Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 8  
Gå till nästa vecka

Tid 08:00 - 24:00
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 17/2 
A3:117a, BMC
Biokemi I
K1.A
Lektion
Francoise Raffalli-Mathieu
L2 - Enzymkinetik
use.mazemap.com
10:00
08:15
B41, BMC
Biokemi
Biokemi I
K1
KandKe1
Föreläsning
Francoise Raffalli-Mathieu
F10 - Lipider, Membraner
use.mazemap.com
12:00
10:15
2446, ITC
Beräkningsvetenskap I
K1
Föreläsning
Emanuel Rubensson
F9
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 18/2 
2215, ITC
Beräkningsvetenskap I
K1.B
Workout
Lukas Lundgren
W2
use.mazemap.com
10:00
08:15
A6:001, BMC
A6:002, BMC
Biokemi I
K1
Datalab
Daniela Eriksson
Sigrid Berglund
use.mazemap.com
17:00
14:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 19/2 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
IT1
K1
KandKe1
W1
gylärma1_v
Föreläsning
Konstantinos Tsougkas
use.mazemap.com
10:00
08:15
Polhemsalen, 10134, Ångström
Biokemi
Biokemi I
K1
KandKe1
Kemiprofil
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Beräkningsvetenskap I
K1.B
Problemlösning
Lukas Lundgren
P3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 20/2 
A7:115, BMC
Biokemi I
K1.B
Lablektion
Obligatorisk närvaro
Daniela Eriksson
Sigrid Berglund
Lab 2
use.mazemap.com
10:00
09:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
K1.A
Problemlösning
Lukas Lundgren
P3
use.mazemap.com
12:00
10:15
Lab 1, B5:105a, BMC
Biokemi I
K1.B
Laboration
Daniela Eriksson
Sigrid Berglund
Lab 2 - SDS-P
use.mazemap.com
17:00
10:15
2244, ITC
Envariabelanalys
K1.A
Lektion
Douglas Lundholm
L5
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 21/2 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
IT1
K1
KandKe1
W1
gylärma1_v
Föreläsning
Konstantinos Tsougkas
use.mazemap.com
10:00
08:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
K1.A
Workout
Lukas Lundgren
W2
use.mazemap.com
12:00
10:15
1245, ITC
Envariabelanalys
K1.B
Lektion
Johan Rydholm
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
Häggsalen, 10132, Ångström
Beräkningsvetenskap I
K1
Föreläsning
Emanuel Rubensson
F10
use.mazemap.com
15:00
13:15
4003, Ångström
Beräkningsvetenskap I
K1
Frågestund
Lukas Lundgren
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 22/2 
v 8 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 23/2 

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema