
17:30
17:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 1
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juni 3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juni 4
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juni 5
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juni 6
Helgdag/ Holiday
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juni 7
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 8
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Juni 10
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Juni 11
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Juni 12
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Juni 13
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Juni 14
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Juni 15
Kurssignatur | Kursnamn |
MVE347 | Miljö och matematisk modellering |
SEEX16 | Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap |
SSY052 | Reglerteknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
SSY310 | Reglerteknik |
TIFX11 | Kandidatarbete vid Fysik |