v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 17 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 18 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 22 Juni
v 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 23 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 24 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 25 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 29 Juni
v 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 30 Juni
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 1 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 2 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 3 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 4 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 5 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 6 Juli
v 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 7 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 8 Juli
Anmälan omtenta öppnar
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 9 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 10 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 11 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 12 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 13 Juli
v 28
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 14 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 15 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 16 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 17 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 18 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 19 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 20 Juli
v 29
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 21 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 22 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 23 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 24 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 25 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 26 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 27 Juli
v 30
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 28 Juli
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 29 Juli
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 30 Juli
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 31 Juli
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 1 Aug.
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 2 Aug.
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 3 Aug.
v 31
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 4 Aug.
Anmälan omtenta stänger,
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 5 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 6 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 7 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 8 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 9 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 10 Aug.
v 32
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 11 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 12 Aug.
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 13 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 14 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 15 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 16 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 17 Aug.
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 18 Aug.
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 19 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 20 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 21 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 22 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 23 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 24 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 34
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 25 Aug.
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 26 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 27 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 28 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 29 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 30 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 31 Aug.
Omtentamen/ Re-exm
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 1 Sep.
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 2 Sep.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
MVE025, MVE295, HB4, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
17:00
15:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 3 Sep.
TIF083, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Lars Hellberg
09:45
09:00
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
TIF083, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Andersson
17:00
15:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 4 Sep.
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, HA3, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 5 Sep.
MVE025, MVE295, HB2, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, HC2, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 6 Sep.
MVE025, MVE295, FL61, FL71, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 7 Sep.
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 8 Sep.
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 9 Sep.
TIF083, HA4, Hörsalslängan, TKTFY-2, Serguei Cherednichenko
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
15:00
13:15
ESS117, HB3, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
15:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 10 Sep.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL61, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 11 Sep.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 12 Sep.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 1
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 1
18:00
13:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 13 Sep.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, KS31, KS32, KS41, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, HA3, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 14 Sep.
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 15 Sep.
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 16 Sep.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 17 Sep.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL61, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 18 Sep.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, FL61, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 19 Sep.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 1
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 1
18:00
13:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 20 Sep.
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, KS11, KS32, KS41, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL51, FL52, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 21 Sep.
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 22 Sep.
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 23 Sep.
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, TKTFY-2, Jan Grahn
16:00
14:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 24 Sep.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 25 Sep.
MVE025, MVE295, HB4, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 26 Sep.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 2
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 2
18:00
13:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 27 Sep.
MVE025, MVE295, FL51, FL71, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, HB3, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL51, FL52, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 28 Sep.
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 29 Sep.
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 30 Sep.
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 1 Okt.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 2 Okt.
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, HC3, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 3 Okt.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 2
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 2
18:00
13:00
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 4 Okt.
MVE025, MVE295, HA1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, KS11, KS32, KS41, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL71, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 5 Okt.
v 40
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 6 Okt.
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 7 Okt.
ESS117, FL61, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 8 Okt.
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL61, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 9 Okt.
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, FL51, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
17:00
15:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 10 Okt.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 4
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 4
18:00
13:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 11 Okt.
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 12 Okt.
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 13 Okt.
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 14 Okt.
Tentamensanmälan LP2 öppnar
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 15 Okt.
MVE025, MVE295, HB2, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 16 Okt.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, FL51, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 17 Okt.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 4
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Julia Andersson, X, Lab 4
18:00
13:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 18 Okt.
MVE025, MVE295, FL51, FL61, FL71, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FL51, FL62, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
MVE302, MVE395, TMA321, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2, Erik Broman, Kursvärdering
16:00
15:00
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 19 Okt.
v 42
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 20 Okt.
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 21 Okt.
MVE025, MVE295, HB1, Hörsalslängan, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
17:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 22 Okt.
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
ESS117, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 23 Okt.
MVE025, MVE295, KE, Kemi-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
09:45
08:00
ESS117, MC, Maskinteknik, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
10:00
ESS117, FL51, FL52, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 24 Okt.
ESS117, E2 kurslabb 5225 , ED-blocket, TKTFY-2, Jan Grahn
11:45
08:00
ESS117, FL51, FL52, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Jan Grahn
15:00
13:15
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 25 Okt.
MVE025, MVE295, GD-Salen, Fysik-Huset, TKAUT-3, TKGBS-3, TKKEF-2, TKTEM-2, TKTFY-2
11:45
10:00
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 26 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 27 Okt.
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 28 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 29 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 30 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 31 Okt.
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 1 Nov.
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 2 Nov.
v 44
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 3 Nov.
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 4 Nov.
TIF385, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, SB-H8, SB2, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, SB-H8, SB2, TKTFY-2
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 5 Nov.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 6 Nov.
TIF385, KA, Kemi-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 7 Nov.
TIF083, F7103, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Rostedt, Lödning
09:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Mats Rostedt, TKTFY-2.003, Lödning
13:00
09:00
TIF083, F7103, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Rostedt, Lödning
14:00
13:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Mats Rostedt, TKTFY-2.004, Lödning
18:00
14:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 8 Nov.
TIF385, FL51, FL52, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
11:45
10:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 9 Nov.
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 10 Nov.
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 11 Nov.
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 12 Nov.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Simon Pettersson Fors
11:45
10:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 13 Nov.
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 14 Nov.
TIF083, F7103, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Rostedt, Lödning
09:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Mats Rostedt, TKTFY-2.001, Lödning
13:00
09:00
TIF083, F7103, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Rostedt, Lödning
14:00
13:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Elin Dufvenius Esping, Mats Rostedt, TKTFY-2.002, Lödning
18:00
14:00
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 15 Nov.
TIF385, MVF21, MVF23, MVF25, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
11:45
10:00
ERE091, ES52, ED-blocket, TKTFY-2
15:00
13:15
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 16 Nov.
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 17 Nov.
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 18 Nov.
TIF385, KA, Kemi-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB2, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 19 Nov.
TIF385, KC, Kemi-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
17:00
15:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 20 Nov.
ERE091, HB3, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 21 Nov.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.003, X, Lab 5
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.004, X, Lab 5
18:00
13:00
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 22 Nov.
ERE091, FL71, Fysik-Huset, TKTFY-2
09:45
08:00
TIF385, MVF21, MVF23, MVF25, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors, Extra
11:45
10:00
TIF385, MVF21, MVF23, MVF25, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
15:00
13:15
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 23 Nov.
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 24 Nov.
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 25 Nov.
Anmälan omtenta Jan. öppnar
EEN190, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
11:45
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 26 Nov.
TIF385, KC, Kemi-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
EEN190, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2
15:00
13:15
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
17:00
15:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 27 Nov.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
09:45
08:00
MPCAS-1, MPCAS-2, TKGBS-2, TKGBS-3, TKTEM-2, TKTEM-3, TKTFY-2, TKTFY-3, Arbetsmarknad, Lokal: Volvo-foajén, FARM
16:00
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 28 Nov.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.001, Lab 5
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, Mats Andersson, TKTFY-2.002, Lab 5
18:00
13:00
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 29 Nov.
TIF385, FL41, FL51, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
09:45
08:00
EEN190, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
11:45
10:00
ERE091, ML11, Maskinteknik, TKTFY-2
15:00
13:15
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 30 Nov.
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 1 Dec.
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 2 Dec.
EEN190, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2
11:45
10:00
ERE091, HB2, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB2, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 3 Dec.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
EEN190, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2
15:00
13:15
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
17:00
15:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 4 Dec.
TIF083, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Lars Hellberg, TKTFY-2.004, Intro, del C och D
09:45
08:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 5 Dec.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.003, Lab 6
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.004, Lab 6
18:00
13:00
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 6 Dec.
ERE091, FL71, Fysik-Huset, TKTFY-2
09:45
08:00
EEN190, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
11:45
10:00
TIF385, FL61, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
15:00
13:15
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 7 Dec.
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 8 Dec.
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 9 Dec.
EEN190, KA, Kemi-Huset, TKTFY-2
11:45
10:00
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB1, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 10 Dec.
EEN190, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2
09:45
08:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Simon Pettersson Fors
17:00
15:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 11 Dec.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 12 Dec.
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.001, Lab 6
13:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Elin Dufvenius Esping, TKTFY-2.002, Lab 6
18:00
13:00
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 13 Dec.
TIF385, FL41, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
09:45
08:00
EEN190, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2
11:45
10:00
ERE091, ML11, Maskinteknik, TKTFY-2
15:00
13:15
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 14 Dec.
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 15 Dec.
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 16 Dec.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HB3, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HB3, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 17 Dec.
TIF385, FL41, FL61, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
11:45
10:00
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 18 Dec.
TIF385, FB, Fysik-Huset, TKTFY-2, Christian Forssén
11:45
10:00
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
15:00
13:15
ERE091, HC4, Hörsalslängan, TKTFY-2
17:00
15:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 19 Dec.
TIF083, F7103, Fysik-Huset, TKTFY-2, Mats Rostedt, Lödning, uppsamlingstillfälle
09:00
08:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Björn Lönn, Mats Rostedt, Uppsamlingstillfälle
13:00
09:00
TIF083, F7105A, F7105B, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Uppsamlingstillfälle
18:00
13:00
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 20 Dec.
TIF385, FL61, FL63, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark
09:45
08:00
ERE091, FL71, Fysik-Huset, TKTFY-2
11:45
10:00
TIF385, MVF21, MVF23, MVF25, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTFY-2, Eric Lindgren, Esmée Berger, Ida Ekmark, Simon Pettersson Fors
15:00
13:15
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 21 Dec.
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 22 Dec.
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 23 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 24 Dec.
Jul/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 25 Dec.
Juldagen/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 26 Dec.
Annandag Jul/ Holiday
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 27 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 28 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 52
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 29 Dec.
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 30 Dec.
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 31 Dec.
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 1 Jan.
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 2 Jan.
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 3 Jan.
Självstudier/ Self studies
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 4 Jan.
v 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 5 Jan.
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 6 Jan.
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 7 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9 Jan.
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10 Jan.
Självstudier/Self studies
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 11 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 12 Jan.
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Måndag 13 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tisdag 14 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lördag 18 Jan.
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Söndag 19 Jan.
Kurssignatur | Kursnamn |
EEN190 | Vektorfält och elektromagnetisk fältteori |
ERE091 | Reglerteknik |
ESS117 | Elektriska kretsar och system |
MVE025 | Komplex matematisk analys |
MVE295 | Komplex analys |
MVE302 | Sannolikhet och statistik |
Kurssignatur | Kursnamn |
MVE395 | Sannolikhet, statistik och risk |
TIF083 | Experimentell fysik 1 - mätteknik |
TIF385 | Bayesiansk inferens och maskininlärning |
TMA321 | Matematisk statistik |