v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/8 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/8 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/9 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Jan Swenson, TKTFY-3
14:00
13:15
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Andreas Martin Heinz, TKTFY-3
15:00
14:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/9 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/10 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Raimund Feifel, TKTFY-3
11:45
10:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, Johanneberg, FL51, FL52, Frågestund, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, ML2, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/11 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Marianne Liebi, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EF, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, ED, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L308, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, ED4225, Simulering, Grupp C, D, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, ES63, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HC1, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML2, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HA4, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L316, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EA, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Studiebesök, Visit to Onsala Space Observato, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
11:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL41, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, MC2-Kollekt, HA4, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
12:30
08:30
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB1, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
19:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, DEMONSTRATION, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, KE, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML15, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MT14, Datorövning, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, Rohde&Schwarz, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML14, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Räkneövning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL51, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML4, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
19:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, SAAB, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB2, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/12 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn