Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 39  
Gå till nästa vecka

Datumgränser 2019-08-26 - 2021-01-17

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/9 
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Workshop
Karl Marklund
CPU Scheduling (block 3)
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Seminarium
Karl Marklund
Retake seminar (block 2)
12:00
10:15
Informationsutvinning I
F5.B
IT4
MasComScie
STS4.IT
Föreläsning
Matteo Magnani
12:00
10:15
Via Zoom
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.B
F5.Is
Lektion
Viktor Mattsson
L6
15:00
13:15
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Lektion
Zoom-undervisning
Daniel Panizo Pérez
L6
15:00
13:15
5K106, Ångström
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.T
Laboration
Pramod Rangaiah
Robin Augustine
Lab1
use.mazemap.com
17:00
13:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Lektion
Anna Wigren
L3
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/9 
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
Lektion
David Widmann
L7
Exercise 7
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Via Zoom
Öppen fördjupningskurs i inbyggda system
F5.Is
IT5
Seminarium
Ping Wu
S2
12:00
08:15
Via Zoom
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Föreläsning
Zoom-undervisning
Guido Festuccia
F9
12:00
10:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Föreläsning
Karl Marklund
Synchronization (block 4)
15:00
13:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Föreläsning
Anders Persson
Olle Svensson
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/9 
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Seminarium
Karl Marklund
CPU Scheduling (block 3)
10:00
08:15
Via Zoom
Avancerad probabilistisk maskininlärning
F5.B
MasComScie
STS5
Föreläsning
Andreas Lindholm
F7
Lecture 7
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Handledning
Karl Marklund
Retake code grading (block 2)
12:00
10:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
12:00
10:15
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Föreläsning
Anders Persson
Olle Svensson
15:00
13:15
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Lektion
Zoom-undervisning
Daniel Panizo Pérez
L7
15:00
13:15
Informationsutvinning I
F5.B
IT4
MasComScie
STS4.IT
Föreläsning
Matteo Magnani
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Föreläsning
Alexander Medvedev
F5
17:00
15:15
Via Zoom
Kraftelektronik
Kraftelektronik I
E3-4
ES4
F5.T
MasFE1
Föreläsning
Jose Perez
F7
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/9 
Via Zoom
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.B
F5.Is
F5.T
Föreläsning
Robin Augustine
F8
10:00
08:15
Via Zoom
Robotmekanik
Robotteknologi
F5.B
F5.Is
F5.T
Lektion
Viktor Mattsson
L7
12:00
10:15
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Föreläsning
Karl Marklund
Deadlock (block 4)
15:00
13:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
15:00
13:15
Via Zoom
Klassisk elektrodynamik
F5.T
MaFyKs
MaFyKä
MaFyTe
Föreläsning
Zoom-undervisning
Guido Festuccia
F10
15:00
13:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
Via Zoom
Reglerteknik III
E5
F5.Is
Lektion
Anna Wigren
L4
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/9 
Operativsystem I
F5.Is
MastersIn1
Presentation
Karl Marklund
Retake and higher grade code grading (block 2)
10:00
08:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
12:00
08:15
Avancerade numeriska metoder
F5.B
MasSciCom2
Föreläsning
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
12:00
10:15
Materialanalys
F5.T
K4.M
Q4
Laboration
17:00
13:15
7K1105, Ångström
Elektronik i extrema miljöer
E5
F5.Is
Laboration
Anders Persson
Olle Svensson
use.mazemap.com
17:00
13:15
Kraftelektronik I
F5.T
MasFE1
Lektion
Roberto Felicetti
L3
17:00
15:15

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema