v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/8 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/8 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/8 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/9 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Jan Swenson
14:00
13:15
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Andreas Martin Heinz
15:00
14:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/9 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/9 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/9 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/9 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/9 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/10 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/10 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Raimund Feifel
11:45
10:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3
15:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/10 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, Johanneberg, FL51, FL52, Frågestund, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn, TKKEF-3
09:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/10 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, ML2, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/11 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Marianne Liebi
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EF, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, ED, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp B, TKDAT-1
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L308, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/11 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, ED4225, Simulering, Grupp C, D, TKDAT-1
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1
15:00
13:15

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp A, TKDAT-1
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, ES63, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1
17:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HC1, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1
21:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/11 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML2, Föreläsning
11:45
08:00
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HA4, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L316, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EA, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1
17:00
15:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Studiebesök, Visit to Onsala Space Observato, MPPHS-1
17:00
11:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, FL51, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL41, Räkneövning, Mathias Hoppe
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1
21:00
17:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/11 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/11 
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, MC2-Kollekt, HA4, Dugga, TKELT-3
12:30
08:30
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/11 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB1, Demonstration, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner
19:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
19:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, DEMONSTRATION, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1
17:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKELT-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, KE, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner
21:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
15:00
13:15
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
19:00
15:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML15, Föreläsning
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MT14, Datorövning
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
19:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1
21:00
17:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/12 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, Rohde&Schwarz, TKELT-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/12 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, Henrik Johannesson
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
19:00
15:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/12 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML14, Föreläsning
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/12 
Omtentamensanm
13:00
12:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Räkneövning
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL51, Räkneövning, Mathias Hoppe
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML4, Föreläsning
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3
20:00
14:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn
19:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/12 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, Reserv, TKELT-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, SAAB, TKELT-3
17:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/12 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1
11:45
10:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB2, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1
17:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp D, TKDAT-1
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/12 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1
17:00
15:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/12 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/12 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 27/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 28/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30/12 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 31/12 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/1 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/1 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/1 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/1 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
DIT791GU, Grundläggande datorteknik
 
EDA452, Grundläggande datorteknik
 
EEM021, Högfrekvensteknik
 
FTF131, Matematisk fysik
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FUF040, Kvantfysik
 
FUF045, Speciell relativitetsteori
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
FYP302GU, Mekanik B
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens
 
RRY125, Modern astrofysik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TIF091, Experimentell fysik 2 - bas
 
TIF096, Experimentell fysik 2 - tillägg
 
TIF101, Tillämpad kvantfysik
 
TMA690, Partiella differentialekvationer
 
TME055, Strömningsmekanik
 
Flera Kurs
 
Information