v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/5
Anmälan omtenta stänger
SSY052, SSY310, Föreläsning, Hörsalslängan, TKAUT-2, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
11:45
10:00
EEN071, Föreläsning, ED-blocket, TKBIO-3, TKELT-3, TKTEM-2
11:45
10:00
MMG631GU, MVE166, Datorlaboration, Fysik-Huset, Fysik-Huset, MATGRUND, MPCAS-1, MPDSC-1, MPENM-1, MPSYS-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Ann-Brith Strömberg
15:00
13:15
MMG511GU, MVE162, Föreläsning-lektion, Kemi-Huset, MATGRUND, MPENM-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Alexey Geynts
16:45
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/5
MMG631GU, MVE166, Föreläsning, Matematiska vetenskaper, MATGRUND, MPCAS-1, MPDSC-1, MPENM-1, MPSYS-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Ann-Brith Strömberg
11:45
10:00
SSY310, Övning, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/5
MMG511GU, MVE162, Föreläsning-lektion, Matematiska vetenskaper, MATGRUND, MPENM-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Alexey Geynts
09:45
08:00
MMG631GU, MVE166, Lektion, Matematiska vetenskaper, MATGRUND, MPCAS-1, MPDSC-1, MPENM-1, MPSYS-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Ann-Brith Strömberg
09:45
08:00
EEN071, Föreläsning, ED-blocket, TKBIO-3, TKELT-3, TKTEM-2
09:45
08:00
SSY310, Räknestuga, SB3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTEM-3
17:00
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/5
MMG511GU, MVE162, Föreläsning-lektion, Matematiska vetenskaper, MATGRUND, MPENM-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Alexey Geynts
09:45
08:00
MMG631GU, MVE166, Lektion, Matematiska vetenskaper, MATGRUND, MPCAS-1, MPDSC-1, MPENM-1, MPSYS-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Ann-Brith Strömberg
11:45
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/5
MMG631GU, MVE166, Föreläsning, ED-blocket, MATGRUND, MPCAS-1, MPDSC-1, MPENM-1, MPSYS-1, TKAUT-3, TKTEM-2, Ann-Brith Strömberg
11:45
10:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/5
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/6
Tentamen LP4/ Exam SP4
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/6
Helgdag/ Holiday
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/6
Omtentamen LP3/ Re-exam SP3
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/6
Kurssignatur | Kursnamn |
EEN071 | Introduktion till medicinteknik |
MMG511GU | Ordinära differentialekvationer och matematisk modellering |
MMG631GU | Linjär och heltalsoptimering med tillämpningar |
MVE162 | Ordinära differentialekvationer och matematisk modellering |
Kurssignatur | Kursnamn |
MVE166 | Linjär och heltalsoptimering med tillämpningar |
SSY052 | Reglerteknik |
SSY310 | Reglerteknik |