v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-06-17
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-06-18
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-06-19
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-06-20
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-06-21
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-06-22
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-06-23
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-06-24
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-06-25
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-06-26
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-06-27
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-06-28
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-06-29
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-06-30
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-07-01
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-07-02
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-07-03
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-07-04
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-07-05
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-07-06
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-07-07
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-07-08
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-07-09
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-07-10
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-07-11
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-07-12
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-07-13
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-07-14
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-07-15
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-07-16
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-07-17
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-07-18
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-07-19
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-07-20
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-07-21
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-07-22
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-07-23
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-07-24
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-07-25
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-07-26
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-07-27
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-07-28
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-07-29
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-07-30
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-07-31
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-08-01
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-08-02
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-08-03
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-08-04
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-08-05
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-08-06
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-08-07
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-08-08
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-08-09
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-08-10
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-08-11
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-08-12
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-08-13
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-08-14
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-08-15
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-08-16
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-08-17
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-08-18
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-08-19
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-08-20
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-08-21
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-08-22
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-08-23
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-08-24
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-08-25
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-08-26
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-08-27
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-08-28
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-08-29
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-08-30
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-08-31
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-09-01
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-09-02
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-09-03
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-09-04
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-09-05
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-09-06
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-09-07
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-09-08
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-09-09
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-09-10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-09-11
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-09-12
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-09-13
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-09-14
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-09-15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-09-16
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-09-17
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Kemi-Huset
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-09-18
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-09-19
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-09-20
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-09-21
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-09-22
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-09-23
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-09-24
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-09-25
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-09-26
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-09-27
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-09-28
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-09-29
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-09-30
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-10-01
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-10-02
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-10-03
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-10-04
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-10-05
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-10-06
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-10-07
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-10-08
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-10-09
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-10-10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-10-11
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-10-12
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-10-13
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-10-14
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TIF395, Kvantfysik, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-10-15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-10-16
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-10-17
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-10-18
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-10-19
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-10-20
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-10-21
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-10-22
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-10-23
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-10-24
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-10-25
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-10-26
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-10-27
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-10-28
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-10-29
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-10-30
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-10-31
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-11-01
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-11-02
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-11-03
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-11-04
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Intro
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-11-05
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-11-06
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Optik
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Kemi-Huset
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Termo
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-11-07
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp B
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-11-08
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-11-09
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-11-10
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-11-11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Kvant
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-11-12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-11-13
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-11-14
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp B
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, Edit 3364
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-11-15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-11-16
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-11-17
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-11-18
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp A och B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-11-19
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-11-20
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, ED-blocket
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, ED-blocket
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-11-21
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SB3
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Maskinteknik
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-11-22
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, Maskinteknik
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-11-23
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-11-24
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-11-25
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, MC2- Kollektorn A423
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp A och B
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-11-26
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB1
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-11-27
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-11-28
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-11-29
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-11-30
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-12-01
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-12-02
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A och B
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-12-03
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Kemi-Huset
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-12-04
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp E
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2-Fasrumet A820
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-12-05
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-12-06
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Reserv
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-12-07
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-12-08
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-12-09
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A pch B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-12-10
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-12-11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-12-12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ED-blocket
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-12-13
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-12-14
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-12-15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-12-16
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A och B
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-12-17
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, ED-blocket
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-12-18
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, SAAB, Solhusgatan 10, Göteborg
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-12-19
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Grupp F och G
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-12-20
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt, Zoom
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-12-21
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-12-22
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-12-23
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-12-24
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2024-12-25
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2024-12-26
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2024-12-27
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2024-12-28
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2024-12-29
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2024-12-30
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2024-12-31
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2025-01-01
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2025-01-02
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2025-01-03
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2025-01-04
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2025-01-05
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2025-01-06
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2025-01-07
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2025-01-08
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2025-01-09
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2025-01-10
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2025-01-11
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2025-01-12
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2025-01-13
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2025-01-14
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2025-01-15
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2025-01-16
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2025-01-17
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2025-01-18
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2025-01-19
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.