Denna sida har upphört. Ny sida på Schemasidor. | |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Grupp |
Lokal |
Lärare |
Kommentar |
Karta |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 52 | Sön 2023-12-31 v 52 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Nyårsafton | ||||||||||||||||||||||||||||
v 1 | Mån 2024-01-01 v 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Nyårsdagen | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-03 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Norrland II Gm116, Geocentrum | Hemin Koyi | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-01-04 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 17:00 | Norrland II Gm116, Geocentrum | Hemin Koyi | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-01-05 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Norrland II Gm116, Geocentrum | Qinghua Lei | Lecture R3 | Karta | |||||||||||||||||||||||||
Lör 2024-01-06 | |||||||||||||||||||||||||||||
00:00 - 00:00 | Trettondedag jul | ||||||||||||||||||||||||||||
v 2 | Mån 2024-01-08 v 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum |
Abigail Barker Jaroslaw Majka Peter Lazor |
Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Roger Herbert | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-10 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Roger Herbert | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-01-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Mer information i Studium | Peter Lazor | |||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-01-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
v 3 | Mån 2024-01-15 v 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Halland Fm114,Geocentrum |
Graham E Budd Jorijntje Henderiks |
Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Skåne Gm216,Geocentrum |
Johanna Mård Roger Herbert |
Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Daniel Buczko | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Småland Dm235, Geocentrum | Michael Streng | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-01-16 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Halland Fm114,Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Kevin Bishop | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Norrland II Gm116, Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Kevin Bishop | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-17 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Kevin Bishop | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Michael Streng | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Kevin Bishop | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Stuffen El221, Geocentrum | Daniel Buczko | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-01-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Stuffen El221, Geocentrum |
Graham E Budd Mary Kate Branigan |
Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Skåne Gm216,Geocentrum | Johanna Mård | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Halland Fm114,Geocentrum | Jorijntje Henderiks | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Dalarna Datorsal Gm218,Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Stuffen El221, Geocentrum | Daniel Buczko | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 |
Graham E Budd Mary Kate Branigan Michael Streng |
||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-01-19 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Skåne Gm216,Geocentrum | Johanna Mård | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Stuffen El221, Geocentrum | Daniel Buczko | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
v 4 | Mån 2024-01-22 v 4 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Johanna Mård | Zoom | |||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Halland Fm114,Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Johanna Mård | Zoom | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Stuffen El221, Geocentrum | (Daniel Buczko) | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum |
Graham E Budd Mary Kate Branigan Michael Streng |
Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-01-23 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Christian Zdanowicz | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Skåne Gm216,Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Christian Zdanowicz | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-24 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 |
Geolab GL114, Geocentrum Halland Fm114,Geocentrum Micro Dm134, Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum Stora Stöten Dm122, Geocentrum Stuffen El221, Geocentrum |
Discussion Leaders |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum | Karta | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 |
Båthsalen Dm226,Geocentrum Geolab GL114, Geocentrum Halland Fm114,Geocentrum Micro Dm134, Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum Stora Stöten Dm122, Geocentrum Stuffen El221, Geocentrum |
Discussion Leaders |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Skåne Gm216,Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-01-25 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Guest lecturer | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Mary Kate Branigan | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Guest lecturer | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Guest lecturer | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-01-26 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 12:00 | Halland Fm114,Geocentrum | Graham E Budd | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Uppland Datorsal Fm217,Geocentrum | Karta | |||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Stuffen El221, Geocentrum | (Daniel Buczko) | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
v 5 | Mån 2024-01-29 v 5 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Skåne Gm216,Geocentrum | Johanna Mård | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Micro Dm134, Geocentrum | Peter Lazor | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Ben Slater | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Ben Slater | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-01-30 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Stora Stöten Dm122, Geocentrum | Rickard Pettersson | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Mikael Höök | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Julia Sordyl | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Mary Kate Branigan | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Mikael Höök | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 | Halland Fm114,Geocentrum | Ben Slater | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Hambergsalen,Geocentrum | Mikael Höök | Karta | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-01-31 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 |
Båthsalen Dm226,Geocentrum Geolab GL114, Geocentrum Halland Fm114,Geocentrum Micro Dm134, Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum Stora Stöten Dm122, Geocentrum Stuffen El221, Geocentrum |
Discussion Leaders |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 15:00 |
Båthsalen Dm226,Geocentrum Geolab GL114, Geocentrum Halland Fm114,Geocentrum Micro Dm134, Geocentrum Närke Gk116,Geocentrum Stora Stöten Dm122, Geocentrum Stuffen El221, Geocentrum |
Discussion Leaders |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
15:15 - 17:00 | Båthsalen Dm226,Geocentrum | Iwona Klonowska | Karta |