Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Nov  
Gå till nästa månad

Tid 08:00 - 24:00
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 11/11 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F22
use.mazemap.com
10:00
08:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F4
use.mazemap.com
12:00
10:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F3
use.mazemap.com
15:00
13:15
6K1113, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L1
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 12/11 
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L2
use.mazemap.com
10:00
08:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F4
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ivo Dravins
AP1
use.mazemap.com
15:00
13:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L2
use.mazemap.com
17:00
15:15
4005, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L2
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 13/11 
Mässen, 6140, ITC
Mekanik baskurs
F1
Seminarium
Lisa Freyhult
Rebecca Lodin
Sara Bladh
Susanne Mirbt
Plenum 2
use.mazemap.com
12:00
10:15
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Laboration
Ivo Dravins
Lab 3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
15:00
13:15
2003, Ångström
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L9
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 14/11 
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ken Mattsson
AP1
use.mazemap.com
10:00
08:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Laboration
Andreas Theiler
Nanny Strandqvist
Lab 1
use.mazemap.com
12:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F23
use.mazemap.com
15:00
13:15
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Laboration
Ken Mattsson
Lab 3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
17:00
15:15
4007, Ångström
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L9
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 15/11 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F24
use.mazemap.com
12:00
10:15
1145, ITC
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L9
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 16/11 
v 46 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 17/11 

v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/11 
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F5
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F25
use.mazemap.com
12:00
10:15
2214, ITC
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L10
use.mazemap.com
15:00
13:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F5
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/11 
Frivilligt Anders Wall förel i aulan, www.awf.se
17:00
13:00
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
2003, Ångström
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L10
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L10
use.mazemap.com
15:00
13:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Laboration
Jose Luis Lima de Jesus Silva
Simon Ekhammar
Lab 1
use.mazemap.com
17:00
13:15
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ken Mattsson
AP2
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/11 
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ivo Dravins
AP2
use.mazemap.com
10:00
08:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Laboration
Paul Zeiger
Simon Ekhammar
Lab 1
use.mazemap.com
12:00
08:15
4006, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
4003, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F26
use.mazemap.com
15:00
13:15
2003, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F7
use.mazemap.com
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
F1-5
Möte
FUTF stormöte
use.mazemap.com
19:00
15:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/11 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F27
use.mazemap.com
12:00
10:15
4005, Ångström
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L11
use.mazemap.com
15:00
13:15
1113, ITC
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L11
use.mazemap.com
15:00
13:15
2245, ITC
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L11
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/11 
v 47 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/11 

v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/11 
1515, ITC
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Examination
Ivo Dravins
Ken Mattsson
KE1
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F6
use.mazemap.com
12:00
10:15
2510, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A
F1.C
Laboration
Lab 4
use.mazemap.com
15:00
13:15
4005, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L4
use.mazemap.com
15:00
13:15
2510, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.B
Q1
Laboration
Ivo Dravins
Lab 4
use.mazemap.com
17:00
15:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L4
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/11 
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Laboration
Maciej Kaplan
Nanny Strandqvist
Lab 1 extra
use.mazemap.com
12:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F28
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/11 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F8
use.mazemap.com
10:00
08:15
2245, ITC
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L12
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/11 
4005, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L4
use.mazemap.com
10:00
08:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F9
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Laboration
Andreas Theiler
Jose Luis Lima de Jesus Silva
Lab 1 extra
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/11 
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ken Mattsson
AP3
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F29
use.mazemap.com
12:00
10:15
2214, ITC
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L12
use.mazemap.com
15:00
13:15
4004, Ångström
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L12
use.mazemap.com
15:00
13:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Laboration
Andreas Theiler
Paul Zeiger
Lab 1 extra
use.mazemap.com
17:00
13:15
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ivo Dravins
AP3
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/11 
v 48 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 1/12 

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/12 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F30
use.mazemap.com
10:00
08:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F10
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/12 
4006, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F31
use.mazemap.com
15:00
13:15
2003, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L5
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/12 
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F8
use.mazemap.com
10:00
08:15
2214, ITC
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L13
use.mazemap.com
12:00
10:15
1112, ITC
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L13
use.mazemap.com
12:00
10:15
1113, ITC
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L13
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/12 
1515, ITC
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Examination
Ivo Dravins
Ken Mattsson
KE2
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
10:00
08:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L5
use.mazemap.com
12:00
10:15
1515, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Laboration
Ivo Dravins
Lab 5
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F32
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/12 
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Laboration
Ken Mattsson
Lab 5
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
10:00
08:15
2344, ITC
2345, ITC
Mekanik baskurs
F1.A
Laboration
Seminarium
Jose Luis Lima de Jesus Silva
Simon Ekhammar
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-344
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-345
10:00
08:15
2244, ITC
2245, ITC
Mekanik baskurs
F1.B
Laboration
Seminarium
Andreas Theiler
Nanny Strandqvist
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-244
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-245
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F9
use.mazemap.com
12:00
10:15
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F11
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/12 
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/12 

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/12 
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F12
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F33
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
4005, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
1145, ITC
1146, ITC
Mekanik baskurs
F1.C
Laboration
Seminarium
Paul Zeiger
Simon Ekhammar
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-145
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-146
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/12 
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L6
use.mazemap.com
10:00
08:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F10
use.mazemap.com
12:00
10:15
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.A-B
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ivo Dravins
AP4
use.mazemap.com
15:00
13:15
1212, ITC
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L14
use.mazemap.com
15:00
13:15
Mässen, 6140, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1.C
Q1
Obligatorisk närvaro
Problemlösning
Ken Mattsson
AP4
use.mazemap.com
17:00
15:15
2003, Ångström
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L14
use.mazemap.com
17:00
15:15
4007, Ångström
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L14
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/12 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
F34
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F11
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/12 
2247, ITC
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F13
use.mazemap.com
10:00
08:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
2004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
4003, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L7
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/12 
2510, ITC
6K1101, Datorsal, Ångström
6K1107, Ångström
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Examination
Obligatorisk närvaro
Ivo Dravins
Ken Mattsson
KE3
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1101
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-6K1107
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
12:00
10:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/12 
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/12 
Datasal 4102, Ångström
Datasal 4103, Ångström
Datasal 4104, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Examination
Ivo Dravins
Ken Mattsson
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4102
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4103
http://use.mazemap.com/?v=1&campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=Ångström-4104
12:00
10:15
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/1 
Aula, Hus 6, ITC
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Föreläsning
Patrik Tydesjö
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Mekanik baskurs
ES1
F1
Q1
Föreläsning
Susanne Mirbt
F12
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/1 

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/1 
2214, ITC
Envariabelanalys
F1.A
Lektion
Denis Gaidashev
L15
use.mazemap.com
12:00
10:15
2004, Ångström
Envariabelanalys
F1.B
Lektion
Christoffer Olsson
L15
use.mazemap.com
12:00
10:15
2002, Ångström
Envariabelanalys
F1.C
Lektion
Marcus Vaktnäs
L15
use.mazemap.com
12:00
10:15
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Beräkningsvetenskap I
F1
Q1
Föreläsning
Ken Mattsson
F14
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/1 
Envariabelanalys
ES1
F1
MatemI
Q1
gylärarma1
Tentamen
17:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/1 

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/1 
Beräkningsvetenskap I
Beräkningsvetenskap KF
EI2
F1
KandFy1
KandMa1
MTI2
MatemI
Q1
X2
gylärarfy1
Tentamen
Stefan Pålsson
17:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/1 
Mässen, 6140, ITC
Mekanik baskurs
F1
Seminarium
Lisa Freyhult
Rebecca Lodin
Sara Bladh
Susanne Mirbt
Plenum 3
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/1 
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Laboration
Jose Luis Lima de Jesus Silva
Simon Ekhammar
Lab 2
use.mazemap.com
12:00
08:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Lektion
Rebecca Lodin
L8
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Mekanik baskurs
F1.A
Lektion
Lisa Freyhult
L8
use.mazemap.com
15:00
13:15
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.C
Laboration
Andreas Theiler
Paul Zeiger
Lab 2
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/1 
Mekaniklab, 8K1103, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Laboration
Maciej Kaplan
Nanny Strandqvist
Lab 2
use.mazemap.com
12:00
08:15
4005, Ångström
Mekanik baskurs
F1.B
Lektion
Sara Bladh
L8
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/1 

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema