Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Dec  
Gå till nästa månad

Tid 08:00 - 24:00
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/12 
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.B
KandKe1.B
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
15:00
08:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
K1-5
Möte
Stormöte
use.mazemap.com
20:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F13
use.mazemap.com
10:00
08:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.B
Lektion
Inger Sigstam
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.A
KandKe1.A
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/12 
2001, Ångström
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Christine Dyrager
F13
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F14
use.mazemap.com
12:00
10:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Kemiprofil
Obligatorisk närvaro
Basoljor för smörjmedel - Thomas Norrby/Nynäs
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/12 
B21, BMC
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Christine Dyrager
F14
use.mazemap.com
10:00
08:15
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.B
KandKe1.B
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 6
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
1212, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.A
Lektion
Kristoffer Lindensjö
L8
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/12 
1212, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.B
Lektion
Inger Sigstam
L8
use.mazemap.com
12:00
10:15
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.A
KandKe1.A
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 6
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/12 
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/12 

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Gunnar Berg
F15
use.mazemap.com
10:00
08:15
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.B
KandKe1.B
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 7
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Gunnar Berg
F16
use.mazemap.com
10:00
08:15
2244, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.B
Lektion
Inger Sigstam
L9
use.mazemap.com
12:00
10:15
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.A
KandKe1.A
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 7
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/12 
B21, BMC
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Christine Dyrager
F15
use.mazemap.com
12:00
10:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Kemiprofil
Obligatorisk närvaro
Mariell Pettersson/AstraZeneca
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F17
use.mazemap.com
10:00
08:15
1212, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.A
Lektion
Kristoffer Lindensjö
L9
use.mazemap.com
12:00
10:15
B41, BMC
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Problemlösning
Christine Dyrager
P5
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/12 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F18
use.mazemap.com
10:00
08:15
2245, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.B
Lektion
Inger Sigstam
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1.A
Lektion
Kristoffer Lindensjö
L10
use.mazemap.com
12:00
10:15
80101, Ångström
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Christine Dyrager
F16
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F19
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/12 
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/12 
Kemiska principer I
K1
KandKe1
Omtentamen
17:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/12 
Biokemi I
K1
KandBio1
Omtentamen
17:00
08:00
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/1 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Frågestund
Veronica Crispin Quinonez
use.mazemap.com
13:00
12:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Föreläsning
Veronica Crispin Quinonez
F20
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/1 

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/1 
Linjär algebra och geometri I
K1
KandKe1
STS1
X1
gylärarma1
Tentamen
17:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/1 
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.A
KandKe1.A
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 8
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
17:00
10:15
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/1 
A5:103a, BMC
A5:109a, BMC
A5:115a, BMC
Organisk kemi I
K1.B
KandKe1.B
Laboration
Matic Hribersek
Mauricio Posada Urrutia
Merve Ergun Dönmez
Lab 8
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:103a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:109a
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=BMC-A5:115a
15:00
08:15
B21, BMC
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Christine Dyrager
F17
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/1 

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/1 
B21, BMC
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Frågestund
Christine Dyrager
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/1 
Organisk kemi I
K1
KandKe1
Tentamen
17:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/1 

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema