v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 16/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 29/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 30/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/7
Anmälan omtenta öppnar
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/8
Anmälan omtenta stänger,
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 9/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 10/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 11/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/8
Tentaanmälan öppnar för LP1
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/8
Omtentamen/ Re-exm
Information, FL62, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
08:00
Programinformation, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
17:00
10:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL71, FL72, FL73, KS101, KS11, KS31, KS32, KS41, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Kemi-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
08:00
Räknestuga, FB, FL41, FL51, FL52, FL71, FL72, FL73, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Pascal, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
14:00
13:15
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Dragosföreläsning
15:00
14:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Lunchföreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Mottagning, Lunchföreläsning med Sveriges Ingenjörer - gratis lunch
13:00
12:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/8
Omtentamen/ Re-exm
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF31, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Dragostenta
14:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
16:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, GD-Salen, MVF33, MVH11, MVH12, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, ZBASS-1, Kåraktivitet
17:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, MVF33, MVH11, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
11:45
10:00
Räknestuga, FL41, FL51, FL52, FL61, FL62, FL63, FL64, FL71, FL72, FL73, KS31, MVH11, MVH12, MVL14, MVL15, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Kemi-Huset, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, Matematiska vetenskaper, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
15:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/8
Omtentamen/ Re-exm
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
09:45
08:00
Introduktion, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs, Fysik intro
11:45
10:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, Kåraktivitet
17:00
13:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/8
Omtentamen/ Re-exm
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/9
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Introkurs
13:00
12:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM GR 1
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM GR 2
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/9
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-1
15:00
13:15
Studieteknik, TKTEM-1, TKTFY-1
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Studiestartsträff , KB, Kemi-Huset, TKGBS-1, TKTEM-1
13:00
12:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
SBVII-1, TAFFS-1, TISJL-1, TKARK-1, TKATK-1, TKAUT-1, TKDAT-1, TKGBS-1, TKITE-1, TKMAS-1, TKMED-1, TKTEM-1, TKTFY-1, TSILO-1, TSJKL-1, ZBASS-1, Kåraktivitet, Mottagningskampen:Finalen 15-20
20:00
15:00
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-1
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Studiestartsträff , KB, Kemi-Huset, TKGBS-1, TKTEM-1
13:00
12:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9
Föreläsning, SB-H1, SB2, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL51, FL52, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-1
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/9
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 1/10
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, SB-H1, SB2, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 2/10
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Nicklas Österbacka, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 3/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 4/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/10
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
Föreläsning, HA2, Hörsalslängan, TKTEM-1
15:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/10
Föreläsning, SB-H1, SB2, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002, TKTEM Gr 1
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Nicklas Österbacka, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004, TKTEM Gr 2
17:00
15:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/10
Omtenta LP4/ Re-exam SP4
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/10
Tentaanmälan LP1 stänger
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/10
Tentamensanmälan LP2 öppnar
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/10
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
Datorövning, F-T7203, F-T7204, FT4011, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
17:00
15:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
Matlab, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/10
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
09:45
08:00
Räkneövning, FL61, FL62, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
11:45
10:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova, TKTEM-1.001
11:45
10:00
Datorövning, F-T7203, F-T7204, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Esmée Berger, Fredrik Eriksson, Ida Ekmark, Jakub Fojt, Pernilla Ekborg-Tanner, Petter Rosander, Viktor Martvall
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/10
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Jana Madjarova
09:45
08:00
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/10
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, Hossein Raufi
11:45
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/10
Tentamen LP1/ Exam SP1
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/11
Tentamen LP1/ Exam SP1
Alla helgonas afton
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/11
Kontaktdag MY-dag, SBMultisal, SB3, MATGRUND, TKTEM-1
12:45
09:00
Kontaktdag MY-dag, GD-Salen, Fysik-Huset, MATGRUND, TKTEM-1
15:00
13:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, KB, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Föreläsning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Övning, HC2, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/11
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
15:00
13:15
Räknestuga, ES51, ED-blocket, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Övning, MA, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 11/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 12/11
Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
09:45
08:00
Storgruppsövning, HB1, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Övning, KB, Kemi-Huset, TKTEM-1
15:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13/11
Föreläsning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Föreläsning, SB-H2, SB2, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Räknestuga, MC, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
17:00
15:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15/11
Övning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
09:45
08:00
Räknestuga, MA, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Räkneövning, FL62, FL71, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Dugga, SB-L208, SB-L216, SB-L285, SB-L400, SB2, SB2, SB1, SB2, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Övning, HC4, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Storgruppsövning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/11
Föreläsning, HB4, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Övning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/11
Räkneövning, FL62, FL63, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
Kursvärdering, TKTEM-1, Katarina Blom, Kursvärdering
15:00
14:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 25/11
Anmälan omtenta Jan. öppnar
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 26/11
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27/11
Föreläsning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Räknestuga, ML13, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28/11
Storgruppsövning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Övning, KA, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29/11
Räkneövning, FL62, FL63, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 2/12
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Övning, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 3/12
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, HC1, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Laboration, ML15, ML16, Maskinteknik, Maskinteknik, TKTEM-1
15:00
13:15
Laboration, ML15, ML16, Maskinteknik, Maskinteknik, TKTEM-1
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4/12
Föreläsning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5/12
Storgruppsövning, HB4, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Övning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
Räkneövning, FL62, FL63, FL72, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
17:00
15:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6/12
Räknestuga, ML15, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
09:45
08:00
Räkneövning, FL62, FL63, FL64, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 9/12
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Laboration, ML11, ML15, Maskinteknik, Maskinteknik, TKTEM-1
11:45
10:00
Laboration, ML15, ML16, Maskinteknik, Maskinteknik, TKTEM-1
15:00
13:15
Storgruppsövning, HB2, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 10/12
Föreläsning, KC, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
09:45
08:00
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11/12
Föreläsning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, MC, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12/12
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Föreläsning, FB, Fysik-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Övning, HC1, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
17:00
15:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13/12
Räkneövning, FL61, FL62, FL63, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.002, TKTFY-1.003, TKTFY-1.004
09:45
08:00
Laboration, ML15, ML16, Maskinteknik, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Räknestuga, ML15, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Räkneövning, FL71, FL72, FL73, Fysik-Huset, Fysik-Huset, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1, TKTEM-1.001, TKTFY-1.001, TKTFY-1.002
15:00
13:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/12
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Föreläsning, SB-H8, SB2, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/12
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Övning, HA2, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/12
Föreläsning, KA, Kemi-Huset, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
Övning, HA3, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
15:00
13:15
Föreläsning, KE, Kemi-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
17:00
15:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/12
Storgruppsövning, HB4, Hörsalslängan, TKTEM-1, TKTFY-1
11:45
10:00
Övning, HA2, Hörsalslängan, TKDES-2, TKTEM-1
16:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/12
Föreläsning, GD-Salen, Fysik-Huset, TKTEM-1, TKTFY-1
09:45
08:00
Räknestuga, ML15, Maskinteknik, TKDES-2, TKTEM-1
11:45
10:00
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/12
Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/12
Juldagen/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/12
Annandag Jul/ Holiday
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/12
Självstudier/ Self studies
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/12
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/12
Självstudier/ Self studies
Tentaanmälan öppnar
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/12
Nyårsafton/ New Years Eve
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/1
Nyårsdagen/ New year´s day
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/1
Självstudier/ Self studies
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/1
Trettondedag Jul/ Holiday
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/1
Omtentamen LP1/Re-exam SP1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/1
Självstudier/Self studies
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 13/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 14/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 15/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 16/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 17/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 18/1
Tentamen LP2/ Exam SP2
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 19/1
Kurssignatur | Kursnamn |
MMG200GU | Matematik 1 |
MVE665 | Matematisk programvara |
MVE670 | Linjär algebra |
MVE700 | Matematisk analys, fortsättning |
TIF276 | Fysikingenjörens verktyg |
Kurssignatur | Kursnamn |
TMA970 | Inledande matematisk analys |
TMA976 | Matematisk analys, fortsättning |
TME010 | Mekanik |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.