Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 40  
Gå till nästa vecka

Datumgränser 2019-08-26 - 2021-01-17

v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/9 
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
Lektion
Carl Andersson
L8
Exercise 8
10:00
08:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Föreläsning
Alexander Medvedev
F6
10:00
08:15
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Lektion
Zoom-undervisning
Daniel Panizo Pérez
L8
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Handledning
Karl Marklund
Threads, synchronization and deadlock (block 4)
12:00
10:15
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
STS5
Föreläsning
Andreas Lindholm
F8
Lecture 8
12:00
10:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Lektion
Anna Wigren
L5
12:00
10:15
Informationsutvinning I
F5.B
IT4
MasComScie
STS4.IT
Föreläsning
Matteo Magnani
15:00
13:15
Via Zoom
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.B
F5.Is
F5.T
Föreläsning
Robin Augustine
F9
15:00
13:15
Via Zoom
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.B
F5.Is
F5.T
Lektion
Viktor Mattsson
L8
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/9 
Via Zoom
Finansiella beräkningsmetoder - prissättning och värdering
F5.B
MasFinMa2
MasSciCom2
Övning
Elisabeth Larsson
Robin Eriksson
T4
10:00
08:15
Kraftelektronik I
E3-4
ES4
F5.T
MasFE1
Datalab
Jose Perez
Markus Gabrysch
Saman Majdi
D3
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
7K1113, Ångström
Öppen fördjupningskurs i inbyggda system
F5.Is
IT5
Laboration
Ping Wu
Lab2
use.mazemap.com
12:00
08:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
12:00
10:15
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
Lektion
Carl Andersson
L9
Exercise 9
15:00
13:15
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Föreläsning
Anders Persson
Olle Svensson
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Workshop
Karl Marklund
Threads, synchronization and deadlock (block 4)
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/9 
Via Zoom
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Föreläsning
Zoom-undervisning
Guido Festuccia
F11
10:00
08:15
5K106, Ångström
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.Is
Laboration
Pramod Rangaiah
Robin Augustine
Lab2
use.mazemap.com
12:00
08:15
Informationsutvinning I
F5.B
IT4
MasComScie
STS4.IT
Föreläsning
Matteo Magnani
12:00
10:15
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
STS5
Föreläsning
Thomas Schön
F9
Lecture 9
15:00
13:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Föreläsning
Alexander Medvedev
F7
15:00
13:15
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Lektion
Zoom-undervisning
Daniel Panizo Pérez
L9
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Seminarium
Karl Marklund
Retake seminar (block 3)
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/10 
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
STS5
Föreläsning
Thomas Schön
F10
Lecture 10
10:00
08:15
Via Zoom
Kraftelektronik
Kraftelektronik I
E3-4
ES4
F5.T
MasFE1
Föreläsning
Jose Perez
F8
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Via Zoom
Öppen fördjupningskurs i inbyggda system
F5.Is
IT5
Seminarium
Ping Wu
S3
12:00
08:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
12:00
10:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Föreläsning
Karl Marklund
Memory management (block 5)
15:00
13:15
Via Zoom
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Föreläsning
Zoom-undervisning
Guido Festuccia
F12
15:00
13:15
Via Zoom
Finansiella beräkningsmetoder - prissättning och värdering
F5.B
MasFinMa2
MasSciCom2
Laboration
Elisabeth Larsson
Robin Eriksson
Lab2
16:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Föreläsning
Anders Persson
Olle Svensson
17:00
15:15
v 40 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/10 
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Lektion
Zoom-undervisning
Daniel Panizo Pérez
L10
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
7K1105, Ångström
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Laboration
Anders Persson
Olle Svensson
use.mazemap.com
12:00
08:15
Via Zoom
Kraftelektronik
Kraftelektronik I
E3-4
ES4
F5.T
MasFE1
Föreläsning
Jose Perez
F9
12:00
10:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Seminarium
Karl Marklund
Threads, synchronization and deadlock (block 4)
15:00
13:15
Via Zoom
Finansiella beräkningsmetoder - prissättning och värdering
F5.B
MasFinMa2
MasSciCom2
Seminarium
Elisabeth Larsson
S4
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Föreläsning
Alexander Medvedev
F8
17:00
15:15

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema