v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-08-16 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-08-17 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-08-18 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-08-19 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 33 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-08-20 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-08-23 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-08-24 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-08-25 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-08-26 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00
v 34 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-08-27 
Omtentamen/Re-exam
18:00
08:00

v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-08-30 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-08-31 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-09-01 
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-09-02 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Jan Swenson, TKTFY-3
14:00
13:15
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Andreas Martin Heinz, TKTFY-3
15:00
14:15
v 35 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-09-03 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HC4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-09-06 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-09-07 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-09-08 
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-09-09 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 36 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-09-10 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-09-13 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-09-14 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-09-15 
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-09-16 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 37 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-09-17 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-09-20 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-09-21 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HA4, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-09-22 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-09-23 
Omtentamensanmälan
13:00
12:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-09-24 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, Magnus Rahm, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Martin Karlsmo, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-09-27 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-09-28 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-09-29 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-09-30 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-10-01 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-10-04 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-10-05 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-10-06 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-10-07 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-10-08 
Omtenta LP4/Re-exam SP4
13:00
08:00
Tentamensanmälan LP1
18:00
13:00

v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-10-11 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-10-12 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, SB-H2, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-10-13 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-10-14 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Räkneövning, Christoffer Olofsson, TKKEF-3, TKTFY-3
11:45
10:00
v 41 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-10-15 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-10-18 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Raimund Feifel, TKTFY-3
11:45
10:00
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, HB2, Föreläsning, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-10-19 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, KE, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Nermin Trnjanin, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-10-20 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, F7101, T4, Filippa Lundin, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-10-21 
FUF040, Kvantfysik, Johanneberg, Johanneberg, FL51, FL52, Frågestund, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn, TKKEF-3, TKTFY-3
09:45
08:00
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-10-22 
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Föreläsning, Henrik Grönbeck, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF140, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Johanneberg, HB3, Storgruppsövning, ÅRÉN FABIAN, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00

v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-10-25 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-10-26 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-10-27 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-10-28 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00
v 43 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-10-29 
Tentamen LP1/Exam SP1
18:00
08:00

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-11-01 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-11-02 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, ML2, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-11-03 
TIF091, TIF096, Experimentell fysik 2 - bas, Experimentell fysik 2 - tillägg, Johanneberg, FB, Föreläsning, Marianne Liebi, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EF, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, ED, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-11-04 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L308, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-11-05 
Halv dag/Half day
17:00
13:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, ED4225, Simulering, Grupp C, D, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15

v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-11-08 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Simulering, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-11-09 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, ES63, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-11-10 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES62, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-11-11 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-11-12 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-11-15 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-11-16 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HC1, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-11-17 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML16, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, ES63, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-11-18 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML2, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
FARM, MPCAS-1, MPCAS-2, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad
17:00
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HA4, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L316, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-11-19 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EA, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
17:00
15:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-11-22 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Studiebesök, Visit to Onsala Space Observato, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
11:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-11-23 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL41, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES61, ES62, Simulering, Grupp C,D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-11-24 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-11-25 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-11-26 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-11-29 
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, MC2-Kollekt, HA4, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
12:30
08:30
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-11-30 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Linnea Björn, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB1, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ML1, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L400, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
19:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-12-01 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL42, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, DEMONSTRATION, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A, B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Johanneberg, HB1, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-12-02 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Veronica Idebohn, TKTFY-3
11:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML3, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, KE, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, E-D2480, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-12-03 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-12-06 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML15, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MT14, Datorövning, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-12-07 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, Måns Wallner, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, FB, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES53, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-12-08 
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EC, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL43, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, Rohde&Schwarz, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, Johanneberg, ES62, ES63, Simulering, Grupp A,B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, EG-2515, EG-2516, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-12-09 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, MA, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Föreläsning, Anders Hellman, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, GD-Salen, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, Johanneberg, HA3, Storgruppsövning, Ingrid Strandberg, TKTFY-3
17:00
15:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L300, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-12-10 
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Simulering, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, FL51, Föreläsning, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL42, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
19:00
15:15

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-12-13 
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A6, Björn Altenburger, TKTFY-3
11:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp A, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, ML13, Föreläsning, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES52, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML14, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-12-14 
Omtentamensanm
13:00
12:00
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EF, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
TMA690, Partiella differentialekvationer, Johanneberg, MA, Räkneövning, TKTFY-3
11:45
10:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HB105, Simulering, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HA4, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL51, Räkneövning, Mathias Hoppe, TKTFY-3
15:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB3, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, EL43, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7309, A11, TKTFY-3
17:00
13:15
TME055, Strömningsmekanik, Johanneberg, ML4, Föreläsning, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, SB-L208, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
17:00
15:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Veronica Idebohn, TKTFY-3
19:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp E, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-12-15 
FUF045, FYP302GU, Speciell relativitetsteori, Mekanik B, Johanneberg, EE, Föreläsning, Gabriele Ferretti, FYPT5, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES52, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
09:45
08:00
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EB, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Övning, Reserv, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, ES51, Övning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, E-D3507, Laboration, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, FL61, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
15:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Föreläsning, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, EL42, Övning, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
15:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, MC2-Kollekt, Gästföreläsning, SAAB, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, Johanneberg, E-D3354, E-D3358, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
19:00
16:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-12-16 
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, EL43, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Johanneberg, HC4, Demonstration, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, E-D3582, IDE-D2505-7, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
09:00
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Övning, MPPHS-1, TKTFY-3
11:45
10:00
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, HB2, Föreläsning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
15:00
13:15
DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, HB4, Föreläsning, TKAUT-2, TKAUT-3, TKELT-3, TKITE-2, TKTFY-3
15:00
13:15
TIF101, Tillämpad kvantfysik, F7308, Zeeman, Måns Wallner, TKTFY-3
17:00
13:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp B, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
13:15
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens, Johanneberg, Johanneberg, SB-L216, SB-L200, Övning, MPDSC-1, TKITE-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4220, Laboration, Grupp D, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-12-17 
DIT791GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, ED4225, Laboration, Grupp C, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
FTF131, Matematisk fysik, Johanneberg, EL41, Föreläsning, Henrik Johannesson, TKTFY-3
11:45
10:00
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs, Johanneberg, HC1, Föreläsning, TKIEK-2, TKTEM-3, TKTFY-3, TKIEK-2.003 ITE
11:45
10:00
DAT038, DAT525, TDA417, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Datastrukturer och algoritmer, Johanneberg, Johanneberg, ES61, E-D3582, Datorlaboration, TKAUT-2, TKAUT-3, TKDAT-2, TKELT-3, TKITE-2, TKTEM-3, TKTFY-3
16:00
13:15
RRY125, Modern astrofysik, Johanneberg, ES53, Föreläsning, MPPHS-1, TKTFY-3
17:00
15:15

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-12-20 
Självstudier/Self studies
13:00
08:00
Tentamensanmälan
18:00
13:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-12-21 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-12-22 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-12-23 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-12-24 
Julafton/Holiday
18:00
08:00

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2021-12-27 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2021-12-28 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2021-12-29 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2021-12-30 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2021-12-31 
Nyårsafton/Holiday
18:00
08:00

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2022-01-03 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2022-01-04 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2022-01-05 
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2022-01-06 
Trettondedag jul/Holiday
18:00
08:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2022-01-07 
Självstudier/Self studies
18:00
08:00

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2022-01-10 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2022-01-11 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2022-01-12 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2022-01-13 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2022-01-14 
Tentamen LP2/Exam SP2
18:00
08:00
KurssignaturKursnamn
KurssignaturKursnamn


 
DAT038, Datastrukturer och algoritmer
 
DAT525, Datastrukturer och algoritmer
 
DIT791GU, Grundläggande datorteknik
 
EDA452, Grundläggande datorteknik
 
EEM021, Högfrekvensteknik
 
FTF131, Matematisk fysik
 
FTF140, Termodynamik och statistisk mekanik
 
FUF040, Kvantfysik
 
FUF045, Speciell relativitetsteori
 
FYP300GU, Statistisk fysik
 
FYP302GU, Mekanik B
 
MVE370, Matematik och samhälle
 
MVE550, Stokastiska processer och Bayesiansk inferens
 
RRY125, Modern astrofysik
 
TDA417, Datastrukturer och algoritmer
 
TDA550, Objektorienterad programvaruutveckling, fortsättningskurs
 
TIF091, Experimentell fysik 2 - bas
 
TIF096, Experimentell fysik 2 - tillägg
 
TIF101, Tillämpad kvantfysik
 
TMA690, Partiella differentialekvationer
 
TME055, Strömningsmekanik
 
Flera Kurs
 
Information