v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 17 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 18 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 19 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 20 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 21 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 22 Juni
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 23 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 24 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 25 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 26 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 27 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 28 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 29 Juni
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 30 Juni
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 1 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 2 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 3 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 4 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 5 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 6 Juli
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 7 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 8 Juli
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 9 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 10 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 11 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 12 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 13 Juli
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 14 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 15 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 16 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 17 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 18 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 19 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 20 Juli
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 21 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 22 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 23 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 24 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 25 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 26 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 27 Juli
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 28 Juli
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 29 Juli
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 30 Juli
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 31 Juli
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 1 Aug.
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 2 Aug.
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 3 Aug.
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 4 Aug.
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 5 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 6 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 7 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 8 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 9 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 10 Aug.
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 11 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 12 Aug.
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 13 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 14 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 15 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 16 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 17 Aug.
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 18 Aug.
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 19 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 20 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 21 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 22 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 23 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 24 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 25 Aug.
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 26 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 27 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 28 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 29 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 30 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 31 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 1 Sep.
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2 Sep.
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 3 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 4 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 5 Sep.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 6 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 7 Sep.
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 8 Sep.
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 9 Sep.
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 10 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 11 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 12 Sep.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 13 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 14 Sep.
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 15 Sep.
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 16 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 17 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Kemi-Huset
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 18 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 19 Sep.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 20 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 21 Sep.
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 22 Sep.
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 23 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 24 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 25 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 26 Sep.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 27 Sep.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 28 Sep.
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 29 Sep.
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 30 Sep.
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 1 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 2 Okt.
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 3 Okt.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 4 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 5 Okt.
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 6 Okt.
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 7 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 8 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 9 Okt.
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 10 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 11 Okt.
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 12 Okt.
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 13 Okt.
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 14 Okt.
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TIF395, Kvantfysik, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 15 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 16 Okt.
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 17 Okt.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 18 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 19 Okt.
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 20 Okt.
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 21 Okt.
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 22 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 23 Okt.
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 24 Okt.
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 25 Okt.
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 26 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 27 Okt.
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 28 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 29 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 30 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 31 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 1 Nov.
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 2 Nov.
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 3 Nov.
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 4 Nov.
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Intro
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 5 Nov.
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 6 Nov.
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Optik
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Kemi-Huset
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Termo
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 7 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp B
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 8 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 9 Nov.
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 10 Nov.
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 11 Nov.
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Kvant
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 12 Nov.
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 13 Nov.
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 14 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp A
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Grupp B
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket, Edit 3364
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 15 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 16 Nov.
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 17 Nov.
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 18 Nov.
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp A och B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 19 Nov.
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 20 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, ED-blocket
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, ED-blocket
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 21 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Hörsalslängan, Hörsalslängan, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SB3
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Maskinteknik
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 22 Nov.
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, Maskinteknik
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 23 Nov.
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 24 Nov.
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 25 Nov.
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, MC2- Kollektorn A423
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp A och B
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 26 Nov.
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB1
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 27 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 28 Nov.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 29 Nov.
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 30 Nov.
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 1 Dec.
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 2 Dec.
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A och B
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 3 Dec.
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Kemi-Huset
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 4 Dec.
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp E
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2-Fasrumet A820
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 5 Dec.
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 6 Dec.
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, Reserv
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 7 Dec.
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 8 Dec.
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 9 Dec.
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A pch B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 10 Dec.
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp C och D
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Grupp A
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 11 Dec.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 12 Dec.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ED-blocket
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 13 Dec.
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 14 Dec.
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 15 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 16 Dec.
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp A och B
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 17 Dec.
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, ED-blocket
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 18 Dec.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, SAAB, Solhusgatan 10, Göteborg
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, Reserv
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 19 Dec.
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Grupp F och G
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 20 Dec.
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt, Zoom
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 21 Dec.
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 22 Dec.
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 23 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 24 Dec.
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 25 Dec.
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 26 Dec.
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 27 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 28 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 29 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 30 Dec.
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 31 Dec.
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 1 Jan.
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 2 Jan.
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 3 Jan.
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 4 Jan.
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 5 Jan.
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 6 Jan.
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 7 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 8 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 9 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 10 Jan.
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 11 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 12 Jan.
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag 13 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag 14 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag 15 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag 16 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag 17 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag 18 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag 19 Jan.
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.