v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 21/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 22/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 23/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 8/7
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 4/8
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 12/8
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 19/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 20/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 21/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 22/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 23/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 24/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 26/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 27/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 28/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 29/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 30/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 31/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 2/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 3/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 4/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HC4, Pernilla Ekborg-Tanner
09:45
08:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 5/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 6/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB-H2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 9/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 10/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, HC4, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 11/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Lova Wilske, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 12/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 13/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB-H2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 16/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Lova Wilske, Nils Rieger
11:45
08:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 17/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB3, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, KE, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, HC4, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 18/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Martina Olsson
17:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 19/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 20/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HC4, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HC4, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 23/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Anna Brandt
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 24/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 25/9
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Nils Rieger
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Carl Andersson, Puvaneswari Teluchina-Appadu
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Björn Lönn
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Nils Rieger
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Puvaneswari Teluchina-Appadu
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 26/9
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 27/9
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Björn Lönn
17:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 30/9
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
11:45
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 1/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 2/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Martina Olsson
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 3/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 4/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, SB-H2, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HB1, Tom Blackburn
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HC4, Pernilla Ekborg-Tanner
11:45
10:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Anna Brandt
17:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 7/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Björn Lönn
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 8/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HC4, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 9/10
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Lova Wilske
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Lova Wilske
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 10/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Anna Brandt
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, KE, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 11/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 12/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 13/10
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 14/10
Tentamensanmälan LP2 öppnar
TIF395, Kvantfysik, F7308
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Marita Afiandika
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Vide Ramsten
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 15/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, HB3, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 16/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Lova Wilske
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Vide Ramsten
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Marita Afiandika
17:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 17/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Räkneövning, GD-Salen, Linus Sundberg
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 18/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Rasmus Svensson
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Göran Johansson, Tom Blackburn
15:00
13:15
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
17:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 21/10
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Anna Brandt
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 22/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HB1, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HB1, Joakim Hagel
11:45
10:00
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, GD-Salen, Tom Blackburn
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 23/10
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Carl Andersson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A6-Infrarödspektra, F7309A, Nils Rieger
11:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, T4-Varmluftsmotorn, F7101, Rasmus Svensson
11:45
08:00
TIF395, Kvantfysik, A9-Zeeman, F7308, Carl Andersson
17:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, A11-Flamemission, F7309A, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 24/10
TIF395, Kvantfysik, Föreläsning, KE, Tom Blackburn
15:00
13:15
TIF395, Kvantfysik, Konsultationstid, FL62, FL64, Christoffer Olofsson, Tom Blackburn
17:00
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 25/10
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Föreläsning, HC4, Henrik Grönbeck
09:45
08:00
FTF141, FYP300GU, Termodynamik och statistisk mekanik, Statistisk fysik, Storgruppsövning, HC4, Joakim Hagel
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 26/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 28/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 29/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 30/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 31/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 1/11
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 4/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HB1, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Jan Swenson, Intro
14:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, HC4
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 5/11
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, KE
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Tentaförberedelse/Exam preparation
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, ML13
11:45
09:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, SB-H2, Eva Olsson
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB3, HB4
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 6/11
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA2
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Eva Olsson
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H6
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HA1
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, KB
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL61, FL62, FL71, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53
16:00
13:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Andreas Heinz, Optik
16:00
15:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, KB
17:00
15:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Jan Swenson, Termo
17:00
16:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 7/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp A
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, HC1
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB4
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, Grupp B
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, HC1
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL71
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ML13
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Babord, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, FB
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES63
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp D och E
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Oliver Thim
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 8/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1, HB1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
16:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 11/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, KE
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3582, EL42
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H6
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
TIF097, Experimentell fysik 2, Föreläsning, FB, Raimund Feifel, Kvant
16:15
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4, HC4
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, EB
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 12/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, HA2
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, MA, ML11, ML13
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC1, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, HA2
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL62, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB3, HB4
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 13/11
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HB2, HB4
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Mattias Thuvander
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H3
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, HC2
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL62, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, HC2
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 14/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp A
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, Grupp C
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, Grupp B
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL72
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML11
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML11
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES63
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp D och E
17:00
15:15
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, ES53, Edit 3364
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Oliver Thim
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 15/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp F och G
09:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1, HA3
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, KS101, KS11, KS32
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL63, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES53
16:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Nils Rieger
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Simon Niederkofler
17:00
13:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, KS101, KS11, KS32
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 18/11
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB3-L111
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB1
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Simon Niederkofler
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB3-L111
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, Grupp A och B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Simon Niederkofler
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB1, HB4
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 19/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, KE
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, ML13
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EF
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL63, FL64
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Mattias Thuvander
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D080, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, KA
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA2
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB1, HB4
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Grupp A
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 20/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D080, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, MA, ML13, ML15, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, EL41
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, EL41
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Reserv
21:00
17:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 21/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, HB105, HB110, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Dugga, SBMultisal
11:30
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp D och E
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ML13
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, MC, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-L216
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, MC, Oliver Thim
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 22/11
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, ML13
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL62, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
17:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 25/11
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, MC2- Kollektorn A423
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Gustav Persson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, Grupp A och B
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Enrique Rozas Garcia
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Alok Ranjan
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA3
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 26/11
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, KE
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, ML13
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, ED
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL64
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Dugga, Lokal:SBMultisal
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HA1, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, SB-M022
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1, HA2
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Grupp A
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 27/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D080, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
11:45
10:00
Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2- Kollektorn A423
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL72, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, SB3-L113
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Frågestund, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Reserv
21:00
17:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 28/11
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB4
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB4
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1, HA3
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, HA2
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ML15
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Oliver Thim
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 29/11
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Dugga, HA2
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS41, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB3-L110
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 2/12
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Dugga
11:30
08:30
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42
11:45
09:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, Grupp A och B
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL61, FL62, FL71
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 3/12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, EA
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB-H1
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
10:00
08:15
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, KB
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL63, FL64, KB-2190A
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC3, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D025, SB-D042, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220
19:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 4/12
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp E
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, MC2-Fasrumet A820
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL73, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, ES53
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2-Fasrumet A820
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Reserv
21:00
17:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 5/12
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Carl Sjöberger
10:00
08:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4220, ED4225, Grupp F och G
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, KB
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-L400
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Jonatan Holmér
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
EDA433, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4225, Reserv
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Oliver Thim
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 6/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HA1
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
09:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Seminarium, SB3-L111
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Nils Rieger
11:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, ED4225, Reserv
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ED
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL71, Oliver Thim
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ML13
16:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
17:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 9/12
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H3
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, SB-H1
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Marita Afiandika
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES53
11:45
09:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea130
12:00
09:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H3
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, Grupp A pch B
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 10/12
EEK141, Elkraftteknik, Handledning, Edit 3364
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL63
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Jupiter122
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D025, SB-D042, Grupp C och D
15:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Övning, KB
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, HA2
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Grupp A
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 11/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D025, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H6
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, HB4
11:45
10:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning
15:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, FL51, FL61, FL63, Esmée Berger, Gustav Persson, Josef Rizell
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL43
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, MC2- Kollektorn A423
17:00
15:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Reserv
21:00
17:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 12/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D040, SB-D042, Grupp F och G
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp D och E
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL61, FL71
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, EC
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL43
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Laboration, Grundkurslabbet 3502
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
17:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL61, Oliver Thim
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 13/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, GD-Salen
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Nils Rieger
11:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Föreläsning, HA3
11:45
09:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
11:45
10:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS32, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp F och G
17:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
17:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 16/12
EEM021, Högfrekvensteknik, Föreläsning, SB-H5
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, HB2
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Jonatan Holmér, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F5-Halvledare, F7309A, Mohammad Mahdi Shanei
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Nils Rieger
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Pantea Dara
11:45
08:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, EL42
11:45
09:00
EEM021, Högfrekvensteknik, Räkneövning, SB-H5
11:45
10:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D309, SB-D409, Grupp A och B
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 17/12
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL52, FL72
09:45
08:00
ITS067, Genus och teknik, Muntlig tentamen, EC
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Gamma, Carl Sjöberger
10:00
08:15
KBT340, Transportprocesser, Övning, FL51, FL52, FL72
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HC4, Elsebeth Schröder
11:45
10:00
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Övning, HC2, Tentaförberedelse/Exam preparation
11:45
10:00
EEK141, Elkraftteknik, Övning, EA
12:00
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Gamma, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D409, SB-D509, Grupp C och D
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ML13
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, FL61, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Laboration
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Alok Ranjan
17:00
13:15
MVE370, Matematik och samhälle, SB3-L112
20:00
14:00
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Föreläsning, HA1
17:00
15:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, FL62, Oliver Thim
17:00
15:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, HB4
17:00
15:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 18/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, SB-D023, SB-D025, Grupp E
09:45
08:00
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, EA
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, KE, Elsebeth Schröder
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp B och C
11:45
08:00
EEM021, Högfrekvensteknik
11:45
10:00
TEK685, Produktionsutveckling, Föreläsning, Svea219
12:00
10:15
EEM021, Högfrekvensteknik, Gästföreläsning, SAAB, Solhusgatan 10, Göteborg
16:30
12:30
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Föreläsning, HB3, Eva Olsson
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3354, ED3358, EL42
16:00
13:15
EEK141, Elkraftteknik, Föreläsning, HB1
17:00
13:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, Reserv
21:00
17:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 19/12
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Simulering, KD1, KD2, Grupp F och G
09:45
08:00
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp D och E
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Carl Andersson, Rebecka Rilemark
11:45
08:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Föreläsning, Omega, Carl Sjöberger
10:00
08:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, ML13
11:45
10:00
TEK720, Industriell ekonomi och organisation, Övning, Omega, Carl Sjöberger, TIMAL-2.001
12:00
10:15
DIT792GU, EDA433, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Demonstration, HA1
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Föreläsning, FB
15:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Föreläsning, KS41, Gabriele Ferretti
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, SB-M415
16:00
13:15
TIF390, Matematisk fysik och speciell relativitetsteori, Övning, KS41, Oliver Thim
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 20/12
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Föreläsning, SB-H1
09:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F12-Sveptunnelmikroskopi, F7105B, Alok Ranjan
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F9-Elektronmikroskopi, F4401, Gustav Persson, Jonatan Holmér
11:45
08:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, F3-Strukturbestämning , F7308, F7311, Martina Olsson
11:45
08:00
KBT340, Transportprocesser, Föreläsning, GD-Salen
11:45
10:00
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Räkneövning, KS11, KS31, KS32
15:00
13:15
MVE695, Partiella differentialekvationer, Övning, ML13
15:00
13:15
TEK685, Produktionsutveckling, Ges digitalt, Zoom
15:00
13:15
DAT038, Datastrukturer och algoritmer, Handledning, ED3358, ED3582, ES52
16:00
13:15
DIT792GU, EDA452, Grundläggande datorteknik, Grundläggande datorteknik, Laboration, ED4220, ED4225, Grupp F och G
17:00
13:15
FYP330GU, TIF400, Fasta tillståndets fysik, Fasta tillståndets fysik, Konsultationstid, FL62, Esmée Berger
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 23/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 24/12
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 25/12
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 26/12
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 27/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 28/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 29/12
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 30/12
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 31/12
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 1/1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 2/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 3/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 5/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 6/1
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 10/1
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 11/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Mån 13/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tis 14/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Ons 15/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tors 16/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fre 17/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lör 18/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Sön 19/1
Kurssignatur | Kursnamn |
DAT038 | Datastrukturer och algoritmer |
DIT792GU | Grundläggande datorteknik |
EDA433 | Grundläggande datorteknik |
EDA452 | Grundläggande datorteknik |
EEK141 | Elkraftteknik |
EEM021 | Högfrekvensteknik |
FTF141 | Termodynamik och statistisk mekanik |
FYP300GU | Statistisk fysik |
FYP330GU | Fasta tillståndets fysik |
ITS067 | Genus och teknik |
Kurssignatur | Kursnamn |
KBT340 | Transportprocesser |
MVE370 | Matematik och samhälle |
MVE695 | Partiella differentialekvationer |
TEK685 | Produktionsutveckling |
TEK720 | Industriell ekonomi och organisation |
TIF097 | Experimentell fysik 2 |
TIF390 | Matematisk fysik och speciell relativitetsteori |
TIF395 | Kvantfysik |
TIF400 | Fasta tillståndets fysik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.