Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 42  
Gå till nästa vecka

Datumgränser 2018-08-27 - 2020-01-19

v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/10 
4004, Ångström
Reglerteknik III
Lektion
Anna Wigren
use.mazemap.com
10:00
08:15
Materialanalys
Laboration
Fredric Ericson
12:00
08:15
2446, ITC
Avancerade numeriska metoder
Examination
Ken Mattsson
Murtazo Nazarov
use.mazemap.com
13:00
09:00
1146, ITC
Spektral signalbehandling
Föreläsning
Per Mattsson
use.mazemap.com
12:00
10:15
6111, ITC
Klassisk elektrodynamik
Lektion
Guido Festuccia
use.mazemap.com
12:00
10:15
1311, ITC
Realtidssystem
Realtidssystem I
Föreläsning
Pontus Ekberg
Yi Wang
use.mazemap.com
12:00
10:15
Materialanalys
Laboration
Fredric Ericson
17:00
13:15
7K1105, Ångström
Elektronik i extrema miljöer
Laboration
Anders Persson
Olle Svensson
use.mazemap.com
17:00
13:15
Mässen, 6140, ITC
Realtidssystem
Realtidssystem I
Lektion
Pontus Ekberg
Yi Wang
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/10 
2214, ITC
Avancerad probabilistisk maskininlärning
Handledning
David Widmann
Niklas Wahlström
Helpdesk lab
use.mazemap.com
10:00
08:15
80121, Ångström
Robotmekanik
Robotteknologi
Föreläsning
Mauricio Perez
Robin Augustine
use.mazemap.com
12:00
10:15
2001, Ångström
Kraftelektronik I
Föreläsning
Jose Perez
F12
use.mazemap.com
15:00
13:15
Materialanalys
Laboration
Fredric Ericson
17:00
13:15
7K1105, Ångström
Elektronik i extrema miljöer
Laboration
Anders Persson
Olle Svensson
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/10 
2414b, ITC
Finansiella beräkningsmetoder - prissättning och värdering
Handledning
Elisabeth Larsson
Robin Eriksson
T5
use.mazemap.com
10:00
08:15
Materialanalys
Laboration
Fredric Ericson
12:00
08:15
7K1113, Ångström
Öppen fördjupningskurs i inbyggda system
Laboration
Ping Wu
use.mazemap.com
12:00
08:15
80115, Ångström
Klassisk elektrodynamik
Föreläsning
Guido Festuccia
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mässen, 6140, ITC
Realtidssystem
Realtidssystem I
Föreläsning
Pontus Ekberg
Yi Wang
use.mazemap.com
15:00
13:15
2001, Ångström
Kraftelektronik I
Föreläsning
Jose Perez
F13
use.mazemap.com
15:00
13:15
2510, ITC
Avancerad probabilistisk maskininlärning
Laboration
David Widmann
Niklas Wahlström
use.mazemap.com
17:00
13:15
Datorsal 2516, ITC
Spektral signalbehandling
Datalab
Muhammad Osama
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/10 
2510, ITC
Avancerad probabilistisk maskininlärning
Laboration
David Widmann
Niklas Wahlström
use.mazemap.com
12:00
08:15
6K1113, Ångström
Robotmekanik
Robotteknologi
Seminarium
Mauricio Perez
Robin Augustine
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
Avancerad probabilistisk maskininlärning
Föreläsning
Niklas Wahlström
F11
use.mazemap.com
15:00
13:15
1213, ITC
Klassisk elektrodynamik
Lektion
Guido Festuccia
use.mazemap.com
15:00
13:15
Materialanalys
Laboration
Fredric Ericson
17:00
13:15
2004, Ångström
Öppen fördjupningskurs i inbyggda system
Seminarium
Ping Wu
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 42 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/10 
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Realtidssystem
Realtidssystem I
Laboration
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
12:00
08:15
80121, Ångström
Robotmekanik
Robotteknologi
Lektion
Mauricio Perez
Robin Augustine
use.mazemap.com
12:00
10:15
2001, Ångström
Kraftelektronik I
Lektion
Roberto Felicetti
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
80121, Ångström
Elektronik i extrema miljöer
Föreläsning
Anders Persson
Olle Svensson
use.mazemap.com
15:00
13:15

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema