v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-05-13
TIF076, Miljöfysik, Föreläsning, HA3, Hörsalslängan, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF076, Miljöfysik, Räkneövning, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-3
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-05-14
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
Kandidatarbete, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKDES-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-05-15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-05-16
TIF076, Miljöfysik, Föreläsning, HA3, Hörsalslängan, TKTFY-3
11:45
10:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-05-17
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
TIF076, Miljöfysik, Räkneövning, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-3
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-05-18
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-05-20
Anmälan omtenta stänger
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-05-21
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
08:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-05-22
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-05-23
IMSX16, MMSX21, Kandidatarbete vid Industri- och materialvetenskap, Kandidatarbete vid Mekanik och maritima vetenskaper, Presentation, HC1, HC3, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKDES-3, TKMAS-3, TKSAM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
EENX16, Kandidatarbete vid Elektroteknik, Obligatorisk, FL51, FL61, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKDAT-3, TKTFY-3, Jonas Sjöberg
17:00
08:00
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
16:30
09:00
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
17:00
13:15
IMSX16, MMSX21, Kandidatarbete vid Industri- och materialvetenskap, Kandidatarbete vid Mekanik och maritima vetenskaper, Presentation, HC1, HC2, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKDES-3, TKMAS-3, TKSAM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-05-24
TKAUT-3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKITE-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Kandidatarbete
11:45
08:00
SEEX16, Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap, Presentation, EA, EB, ED-blocket, ED-blocket, TKAUT-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKGBS-3, TKIEK-3, TKKEF-3, TKMAS-3, TKMED-3, TKSAM-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
08:00
TIFX11, Kandidatarbete vid Fysik, Presentation, KS101, Kemi-Huset, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
16:30
09:00
MCCX11, Kandidatarbete vid Mikroteknologi och nanovetenskap, MC2 Kollektorn , MC2-Huset, TKAUT-3, TKELT-3, TKMED-3, TKTFY-3, MCCX11 - Kandidatarbetesredovisningar
17:00
09:00
EENX16, Kandidatarbete vid Elektroteknik, Obligatorisk, TKAUT-3, TKDAT-3, TKTFY-3
14:00
11:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-05-25
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-05-27
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-05-28
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-05-29
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-05-30
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-05-31
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-06-01
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-06-03
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-06-04
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-06-05
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-06-06
Helgdag/ Holiday
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-06-07
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-06-08
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-06-10
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-06-11
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-06-12
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-06-13
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-06-14
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-06-15
Kurssignatur | Kursnamn |
EENX16 | Kandidatarbete vid Elektroteknik |
IMSX16 | Kandidatarbete vid Industri- och materialvetenskap |
MCCX11 | Kandidatarbete vid Mikroteknologi och nanovetenskap |
MMSX21 | Kandidatarbete vid Mekanik och maritima vetenskaper |
Kurssignatur | Kursnamn |
SEEX16 | Kandidatarbete vid Rymd-, geo- och miljövetenskap |
TIF076 | Miljöfysik |
TIFX11 | Kandidatarbete vid Fysik |