v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juni 17
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juni 18
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juni 19
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juni 20
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juni 21
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juni 22
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juni 23
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juni 24
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juni 25
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juni 26
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juni 27
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juni 28
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juni 29
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juni 30
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juli 1
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juli 2
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juli 3
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juli 4
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juli 5
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juli 6
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juli 7
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juli 8
Anmälan omtenta öppnar
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juli 9
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juli 10
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juli 11
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juli 12
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juli 13
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juli 14
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juli 15
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juli 16
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juli 17
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juli 18
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juli 19
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juli 20
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juli 21
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juli 22
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juli 23
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juli 24
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Juli 25
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Juli 26
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Juli 27
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Juli 28
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Juli 29
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Juli 30
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Juli 31
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Aug. 1
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Aug. 2
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Aug. 3
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Aug. 4
Anmälan omtenta stänger
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Aug. 5
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Aug. 6
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Aug. 7
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Aug. 8
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Aug. 9
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Aug. 10
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Aug. 11
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Aug. 12
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Aug. 13
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Aug. 14
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Aug. 15
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Aug. 16
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Aug. 17
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Aug. 18
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Aug. 19
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Aug. 20
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Aug. 21
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Aug. 22
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Aug. 23
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Aug. 24
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Aug. 25
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Aug. 26
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Aug. 27
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Aug. 28
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Aug. 29
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Aug. 30
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Aug. 31
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Sep. 1
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Sep. 2
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Sep. 3
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Sep. 4
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
09:45
08:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Sep. 5
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Sep. 6
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, SB-H2, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Sep. 7
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Sep. 8
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Sep. 9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Sep. 10
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Sep. 11
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Sep. 12
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
15:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Sep. 13
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, SB-H2, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Sep. 14
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Sep. 15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Sep. 16
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske, Nils Rieger
11:45
08:00
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Sep. 17
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, KE, Kemi-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Sep. 18
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Sep. 19
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Sep. 20
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Sep. 21
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Sep. 22
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Sep. 23
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Sep. 24
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Sep. 25
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Puvaneswari Teluchina-Appadu
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
11:45
08:00
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Puvaneswari Teluchina-Appadu
17:00
13:15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Sep. 26
Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Sep. 27
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Sep. 28
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Sep. 29
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Sep. 30
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Okt. 1
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Okt. 2
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Okt. 3
Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Okt. 4
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, SB-H2, SB2, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Kvantfysik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
11:45
10:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Okt. 5
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Okt. 6
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Okt. 7
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Björn Lönn
17:00
13:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Okt. 8
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Okt. 9
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
17:00
13:15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Okt. 10
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
11:45
08:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Okt. 11
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Okt. 12
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Okt. 13
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Okt. 14
Tentamensanmälan LP2 öppnar
Kvantfysik, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Okt. 15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Okt. 16
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Lova Wilske
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Vide Ramsten
11:45
08:00
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Okt. 17
Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Okt. 18
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Okt. 19
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Okt. 20
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Okt. 21
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3, Anna Brandt
17:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Okt. 22
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Okt. 23
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
11:45
08:00
Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Fysik-Huset, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Rasmus Svensson
11:45
08:00
Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Carl Andersson
17:00
13:15
Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Okt. 24
Kvantfysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Tom Blackburn
15:00
13:15
Kvantfysik, Konsultationstid, FL62, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKGBS-3, TKKEF-3, TKTEM-3, TKTFY-3, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Okt. 25
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
Statistisk fysik, Termodynamik och statistisk mekanik, Storgruppsövning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKTEM-3, TKTFY-3, Joakim Hagel
11:45
10:00
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Okt. 26
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Okt. 27
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Okt. 28
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Okt. 29
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Okt. 30
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Okt. 31
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Nov. 1
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Nov. 2
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Nov. 3
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Nov. 4
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson
14:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Nov. 5
Transportprocesser, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Genus och teknik, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB-H2, SB2, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB3, HB4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Nov. 6
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA2, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, KB, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL61, FL62, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTFY-3, Andreas Heinz
16:00
15:15
Högfrekvensteknik, Räkneövning, KB, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTFY-3, Jan Swenson
17:00
16:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Nov. 7
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Elkraftteknik, Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Övning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Äran, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES63, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Nov. 8
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1, HB1, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Nov. 9
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Nov. 10
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Nov. 11
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTFY-3, Raimund Feifel
16:15
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, HC4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Elkraftteknik, Handledning, EB, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Nov. 12
Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Genus och teknik, Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Elkraftteknik, Föreläsning, ED, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, MA, ML11, ML13, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC1, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Partiella differentialekvationer, Övning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL62, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB3, HB4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Nov. 13
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HB2, HB4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H3, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Högfrekvensteknik, Föreläsning, HC2, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Högfrekvensteknik, Räkneövning, HC2, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Nov. 14
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML11, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML11, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES63, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Elkraftteknik, Handledning, ES53, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Nov. 15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, KS101, KS11, KS32, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL63, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES53, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
Transportprocesser, Övning, KS101, KS11, KS32, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Nov. 16
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Nov. 17
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Nov. 18
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3-L111, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
11:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3-L111, SB3, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Simon Niederkofler
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB1, HB4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Nov. 19
Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Genus och teknik, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EF, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL63, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mattias Thuvander
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D080, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, KA, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA2, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB1, HB4, Hörsalslängan, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Nov. 20
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D080, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, MA, ML13, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, Maskinteknik, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Högfrekvensteknik, Räkneövning, EL41, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Föreläsning, EL41, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Nov. 21
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, HB105, HB110, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Dugga, SBMultisal, SB3, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:30
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Partiella differentialekvationer, Övning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, MC, Maskinteknik, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-L216, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, MC, Maskinteknik, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Nov. 22
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Genus och teknik, Seminarium, ML13, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL62, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Nov. 23
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Nov. 24
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Nov. 25
Anmälan omtenta Jan. öppnar
Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Enrique Rozas Garcia
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Nov. 26
Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Genus och teknik, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Elkraftteknik, Föreläsning, ED, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HA1, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Övning, SB-M022, SB1, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA2, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Nov. 27
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D080, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
MPCAS-1, MPCAS-2, TKGBS-2, TKGBS-3, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén
16:00
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, SB3-L113, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Frågestund, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Nov. 28
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Transportprocesser, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA3, Hörsalslängan, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ML15, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Nov. 29
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Dugga, HA2, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS41, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB3-L110, ED-blocket, ED-blocket, SB3, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Nov. 30
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Dec. 1
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Dec. 2
Transportprocesser, Föreläsning, HB2, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, Dugga, TKELT-3, TKTFY-3
11:30
08:30
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Dec. 3
Elkraftteknik, Handledning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, SB-H1, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Genus och teknik, Föreläsning, KB, Kemi-Huset, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL63, FL64, KB-2190A, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC3, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D025, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Övning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
19:00
17:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Dec. 4
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Högfrekvensteknik, Föreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Dec. 5
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, KB, Kemi-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-L400, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4225, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Dec. 6
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Genus och teknik, Seminarium, SB3-L111, SB3, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL71, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ML13, ED-blocket, ED-blocket, Maskinteknik, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
17:00
13:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Dec. 7
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Dec. 8
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Dec. 9
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H3, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, SB-H1, SB2, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Marita Afiandika
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES53, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
09:15
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H3, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Dec. 10
Elkraftteknik, Handledning, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter122, Jupiter, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D025, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Elkraftteknik, Övning, KB, Kemi-Huset, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Dec. 11
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D025, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, TKELT-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL43, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Dec. 12
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Övning, EC, ED-blocket, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL43, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Dec. 13
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Genus och teknik, Föreläsning, HA3, Hörsalslängan, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
09:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS32, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
17:00
13:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Dec. 14
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Dec. 15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Dec. 16
Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H5, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Övning, HB2, Hörsalslängan, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Nils Rieger
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Pantea Dara
11:45
08:00
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
11:45
09:00
Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H5, SB2, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Dec. 17
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Transportprocesser, Övning, FL51, FL52, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Genus och teknik, Muntlig tentamen, EC, ED-blocket, MTS, TKELT-3, TKITE-3, TKMED-3, TKTFY-3
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Transportprocesser, Övning, FL51, FL52, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
Elkraftteknik, Övning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
12:00
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Svea, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D409, SB-D509, SB2, SB2, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Övning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Högfrekvensteknik, Laboration, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
17:00
13:15
Matematik och samhälle, SB3-L112, SB3, TKBIO-3, TKDAT-3, TKELT-3, TKKEF-3, TKKMT-3, TKMAS-3, TKTEM-3, TKTFY-3
20:00
14:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
15:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL62, Fysik-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
17:00
15:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Dec. 18
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D025, SB1, SB1, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Elkraftteknik, Föreläsning, EA, ED-blocket, TKELT-3, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Högfrekvensteknik, TKELT-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219, Svea, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
12:00
10:15
Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, TKELT-3, TKTFY-3
16:30
12:30
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HB3, Hörsalslängan, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Eva Olsson
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Elkraftteknik, Föreläsning, HB1, Hörsalslängan, TKELT-3, TKTFY-3
17:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
21:00
17:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Dec. 19
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, KD1, KD2, Kemi-Huset, Kemi-Huset, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
09:45
08:00
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKTFY-3
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger
10:00
08:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
11:45
10:00
Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Jupiter, TIDSL-3, TIKEL-2, TIMAL-2, TKTFY-3, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, Hörsalslängan, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS41, Kemi-Huset, TKTFY-3, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-M415, ED-blocket, ED-blocket, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, KS41, Kemi-Huset, TKTFY-3, Oliver Thim
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Dec. 20
Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB-H1, SB2, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
09:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Alok Ranjan
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Fysik-Huset, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Martina Olsson
11:45
08:00
Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKBIO-2, TKKEF-2, TKKMT-2, TKTFY-3
11:45
10:00
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, KS11, KS31, KS32, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Partiella differentialekvationer, Övning, ML13, Maskinteknik, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Produktionsutveckling, Ges digitalt, TIEPL-1, TKTEM-3, TKTFY-3
15:00
13:15
Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES52, ED-blocket, ED-blocket, ED-blocket, TKDAT-2, TKMED-3, TKTEM-2, TKTFY-3
16:00
13:15
Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, ED-blocket, ED-blocket, N1COS-1-GU, TKDAT-1, TKITE-1, TKTFY-3
17:00
13:15
Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, FL62, Fysik-Huset, FYPT5, TKKEF-3, TKTFY-3, Esmée Berger
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Dec. 21
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Dec. 22
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Dec. 23
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Dec. 24
Jul/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Dec. 25
Juldagen/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Dec. 26
Annandag Jul/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Dec. 27
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Dec. 28
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Dec. 29
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Dec. 30
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Dec. 31
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Jan. 1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Jan. 2
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Jan. 3
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Jan. 4
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Jan. 5
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Jan. 6
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Jan. 7
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Jan. 8
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Jan. 9
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Jan. 10
Självstudier/Self studies
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Jan. 11
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Jan. 12
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Måndag Jan. 13
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tisdag Jan. 14
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Onsdag Jan. 15
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Torsdag Jan. 16
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Fredag Jan. 17
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Lördag Jan. 18
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Söndag Jan. 19
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.