Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-22 15:30 - 17:00 | Anna Collén, Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå, Veera Jokinen | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30 - 16:30 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | _Föreläsning, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Per Westermark, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, Polina Kremmyda, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 15:00 | Antonia Kalushkova Nair, Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Beata Filipek Gorniok, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Konferens, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | _Seminarium, Beatriz Pereira, Biomarkörer, identifiering och validering, Loren Méar, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Ingela Hjertstrand, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Hanna Berglund, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:00 | Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Maximiliano Arce, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 13:00 | _Seminarium, Elisa Vazquez, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 13:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 12:30 | Anna Andersson, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 13:00 | Byggnadsavdelningen ej debiterbar, Ej bokningsbar tid, Rosalind Franklin, Rudbeck BV, C11/R4 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 11:00 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå, Veronica Alfredsson | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Dag Leonard, Jan Ponten, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, Rönnblom stof | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Berta Garrido Zabala, Gösta Hultquist, Rudbeck BV södra korr, C11, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Ivar Sandström, Rudbeck vån 2, C11/R3, Malin Melin, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, UAS_Webbokare | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:00 | Gertrude Belle Elion, Rudbeck vån 2, C11/R4, GU IMV, Maria João Pereira, Möte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:45 | _Seminarium, Beatriz Pereira, Biomarkörer, identifiering och validering, Loren Méar, Masterprogram i Molekylär medicin år 1, Obligatorisk, Rudbecksalen, Rudbeck BV, C11, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:30 | Magnus Essand, Möte, Niels K Jerne, Rudbeck vån 1, C11/R3, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Alois Alzheimer, Rudbeck BV norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 11:00 | Charles Darwin, Rudbeck vån 3, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:30 | Janet Rowley, Rudbeck vån 3, C11/R3, Möte, Patrick Micke, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15 - 10:00 | Eva Berglund, Judah Folkman, Rudbeck vån 3 norra korr, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Anna Erlandsson, Burrill Crohn, Rudbeck BV, C11/R3, Möte, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | Barbara McClintock, Rudbeck vån 3, C11/R4, Miao Zhao, Möte, TimeEdit: Bidragsfo | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Möte, Rita Levi-Montalcini, Rudbeck vån 3, C11/R4, TimeEdit: Utb grund/avanc nivå | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Lore Zech, Rudbeck vån 1, C11, Möte, TimeEdit: Univ förvaltn o gem funktioner | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:00 | Claes Ladenvall, Gregor Mendel, Rudbeck vån 2, C11, Möte, TimeEdit: Fo/utb fo nivå |