Prenumerera
 
Gå till föregående månad
Dec  
Gå till nästa månad

v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 2/12 
Aula, Hus 6, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Johannes Borgström
Lecture 14
use.mazemap.com
12:00
10:15
1145, ITC
1146, ITC
1245, ITC
1515, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Laboration
Tjark Weber
Lab 7
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-145
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-146
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-245
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 3/12 
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F14
use.mazemap.com
12:00
10:15
2507, ITC
2510, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Laboration
Johannes Borgström
Lab 8
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
17:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 4/12 
1111, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Tjark Weber
Lecture 15
Overflow in 1112
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F15
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 5/12 
1113, ITC
Algebra I
KandDv1.A
Lektion
Markus Thuresson
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
1212, ITC
Algebra I
KandDv1.B
Lektion
Fabian Burghart
L6
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F16
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 6/12 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Tjark Weber
Lecture 16
use.mazemap.com
10:00
08:15
4006, Ångström
Algebra I
KandDv1.A
Lektion
Markus Thuresson
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 7/12 
v 49 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 8/12 

v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 9/12 
1112, ITC
Algebra I
KandDv1.B
Lektion
Fabian Burghart
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F17
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Tjark Weber
Lecture 17
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 10/12 
1211, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Johannes Borgström
SPARE
Overflow in 1213
use.mazemap.com
15:00
13:15
2214, ITC
Algebra I
KandDv1.B
Lektion
Fabian Burghart
L8
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 11/12 
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F18
use.mazemap.com
10:00
08:15
1212, ITC
Algebra I
KandDv1.A
Lektion
Markus Thuresson
L8
use.mazemap.com
12:00
10:15
1515, ITC
1549, ITC
2510, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Laboration
Johannes Borgström
Lab 9
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-515
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-510
17:00
13:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 12/12 
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F19
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Föreläsning
Johannes Borgström
Exam Revision
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 13/12 
1549, ITC
2507, ITC
Datorsal 2516, ITC
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Laboration
Tjark Weber
Assignment 2 - optional
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%201-549
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-507
http://use.mazemap.com/?campusid=49&campuses=uu&sharepoitype=identifier&sharepoi=ITC%20HUS%202-516
12:00
08:15
1112, ITC
Algebra I
KandDv1.A
Lektion
Markus Thuresson
L9
use.mazemap.com
17:00
15:15
1113, ITC
Algebra I
KandDv1.B
Lektion
Fabian Burghart
L9
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 14/12 
v 50 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 15/12 

v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 16/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 17/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 18/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 19/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 20/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 21/12 
v 51 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 22/12 

v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 23/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 24/12 
Julafton
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 25/12 
Juldagen
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 26/12 
Annandag jul
00:00
00:00
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 27/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 28/12 
v 52 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 29/12 

v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 30/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 31/12 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/1 
Nyårsdagen
00:00
00:00
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/1 
v 1 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/1 

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/1 
Trettondag jul
00:00
00:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/1 
1112, ITC
Algebra I
KandDv1.A
Lektion
Markus Thuresson
L10
use.mazemap.com
15:00
13:15
1212, ITC
Algebra I
KandDv1.B
Lektion
Fabian Burghart
L10
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/1 
Programkonstruktion och datastrukturer
IT1
KandDv1
Tentamen
Johannes Borgström
Tjark Weber
17:00
08:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/1 

v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/1 
Aula, Hus 6, ITC
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Föreläsning
Rostom Getsadze
F20
use.mazemap.com
12:00
10:15
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/1 
Algebra I
IT1
KandDv1
KandMa1
MatemI
gylärarfy2
gylärarma1
gylärma1_v
Tentamen
17:00
08:00
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/1 
v 3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/1 

 
Information
Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema