Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 38  
Gå till nästa vecka

v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 16/9 
Mättekniklab, 81101, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2.A
gylärarfy2
Laboration
Johann Schmidt
Tobias Warnatz
Lab 1
use.mazemap.com
12:00
10:15
4006, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 17/9 
80109, Ångström
Linjär algebra II
KandFy2
KandKe3
gylärarfy2
Lektion
Maciej Klimek
L3
use.mazemap.com
12:00
10:15
80109, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Petra Jönsson
L5
use.mazemap.com
15:00
13:15
4006, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18/9 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra II
E3
ES3
KandFy2
KandKe3
Q2
X2
gylärarfy2
Föreläsning
Georgios Dimitroglou Rizell
F8
use.mazemap.com
10:00
08:15
4004, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Föreläsning
Gabriella Andersson
F6
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19/9 
4003, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
10:00
08:15
Mättekniklab, 81101, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2.A
gylärarfy2
Laboration
Johann Schmidt
Tobias Warnatz
Lab 2
use.mazemap.com
17:00
13:15
v 38 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20/9 
Siegbahnsalen, 10101, Ångström
Linjär algebra II
E3
ES3
KandFy2
KandKe3
Q2
X2
gylärarfy2
Föreläsning
Georgios Dimitroglou Rizell
F9
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
15:00
13:15

v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/9 
Mättekniklab, 81101, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2.B
Laboration
Johann Schmidt
Tobias Warnatz
Lab 2
use.mazemap.com
12:00
08:15
4006, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
15:00
13:15
1212, ITC
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Supplemental instructions
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/9 
4007, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
12:00
10:15
4006, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Petra Jönsson
L6
use.mazemap.com
15:00
13:15
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
E3
ES3
KandFy2
KandKe3
Q2
X2
gylärarfy2
Föreläsning
Georgios Dimitroglou Rizell
F10
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/9 
Polhemsalen, 10134, Ångström
KandFy2
gylärarfy2
Återkoppling
Matthias Weiszflog
Rabab Elkarib
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Föreläsning
Gabriella Andersson
F7
use.mazemap.com
15:00
13:15
4004, Ångström
Linjär algebra II
KandFy2
KandKe3
gylärarfy2
Lektion
Maciej Klimek
L4
use.mazemap.com
17:00
15:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/9 
Aula, Hus 6, ITC
Linjär algebra II
E3
ES3
KandFy2
KandKe3
Q2
X2
gylärarfy2
Föreläsning
Georgios Dimitroglou Rizell
F11
use.mazemap.com
12:00
10:15
80109, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
15:00
13:15
v 39 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/9 
4005, Ångström
Geometri och analys III
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Maksim Maydanskiy
use.mazemap.com
10:00
08:15
6K1113, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Petra Jönsson
L7
use.mazemap.com
12:00
10:15
4004, Ångström
Elektromagnetism
KandFy2
gylärarfy2
Lektion
Petra Jönsson
L8
use.mazemap.com
15:00
13:15

  Ändrade inom de senaste 60 timmarna.

Dölj bokningar Länk till detta schema Textschema