Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1BG028-H23-17419, 1BG049-H23-17437, 4PE155-V24-73242, 4PE196-V24-73284 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Birgitta Hellqvist, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Gotland, Univ förvaltn o gem funktioner, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 2, Helena Påls, Omtentamen, Pappers-tenta, Tentamen, E-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
2PE171-V24-73002 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Fristående kurser och Master, Tentamen, papperstenta, Viktor Englund | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE040-V24-73156 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 3, Gabriella Gejard, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE042-H23-23204 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Lör 2024-02-17 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 3, Jonas Johansson, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 3, Kimberly Norrman, Maria Wennerström Wohrne, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE113-H23-23236 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Annika Hillbom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 6, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE114-H23-23231 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Charlotte Engblom, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 6, Omtentamen, E-tenta, Pia Cederholm | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE155-V24-73140 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Birgitta Hellqvist, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 2, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE175-V24-73125 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Fristående kurser och Master, Lizbeth Engström, Tentamen, papperstenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE176-V24-73128, 4PE193-V24-PE193, PivaAd-V24-91078 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 19:00 | Fristående kurser och Master, Tentamen, E-tenta, Viktor Englund | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE182-V24-PE18O, 4PE183-V24-PE18N | |||||||||||||||||||||||||||||
v 5 | Tors 2024-02-01 v 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Tentamen, E-tenta, Tomas Persson | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-02-02 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 1, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 1, Helena Skogström, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE188-V24-PE18G | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Ons 2024-02-14 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 1, Maria Hedefalk, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE190-V24-73173, 4PE236-V24-PE236 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | David Sjögren, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 3, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE196-V24-73145 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 2, Helena Påls, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE197-V24-73205 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 2, Martin Karlberg, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE215-H23-23260, 4PE216-H23-23241 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Lör 2024-02-17 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anna Johansson, Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 4, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 4, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE222-V24-73244 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Helena Breicha, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE197-V24-73285, 4PE222-V24-73248 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | B22, Campus Gotland, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 4, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 2, Helena Breicha, Martin Karlberg, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE224-V24-73179 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | Kamilla Peuravaara, Tentamen, E-tenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 7, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE176-H23-23128, 4PE233-H23-23118, PivaAd-H23-82746 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Esther Hauer, Fristående kurser och Master, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE234-V24-73195, 4PE234-V24-73210, 4PE234-V24-91856 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Hemtenta, Stefan Bengtsson, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 3, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 3, distans | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE236-V24-PE23M | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Hemtenta, Ola Winberg, Ämneslärarprogrammet KPU, Ämneslärarprogrammet 90 hp, Termin 1, distans | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE238-V24-73206 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Anne-Sofie Nyström, Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE241-H23-23212 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Förskollärarprogrammet, Förskollärarprogrammet, Termin 5, Omtentamen, E-tenta, Véronique Simon | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE248-H23-23227, 4PE249-H23-23229 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 6 | Lör 2024-02-10 v 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Grundlärarprogrammet, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 5, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 5, Ida Bergvall, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
1TG306-H23-14628, 4PE248-H23-23228, 4PE249-H23-23230 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 6 | Lör 2024-02-10 v 6 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet 4-6, Termin 5, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 5, Högskoleingenjörsprogrammet i industriell utveckling, åk1, Ida Bergvall, Magnus Wessberg, Omtentamen, Omtentamen, E-tenta, Omtentamen, Pappers-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE254-V24-73183 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tors 2024-02-15 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | Hemtenta, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 9, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE265-H23-23187 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 5 | Lör 2024-02-03 v 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Omdugga, Thomas Nygren, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 8, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE267-H23-23111 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Masterprogram i utbildningssociologi, Fristående kurser och Master, Ida Lidegran, Masterprogram i utbildningsvetenskap , Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE272-V24-73302 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Fre 2024-02-16 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Olle Uppenberg, Tentamen, papperstenta, Tommie Petersson, Ämneslärarprog m inriktn mot arbete i gymnasieskolan, termin 2, Ämneslärarprogrammet KPU | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE284-H23-23122 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Fristående kurser och Master, Karin Litsner, Olga Abreu Fernandes, Omtentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE284-V24-73122 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 7 | Tis 2024-02-13 v 7 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Anne-Sofie Nyström, Förskollärarprogrammet, Tentamen, E-tenta | ||||||||||||||||||||||||||||
4PE042-H23-23205, 4PE241-H23-23213, 5EN218-V23-05051, 5RT614-H23-59601 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 8 | Lör 2024-02-24 v 8 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Förskollärarprogrammet, Termin 5, Gotland Tentamensbokningar, Grundlärarprogrammet F-3, Termin 3, Kimberly Norrman, Maria Wennström, Omtentamen, E-tenta, Tentasal, plan 4, Hus B, Campus Gotland |