v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 8/7
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 4/8
Anmälan omtenta stänger
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 12/8
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 19/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 20/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 21/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 22/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 23/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 24/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 26/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 27/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 28/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 29/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 30/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 31/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 2/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 3/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 4/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 5/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 6/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 9/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 10/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 11/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Lova Wilske, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 12/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 13/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 16/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Lova Wilske, Nils Rieger
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 17/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Kemi-Huset, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Hörsalslängan, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 18/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Martina Olsson
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 19/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 20/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 23/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Anna Brandt
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 24/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 25/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Carl Andersson, Puvaneswari Teluchina-Appadu
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Björn Lönn
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Nils Rieger
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Puvaneswari Teluchina-Appadu
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 26/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 27/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 30/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 1/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 2/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 3/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 4/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Anna Brandt
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 7/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Björn Lönn
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 8/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 9/10
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Lova Wilske
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Lova Wilske
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 10/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 11/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 12/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 13/10
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 14/10
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TIF395, Kvantfysik, Fysik-Huset
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Vide Ramsten
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 15/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 16/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Lova Wilske
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Vide Ramsten
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Marita Afiandika
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 17/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 18/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 21/10
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Anna Brandt
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 22/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Fysik-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 23/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, Fysik-Huset, Rasmus Svensson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, Fysik-Huset, Carl Andersson
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, Fysik-Huset, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 24/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 25/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, Hörsalslängan, Joakim Hagel
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 26/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 28/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 29/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 30/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 31/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 1/11
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 4/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Jan Swenson
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 5/11
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB2, Eva Olsson
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 6/11
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Andreas Heinz
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Kemi-Huset
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Jan Swenson
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 7/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Äran, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 8/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 11/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, Fysik-Huset, Raimund Feifel
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 12/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 13/11
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Mattias Thuvander
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 14/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 15/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Nils Rieger
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Simon Niederkofler
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 18/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Simon Niederkofler
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 19/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 20/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, ED-blocket
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, ED-blocket
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 21/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Hörsalslängan, Hörsalslängan
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SB3
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Maskinteknik, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Maskinteknik, Oliver Thim
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 22/11
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, Maskinteknik
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 25/11
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Enrique Rozas Garcia
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Alok Ranjan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 26/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Kemi-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB1
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 27/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning
11:45
10:00
Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 28/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 29/11
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB3
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 2/12
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 3/12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Kemi-Huset
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 4/12
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 5/12
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket, ED-blocket
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Kemi-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Jonatan Holmér
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 6/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED-blocket
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED-blocket
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 9/12
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 10/12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Hörsalslängan
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 11/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 12/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ED-blocket
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 13/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Fysik-Huset
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, Hörsalslängan
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 16/12
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Hörsalslängan
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, Fysik-Huset, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Nils Rieger
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB2
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 17/12
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, ED-blocket
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Svea, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, Hörsalslängan, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, ED-blocket
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Svea, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB2, SB2
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Fysik-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Alok Ranjan
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Fysik-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 18/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB1, SB1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED-blocket
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Kemi-Huset, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, Hörsalslängan, Eva Olsson
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, Hörsalslängan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 19/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, Kemi-Huset, Kemi-Huset
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Jupiter, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Maskinteknik
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Jupiter, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, Hörsalslängan
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, Fysik-Huset
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, Kemi-Huset, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, SB2
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, Kemi-Huset, Oliver Thim
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 20/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, Fysik-Huset, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, Fysik-Huset, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , Fysik-Huset, Fysik-Huset, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, Fysik-Huset
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, Maskinteknik
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED-blocket, ED-blocket
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, Fysik-Huset, Esmée Berger
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 23/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 24/12
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 25/12
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 26/12
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 27/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 28/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 29/12
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 30/12
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 31/12
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 1/1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 2/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 3/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 5/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 6/1
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 10/1
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 11/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 13/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 14/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 15/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 16/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 17/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 18/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 19/1
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.