v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-06-17
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-06-18
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-06-19
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-06-20
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-06-21
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-06-24
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-06-25
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-06-26
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-06-27
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-06-28
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-07-01
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-07-02
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-07-03
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-07-04
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-07-05
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-07-08
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-07-09
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-07-10
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-07-11
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-07-12
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-07-15
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-07-16
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-07-17
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-07-18
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-07-19
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-07-22
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-07-23
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-07-24
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-07-25
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-07-26
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-07-29
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-07-30
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-07-31
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-08-01
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-08-02
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-08-05
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-08-06
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-08-07
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-08-08
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-08-09
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-08-12
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-08-13
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-08-14
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-08-15
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-08-16
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-08-19
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-08-20
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-08-21
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-08-22
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-08-23
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-08-26
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-08-27
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-08-28
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-08-29
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-08-30
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-09-02
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-09-03
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-09-04
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-09-05
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-09-06
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-09-09
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-09-10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-09-11
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-09-12
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-09-13
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-09-16
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Nils Rieger
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-09-17
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Kemi-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-09-18
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-09-19
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-09-20
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-09-23
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-09-24
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-09-25
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Puvaneswari Teluchina-Appadu
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Puvaneswari Teluchina-Appadu
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-09-26
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-09-27
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-09-30
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-10-01
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-10-02
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-10-03
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-10-04
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-10-07
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-10-08
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-10-09
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-10-10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-10-11
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-10-14
TIF395, Kvantfysik, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-10-15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-10-16
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-10-17
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-10-18
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-10-21
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-10-22
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-10-23
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-10-24
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-10-25
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-10-28
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-10-29
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-10-30
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-10-31
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-11-01
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-11-04
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson, Intro
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-11-05
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB2, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-11-06
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Andreas Heinz, Optik
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson, Termo
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-11-07
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-11-08
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-11-11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Raimund Feifel, Kvant
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-11-12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-11-13
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-11-14
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-11-15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-11-18
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-11-19
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-11-20
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-11-21
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SB3, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Maskinteknik, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Maskinteknik, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-11-22
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-11-25
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Enrique Rozas Garcia
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-11-26
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB1, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-11-27
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
MPCAS-1, MPCAS-2, TKGBS-2, TKGBS-3, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-11-28
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-11-29
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-12-02
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-12-03
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Kemi-Huset, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-12-04
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2-Fasrumet A820
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2-Fasrumet A820
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2-Fasrumet A820
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-12-05
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-12-06
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-12-09
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A pch B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-12-10
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3, Edit 3364
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-12-11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-12-12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-12-13
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-12-16
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp A och B
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-12-17
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, ED-blocket, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-12-18
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3, SAAB, Solhusgatan 10, Göteborg
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Reserv
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-12-19
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Kemi-Huset, Kemi-Huset, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp F och G
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Kemi-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-12-20
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3, Zoom
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger
17:00
15:15
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-12-23
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-12-24
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2024-12-25
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2024-12-26
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2024-12-27
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2024-12-30
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2024-12-31
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2025-01-01
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2025-01-02
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2025-01-03
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2025-01-06
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2025-01-07
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2025-01-08
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2025-01-09
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2025-01-10
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2025-01-13
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2025-01-14
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2025-01-15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2025-01-16
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2025-01-17
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.