Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Nov  
Gå till nästa månad

Tid 08:00 - 24:00
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 11/11 
1112, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F4
use.mazemap.com
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F4
use.mazemap.com
15:00
13:15
2005, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 12/11 
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
1112, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L1
use.mazemap.com
10:00
08:15
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L1
use.mazemap.com
10:00
08:15
80101, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F5
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L2
use.mazemap.com
17:00
15:15
2214, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L1
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 13/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F5
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
2446, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L3
use.mazemap.com
15:00
13:15
6K1113, Ångström
STS1-5
Information
Johannes Sjöholm
Studievägledarinformation
use.mazemap.com
18:00
17:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 14/11 
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L3
use.mazemap.com
10:00
08:15
1112, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
12:00
10:15
2245, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
12:00
10:15
1113, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
STS1-5
Information
Elísabet Andrésdóttir
Hemortsinformation
use.mazemap.com
13:00
12:15
2215, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
15:00
13:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 15/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F6
use.mazemap.com
10:00
08:15
1112, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L2
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L2
use.mazemap.com
12:00
10:15
1111, ITC
STS1-2
Studieråd
sts
use.mazemap.com
13:00
12:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 16/11 
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 17/11 

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/11 
4007, Ångström
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L4
use.mazemap.com
10:00
08:15
2214, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
4101, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
STS1-5
Studentaktivitet
Lunchföreläsning med Systecon
use.mazemap.com
13:00
12:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F8
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/11 
Frivilligt Anders Wall förel i aulan, www.awf.se
17:00
13:00
2214, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L4
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F9
use.mazemap.com
12:00
10:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L4
use.mazemap.com
15:00
13:15
6111, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L3
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F8
use.mazemap.com
10:00
08:15
80101, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F9
use.mazemap.com
10:00
08:15
6111, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
12:00
10:15
1213, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
12:00
10:15
6111, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
15:00
13:15
1213, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
15:00
13:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
1213, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/11 
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Dugga
Veronica Crispin Quinonez
16:00
14:00
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/11 
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/11 

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/11 
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L3
use.mazemap.com
10:00
08:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
12:00
10:15
4101, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Susanne Åberg
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F10
use.mazemap.com
10:00
08:15
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2215, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F10
use.mazemap.com
17:00
15:15
Häggsalen, 10132, Ångström
STS1-5
Studentaktivitet
Novembermöte
use.mazemap.com
20:00
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/11 
2214, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L4
use.mazemap.com
15:00
13:15
1213, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L4
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F11
use.mazemap.com
17:00
15:15
STS1-5
Studentaktivitet
Kvällsevent med BearingPoint
19:45
17:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/11 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F12
use.mazemap.com
10:00
08:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/11 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F11
use.mazemap.com
10:00
08:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F13
use.mazemap.com
15:00
13:15
2215, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L7
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 1/12 

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/12 
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Tentamen
Susanne Åberg
19:00
14:00
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F14
use.mazemap.com
10:00
08:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L8
use.mazemap.com
12:00
10:15
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Handledning
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F15
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F12
use.mazemap.com
15:00
13:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L8
use.mazemap.com
17:00
15:15
1112, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/12 
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Besök
Intervju
Företagsbesök/intervjuer
17:00
08:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/12 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F13
use.mazemap.com
10:00
08:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L8
use.mazemap.com
12:00
10:15
6111, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Besök
Intervju
Företagsbesök/intervjuer
17:00
13:00
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/12 
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/12 

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F16
use.mazemap.com
10:00
08:15
1213, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
2005, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Tomas Mäkinen
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F17
use.mazemap.com
10:00
08:15
80115, Ångström
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L9
use.mazemap.com
12:00
10:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L9
use.mazemap.com
12:00
10:15
2215, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L9
use.mazemap.com
15:00
13:15
80115, Ångström
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/12 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F14
use.mazemap.com
12:00
10:15
2005, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Föreläsning
Tomas Mäkinen
use.mazemap.com
15:00
13:15
2215, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L6
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F18
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F15
use.mazemap.com
12:00
10:15
2005, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Frågestund
Susanne Åberg
use.mazemap.com
16:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F19
use.mazemap.com
10:00
08:15
1213, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.A
Lektion
Gustav Hammarhjelm
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
1245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.B
Lektion
Veronica Crispin Quinonez
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F16
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/12 
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/1 
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
STS1.C
Lektion
Jonas Jons
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F20
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/1 

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/1 
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Tentamen
17:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/1 

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/1 
4004, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
12:00
10:15
4006, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
12:00
10:15
4003, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Olof Wadell
use.mazemap.com
15:00
13:15
4006, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Chelsey Jo Huisman
use.mazemap.com
15:00
13:15
4003, Ångström
Företag, nätverk och teknikutveckling
STS1
Seminarium
Annoch Hadjikhani
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/1 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
E1
EI1
STS1
X1
Föreläsning
Mikael Smedbäck
F17
use.mazemap.com
10:00
08:15
2214, ITC
Envariabelanalys
STS1.A
Lektion
Malte Litsgård
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
2244, ITC
Envariabelanalys
STS1.B
Lektion
Joel Dahne
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Envariabelanalys
STS1.C
Lektion
Simon Johansson Nyberg
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/1 

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema